Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lussy23
2. dec 2009

Zdenka Predná zaspieval Falin krajšie než Dominika. Rovnako, ako Robo to everybody hurts. Musela som tak však len MP, lebo videoklip som nenašla. Mimochodom, Robo bol presný opak Martina. Bol to taký veľký Bendig, ktorý a hrá na rockera 🙂 🙂 🙂

kubaka
2. dec 2009

prosím vás holky - 😅 mě zas přijde divné a ujeté, jak si tam ty ostatní děti slzí na rameni a objímají se jako kdyby měli odcházet na Sibiř - Vlastně je to normální v jejich věku. To, že se dvacetiletý Martin s nikým srdceryvně neloučí mi přijde naopak zralé a normální chování. On hudbu studuje, je to jeho živobytí a ví, se jí bude věnovat i nadále. Takže proto to celé nijak navenek neprožívá. Ani své ani to cizí účinkování. Stejně se tam potkávají v zákulicí dost.
Navíc by mu asi jeho přítelkyně dala, kdyby se pusinkoval s jinými. 😝 Když je někdo introvert, prožívá toho spoustu uvnitř, ale neznamená, že to bude dávat najevo před celým národem. Jeho učitelka o něm říkala, jak jako dítě psal oduševnělé básničky a jak je citově založený.
To, že tam nepláče neznamená, že je divný. Líbit se ovšem nemusí nutně, to jo.

A už se ví, co kdo zapěje tentokrát?? Nemám páru 😉

penny13
2. dec 2009

Súhlasím s Kubakou.
A viete vy, aké by bolo najlepšie , najnapätejšie a najsledovanejšie finále? Chodúr vs Cmorík! To by bolo.
😀

frisbee
2. dec 2009

kubaka ....a zase naprostý súhlas s tebou 🙂 ...už len postaviť sa na to pódium pod tým tlakom...nedovolila by som si nikoho kritizovať,nás má zaujímať iba telent 😉

martimarti
2. dec 2009

Kubaka...také souhlasím 🙂 🙂
Četla jsem o něm článek, maminka popisovala, že on je skutečně velmi introvertní 🙂 je to prostě taková povaha 😉

jituskak
2. dec 2009

http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/36363-...

hlavně si všimněte posledního odstavce. ta Dara je na ty city nějaká žhavá... 🙄

bejbypd
2. dec 2009

kubaka lepsie by som to sama nepovedala len mam pocit ze ludia si to vobec neuvedomuju...ja to rozhodne nepozeram kvoli tomu aby som videla ako tam srdcervuco placu ako keby spolu prezili cely zivot ja by som sa tak nespravala...nemyslim si ze som studeny cumak len jednoducho nie som clovek co sa zlozi v kazdej situacii...ale mozno preto ze viem tak trochu rozoznat ktore situacie su naozaj na zaplakanie a ktore nie...no v ich veku to este nevedia tak im to nezazlievam ale ani martinovi nezazlievam to ze sa tam nerozplace a nezlozi...praveze myslim ze on je tak trochu rozumovo a celkovo inde a nema si s ostatnymi vela co povedat tak sa predsa nebude tvarit ako ich najlepsi kamarat...

kubaka
2. dec 2009

fajn 🙂 hezky jsme se shodly - já mám spíš obavy, že kdyby to vyhrál Bendíg, tak se úplně zhroutí na tom jevišti jako špalek. Už jen proto doufám, že vypadne. Jeho by to další pokračování úplně odrovnalo, neustál by takový úspěch. Už teď má jak tak koukám na mále. chodur to aspoň ustojí vklidu stejně jako Šmajda - vypadá taky dost vyrovnaně. Hrát si na kámoše s dětmi prostě někomu nejde, no 😎 S Benem si ale srandu dělali - viz video na chodbě a Martinovy ruce v Benově tričku na kytaře - to jsem se pobavila. 😅

silvia123
2. dec 2009

Aký rasizmus, čo sú tí novinári už chorí, veď proste spievala najhoršie, neukázala vo finále vôbec nič, spievala samé uspávanky a nejaký blb vytiahne rasistické motívy 😅 😅 to je fakt už do smiechu, čo mal vypadnúť najskôr Chodúr, alebo Stará 😀 😀

