Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

harmi
6. dec 2009

Bendig musi vyhrat 😵

lucijja
6. dec 2009

lenkavano: veru je to take hlupe posudzovat podla toho ako vypada...ale ani ja ho nemusim...to nie je len o tom ako vyzera, ale ako rozprava, ako je hlupucky, nicomu nerozumie co mu vravia, nechyta sa...skratka o celkovy dojem...ten je podla mna hrozny...

jajdaelda
6. dec 2009

lenkavano...nikdo nemůže za to jak vypadá...tedy pokud se nezmaluje,jak Dara 😀 ...ale mě se tohle pojmenování prostě tááááááááááák líbí 🙂 ...já se svýma zubama bych tu hubu nesměla vůbec otevřít 😀

pirlenka
6. dec 2009

Dominika má zase mojí smsku...a ne jednu...a jednu možná Šmajdík 😵

miska002
6. dec 2009

dominika bola uuuuužasna dnes a nie len dnes ..................... 😲

harmi
6. dec 2009

podla mna vobec nieje hlupucky ale ma stres. ved je taky mlady a vystupuje pred tolkymi ludmi, nataca ho kamera...neviem ako by sme sa my pred kamerou chovali a pohotovo odpovedali

a vyzera urcite lepsie ako chodur. ani chodurov prejav mi nieje sympaticky 😝

miska002
6. dec 2009

preboha ze muller na buduci tyžden ...... 😠 ...no to bude deees......... 😝

lenkavano
6. dec 2009

lucijja jasně taky mě tím hihnáním někdy rozčiluje,ale když vemeš zrovna chodúra taky se kolikrát tváří jak když nadloube holubům,navíc si myslím že přes vřískot fanynek je těžké hned pohotově reagovat.jinak ani my jsme v patnácti určitě neuvažovali jako 25letí nebo se tak nechovali.je prostě dětský,ale kolik chlapů dřív třeba dozrálo až na vojně.

lucijja
6. dec 2009

no to som zvedava na zajtra...dnesok mame za sebou...

a teraz vsetci: évry najt in maj dríííms... 😀 😀 😀

yenn
6. dec 2009

co v te spolecne pisnicce zpiva monika pred tim "..je to sila?" za boha ji nerozumim

lenkavano
6. dec 2009

harmi přesně 😉

pirlenka
6. dec 2009

Snad se Dominika udrží...jenže na úkor koho??? 😔

komisakpd
6. dec 2009

playback je playback

lenkavano
6. dec 2009

jajda 😎 😀

milly2
6. dec 2009

tak já bych poslala domů Chodůra,z největší pravděpodobností nevypadne,ale mi se prostě nelíbí,nemůžu si pomoct.

lucaska
6. dec 2009

komisakpd je , ale su tam zlatucki.................... 🙂 🙂 🙂 🙂

jajdaelda
6. dec 2009

jj, tak Chodúrovo mávání rukou taky nemusím...hrozně mi připomíná spolužáka, se kterým, když jsme byli pařit,tak jsem se lámala smíchy 😀

dle mého si to prostě nejlépe užívá Miro....

pirlenka
6. dec 2009

Holky, znovu apeluji, pomožme Dominice 😵 😵 😵 Samozřejmě kdo jí fandí 😀 😀 😀 Chodůrovky, Bendigovky, Šmajdovky - piště svým idolům, ale vy ostatní nespoléhejte, že Domču protlačí její fanoušci 😉 🙂

Doooooominika 😵 😉

lenkavano
6. dec 2009

jo a bendig opravdu být hloupý nemůže četla jsem rozhovor s jeho rodiči a žili v anglii a navštěvovali tam s úspěchem školy a bývali by se prý ani nevrátili ,ale jeho otec chtěl prostě domů.a ten jeho brácha prý byl vynikající student a angličtina mu šla jak z partesu.

jajdaelda
6. dec 2009

yenn...tak to jsme dvě..už jsem si to taky pouštěla několikrát ze záznamu a nic 😖

tak holky ... gut najt a zítra dovi 😎

miska002
6. dec 2009

pirlenka: dominika uz dostala moju sms...... 😉

jabber
6. dec 2009

Tak já bych asi zítra poslala domů Bendiga - už mě rozčiluje ten jeho přiblblej výraz a to jeho věčný tlemení 😅

martimarti
6. dec 2009

Kdyby vypadl ten malej šišlavej , tak by mi to nevadilo 😀 😀 I když dneska ten Diskopříběh zazpíval fakt pěkně a rozparádil halu, tak já ho tedy taky nemusím... 😝

lucijja
6. dec 2009

jabber: ja...proste...by som...proste...nemohla uverit...proste...keby Jan Bendig postupil...proste...to je neuveritelne...jako...proste... 😀 😀 😀

Opspravedlnujem sa fanusikom Bendiga, ale nemohla som si pomoct... 🤐

petruna
6. dec 2009

malej šišlavej priteplenej zpiva podle me krasne, ale me nejak leze na nervy, jak dava poci v sloup kdyz zpiva a pak jak polyka anglictinu a ty jeho buzni pohyby...(nic proti teplejm, mam je jinak rada 😎 )

martimarti
6. dec 2009

Lucijja 😀 😀 😀 ...ty jsi číslo 😀

petruna
6. dec 2009

poci= voči 😀

lenkavano
6. dec 2009

lucijja v poho taky jsem se mohla před chvílí dotknout chodůrovek 😀 😀 😝 😉

lucijja
6. dec 2009

lenkavano: to je v pohode...Je to predsa vec nazoru, nie? 🙂 Ja chodura v poslednych par kolach tiez nemusim, od zaciatku som v podstate fandila smajdovi aj ked dnes sa mi napriklad tiez moc nepacil. Ja fandim radsej ludom, ktori toho uz dokazali viac... 😉