Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

leva
26. sep 2009

teda este je 😖

miroslava89
26. sep 2009

mje usi.. ja mam pocit ze oni do telky vyberaju to najhorsie 😝

nastastie ide reklama 😀

jankabambulka
26. sep 2009

ahojte. prosím vás kde nájdem písané o tom strieborniakovi- ja to na tej stránke www.superstar.tv neivem nájsť. ĎAKUJEM.
už minule som hľadala o tom chalanovi -JOžkovi z blavy účo spievaj v upútavke ja som chlapec z bratislavy spievam to čo ma baví... alebo tak nejako a tiež som to nenašla. chcela som vedieť prečo habera povedal, že ho ani pučúvať nehce a spievať nebude.

leva
26. sep 2009

ked oni ani nevedeli co tak v niektorych pripadoch poslali 😒

leva
26. sep 2009

janka,aj ja som tam hned klikla ale nenasla so to.

leva
26. sep 2009

uz tam je daco,len kde je to video???

luciusek
26. sep 2009

Tak to je Ruda z Ostravy.... 😀 😀 😀 To bych nečekala. 😀 😀 😀

leva
26. sep 2009

Asi som brzda 😀 ale aky rudo z ostravy???

bubadlo27
26. sep 2009

to ten co spieval Borca na konec, Robieho?

luciusek
26. sep 2009

On byl u nás v X FACTORU. 😀 Byl to takový komediant.

leva
26. sep 2009

uz som si vygoglila,uz chapem 😀 dik 😉

lucenek
26. sep 2009

ten ostravak co zpíával Robbieho je mazec, sem měla husinu aj na patě 😵 😵 😵

lucenek
26. sep 2009

Ruda z Ostravy je ten stříbrnák co odešel z divadla

bubadlo27
26. sep 2009

uz aj ja som videla video 😉

aurecon
26. sep 2009

Ten poslední byl fakt super, taky jsem měla husinu.

Ruda z Ostravy - říká mi něco název, ale jinak si ho teda vůbec nepamatuju a nevím, co dělá. Není to náhodou ten, co dělá blbosti v rádiu? Asi ne, že?

kalerat
26. sep 2009

Rudu si pamatuju 😀

Poslední borec byl super, měla jsem úplně husinu, fakt nádherný hlas

cernovlaska
26. sep 2009

Holky,Martin Chodúr.........neuvěřitelný 😲 mám husí kůži ještě teď a musela jsem ho pustit z netu ještě jednou 😅 fakt mazeček 😉 ale dneska dali prostor spíš klukům než holkám,že? 😕

minkak
26. sep 2009

jankabambulka-tu je ten Jozko ak si ho este nenasla 😉
http://superstarsk.nova.cz/clanek/novinky/a.html

lussy23
27. sep 2009

Jankasabinka- Jožko bol už v trojke a vypadol z divadla. Spieval zle arobil tam bordel(ešte v trojke), preto ho hneď vyhodili.
Teda ten posledný- no koment. Nový Cmorík.
Mne sa ešte páčila ružová smejka.

jankabambulka
27. sep 2009

ahá , ja som síce pozerala aj minulé SS ale nevedela som o ččom točia. dikes za vysvetlenie.
inak ten posledný je riadna pecka 😵 - len aby mi ľudia neprestrali posielať hlasy, ak sa stane miláčkom a favoritom poroty /viete ako to býva... 😠 /

biela
27. sep 2009

mne sa nepáčilo, ako včera deptali tú blondínu - takú silnejšiu...
najprv postúpila, potom ju tie dve nádhery vytiahli, že ich nepresvedčila, totálne ju zdeptali, že nevedela zaspievať nič. potom asi zistili, že to prepískli, tak začali byť milé.
nepáčilo sa mi to.
alebo si vybrali 4 baby čo boli "pri tele" a dve mali vyhodiť. nepresvedčia ma, že to bola náhoda, že náhodou ostali nakoniec.

tiež som bola celkom zvedavá na Barborku Šulíkovú, čo bola v SS č.3 - volali ju Pocahontas. zostala tesne pred bránami finále, vypadla v poslednom semifinále.
videla som ju, že je v divadle, ale ju vôbec neukázali ako spievala, iba som ju videla, že vypadla, keď ukazovali tie obrázky nakoniec. prekvapilo ma to, lebo je naozaj dobrá speváčka, spieva, alebo spievala v skupine s Andreou Zimániovou. myslím, že tam nechcú mať nikoho, kto bol v predchádzajúcich ročníkoch superstar.

lussy23
27. sep 2009

A čo ten, ktorý spieval ukradnutú pesničku na kastingu? Postúpil alebo nie?

labelo
27. sep 2009

a vcera ani vela neukazali toho "pussykillera" 😀 ,ale ten borec na koniec - super

nana77
27. sep 2009

ahojte!
ani mne sa nepacilo, ako zdeptali tu silnejsiu blondinku... bolo to moc a zbytocne.
a musim napisat, ze som veeeeelmi sklamana z dariny rolincovej.. 😒 . v minulej superstar bola fajn, a tak som sa na nu teraz celkom tesila, ale chova sa strasne... namyslene, arogantne..ako najvacsia hviezda a najvacsia odbornicka na svete...sklamala ma velmi...

ale inak superstar sa da, talentov je tam vela a bude to teda riadny boj 🙂 🙂

bubadlo27
27. sep 2009

cavte, tak ten Zdenek, so spieval tu ukradnutu pesnicku z divadla nepostupil, Pocahontas- Barbora Sulikova, naozaj spieva krasne, ale mala smolu, lebo ju nepustili herecky z divadla 😠
taktiez nepostupil ani Fatrsik, ak ste ho zahliadli 😉

jankabambulka
27. sep 2009

Fatrsík- bol na kastingu aj teraz?? on je od nás z bystrice a jeho maminka je sestričkou u dokiny čo chodia decká 🙂 pri najbližšej poradni /dúfam, že nie skôr/ sa popýtam

duska1122
27. sep 2009

niemohli by to aj trochu podrobnejsie ukazovat, lebo som nestihla pozriet vsetkych na ktorych som bola zvedava s kastingov. a nepustili vcera ani jednu co by spievala janu kirschner som sa tesila a nic 😒 😠

bubadlo27
27. sep 2009

inak ani dnes vela spevavcov neukazovali, vsak ich bolo 90 a spievali mozno 15 ☹
dufam ze zajtra nieco ukazuju
janka ano bol tam, a okrem Barbory este dalsi 3 co styri, ale myslim ze nikto nepostupil okrem nasej Duffy 😉