jabber
2. dec 2009

Ježiš, to jsou zas plky v tom článku o Bagárový... 😝 😀 asi měla automaticky vyhrát, když je Romka, nebo co 😀 no na to, bohužel, neměla 😅 Kdyby vypadla kvůli rasismu, tak vypadla dávno, dávno, možná jako první 😀
Navíc Ben a tamtem poločíňan, už nevím, jak se jmenoval - ty kvůli rasismu nevypadli? 😝 😀
A nechápu, jak to tam jako myslej, že Češi jsou rasisti, přece hlasují dva národy 😀 Jedině že by jí Češi hlasy neposílali, protože jsou rasisti a Slováci proto, že je Češka - tak chudák vypadla 😅 no ale na to se dostala celkem daleko, ne? 😀 😀

sasiki
3. dec 2009

tiež súhlasím s Kubakou, nevadí mi, že ich tam Martin nepusinkuje....
Bendik má veľký talent, ale nebude mi vadiť, keby najbižšie vypadol, držím palce ostatným trom 🤐 🙂

kubaka
3. dec 2009

neber te ten bulvár vůbec vážně, vždyť si to vymýšlejí novináři jen aby měli o čem psát. takové ty "nejmenované blízké zdroje" - už vidím, jak sedí před obrazovkou a vymýšlí, co by dneska napsal.
Tomuhle stejně nikdo nevěří, jsu to žvásty. Průšvih je, že si z těhle periodik udělala produkce SS svého mediálního partnera - proto národ zásobují takhle nestydatě a mohutně úžasnými pikantnostmi ze zákulisí 😀

už se ví, co budou zpívat? Nevím, kde se to hledá

vitty
3. dec 2009

Je t blbost. Já teda mám na Romy vyhraněný názor, nicméně v semifinále patřila mezi mé nej. Inteligentní, hezká, krásný hlas. To, že to ve finále podělala, nemá s rasismem nic společného.
Ben a Marek zpívali děsně a jak daleko to dotáhli 😀
Bulvár mi neměl o čem psát, kdyby se držel pravdy. A nikdo by to nečetl a nikdo by se nerozčiloval, aká by byla na světě nuda.

lussy23
3. dec 2009

Ten článok som ani nečítala, podľa vašich rekací. ☹ To mala akože Monika vyhrať a mať ďalšiu nespravodlivú superstar za sebou? 😝 Neviem, či si Drda a Horvath zaslúžili vyhrať, ale u nás Koščová a Berkyová vôbec nie..(Maťa a Domča boli lepšie a aj sa uplatnili) Mimochodom aj Janko je róm a stále je v hre. prečo? Lebo vie speivať.

A vôbec celé sa mi to zdá akosi zmanipulované. Najprv vypadli traja Slováci naraz. Potom traja češi a potom jeden slovák a jeden čech. je to divné. Ale ak vo finále nebude martin a janko, bude to pekne
nespravodlivé. ☹ Akože nič proti našim blonďáčikom, ale Janko a Martin sú v inej kategórií. No víťazstvo by som priala Martinovi, lebo je starší, sebaistý a vie ako narábať s peniazmi.
A ozaj, Moja kamoška mi nabulikala, že jej otec vždy vie, kto vypadne. A tak mi prezradila poradie, ktoré som sem aj dala. A prekábatila ma, lebo Monika neskončila druhá, ale piata.
ešte jedna otáza na Slovenky. Keď bola druhá séria, tak aj na cmoríka všetci nadávali, že je namyslený a tak?

molnarovak
3. dec 2009

lussy, Katka Koščová je vynikajúca speváčka, ktorá vydala niekoľko albumov. Jej hudba nie sú prvoplánové hity, ale venuje sa skôr šansónu a jazzu. Možno Ťa tento štýl hudby nebaví, ale to neznamená, že nie je dobrá speváčka.

bambusko
3. dec 2009

necitajte bulvar, tu je rozhovor s martinom chodurom 😉

http://koktail.pravda.sk/martin-chodur-volali-m...

katka koscova vydala teraz album uspavanky

http://www.najmama.sk/clanok/223756/katka-kosco...

bejbypd
3. dec 2009

rozhovor som precitala a martin je uplne taky aky som si aj myslela ze je...venuje sa tomu co ho bavi a chce to robit aj v buducnosti,vie o com hovori nie su to len hlasky a pride mi rozumny jednoducho niekde uplne inde ako ostatni okrem mira ten ma tiez viac rozumu len je extrovert..no jednoducho ano paci sa mi 😀

arleta
3. dec 2009

Ja neviem, prečo si niektorí stále myslia, že Cmorík aj Chodúr sú namyslení, mne to tak nepripradá, skôr sú introvertní a nedávajú najavo toľko city.

bambusko
3. dec 2009

povedala by som, ze city davaju do pesniciek 🙂

swatka
3. dec 2009

taky jsem četla ten rozhovor a musím říct že martin opravdu ví co chce a souhlasím s bejbypd 😀 Navíc mě překvapilo že ma přítelkyni již 5 let jestli jsem dobře rozuměla 😉 Podle toho rozhovoru musím uznat že je mnohem vyspělejší než ostatní.Dokážete si představit Bendiga v takovém rozhovoru? Nic pro ti němu ale to jeho to je huuuste hihi haha už mě leze krkem

milly2
3. dec 2009

No jo.ale Bendig má 15 a v tomto věku je znát i tento malý věkový rozdíl.Myslím si,že většina 15-ti letých dětí by nebyla o nic lepší. 😉

vitty
3. dec 2009

Kubaka:
Martin Chodúr: M. David - Decibely lásky, Roy Orbinson - Pretty Woman

Jan Bendig: M. David - Diskopříběh, Celine Dion - My Heart Will Go On

Miro Šmajda: M. David - Céčka, Survivor - The Eye of a Tiger

Dominika Stará: M. David - Tak se lásko měj, Berlin - Take my Breath Away

A nakonec se ještě bude zpívat nějaké společné překvapení

vitty
3. dec 2009

Ovšem našla jsem i něco jiného, takže čert ví, co z toho nakonec vyleze 😀

martimarti
3. dec 2009

Toho Michala Davida myslí vážně 😕 😕 ??
No nazdar... 😒 😒

harmi
3. dec 2009

nahodou ja sa na Michala Davida tesim 🙂

harmi
3. dec 2009

horsie mi pripada urcite R. Muller 😝

arleta
3. dec 2009

Ajaj, David a Múller, ja teda neviem...Nie je to podľa môjho gusta. Ale zase lepšie, ako swingové kolo v prvej Superstar. T

lussy23
3. dec 2009

Molnarovak - to som nevedela. Ale maťa bola lepšie, veľa ľudí to hovorí.
Pretty women a Roy Obrison???? 😲 ja tomu nechápem. však tú pesničku spieva aj Elvis. Tak od koho teda pochádza??? 😲
čitala som v INku taký rozhovorík s Jankom. N aotázku Moja najhoršia vlastnosť a čím by bol, keby nebol spevák nevedel odpovedať. A na otázky, bez koho by neprežil ani jeden deň odpovedal že Minika Bagárová 🙂 🙂 🙂 No bola by som zvedavá, čo ten chudák teraz robí ☹
Arleta - takže aj na Cmora nadávali?
Viete, čo je divné? Že najviac sa nadáva na tých najslávnejších, lebo ich nedokážu pochopiť a že veria bulváru 😠
Jasným dôkazom toho bol Michael jackson. Každý(česť výnimkám) na neho nádaval, že je pedofil a tak. A pritom len deťom pomáhal, lebo nechcel, aby trpeli ako on. 😠 Bulvár si vždy vyhliadne takých ,,slabších", ktorí sa nevedie až tak brániť.

harmi
3. dec 2009

arleta to je pravda ze swingove kolo bola hruuuuuza 😝 😀

harmi
3. dec 2009

myslim ze Chodurovi by mohla pristat pesnicka Pretty Woman 🙂