Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lisounek
21. dec 2009

emmka mas pravdu smajda proste bude mit volnost a v pohode se uchyti...souhlasim 😉 na Martina mam stejny nazor...me to taha za usi, jak on zpiva...naskakuje mi husi kuze z Jonese a urcite umi hezky zazpivat, ale zase cesky mu to nejak nejde a to na to ze MIro byl slovak, tak cestina paradni...je to jak to je a kytara ta ho urcite potesila a sam vi, ze ma plno fanoušku.... 😵

kaleilah
21. dec 2009

nevíte někdo jaký byl poměr hlasů? Říkali to nebone? Já poslouchala jedním uchem 😉

lisounek
21. dec 2009

nene nerikali teda co ja vim... 😕 myslim, ze to jen tak nezverejni 😨

emmka3
21. dec 2009

kaleih, ja neviem, vyhlasili vysledky, dali Smajdikovi gitaru a ja som sla do hajan 😉

macka01
21. dec 2009

Tak Šmajda mal hlavne veľa nadržaných faniniek,keby sa len a len spev hodnotil,musel by vypadnúť už dávno.Oveľa lepší vypadli skôr ako on.To že vyhral CHodúr je správne,tan vedel zaspievať bravúrne všetko.

lisounek
21. dec 2009

macka to si nemyslim, ale budiž 😝

monik76
21. dec 2009

jestli hodnotit jen zpev tak Chodur byl vazne lepsi ikdyz Smajda je mi jeho stylem o hodne bliz nicmene Smajdovo zpivani me obcas taky pekne tahalo za usi a taky si myslim ze Smajdu podrzelo hodne mladejch fanynek takova Leona to umela lip nez on ale nemela hold ty fanousky tezko pro ni budou hlasovat patnactilete pubosky no rozhodne to Chodur nebude mit jednoduche ikdyz zpiva dobre ja bych si jeho CD asi nekoupila Mirovo mozna jo

jaspina
21. dec 2009

Fakt dobře to řekl dnes režisér Adamec - že on kdyby měl s jedním z nich něco natáčet, tak rozhodně se šmajdou. že šmajda je pro něj do byznysu hotový. Zpívat umí a splňuje všecky ostatní požadavky. Že to není jen o zpěvu, ale že ten člověk musí lidi bavit, mít charisma, umět se chovat na jevišti.. A to všecko že Miro má a Martin umí zpívat, ale ostatní aspekty mu chybí a možná je jednou získá - nebo taky ne.. A pod to bych se podepsala 😉

jaspina
21. dec 2009

A napsat že Miro neumí zpívat je kravina.. to by tam asi nebyl že.. To je jak kdybych já - protože se mi styl Martina nelíbí psala, že to prostě neumí.. Jasně že né všecko od šmajdy bylo dokonalé - ale slyšeli jsme někdy i fakt známé zpěváky na živo? Občas nic moc.. ale tak to prostě je. Né každý den se daří..

kubaka
21. dec 2009

No, nejspíš je Chodúr nemožný, jednotvárný, nudný, nehotový pro byznys, ošklivý, nafoukaný, bezcitný, studený, fialový a puntíkatý ... tak mi povězte, kdo mu teda ty hlasy poslal? Komu se teda vlastně líbí, když tu soutěž vyhrál? 😅 Byli to marťani nebo lidi, kteří by byli ochotní si koupit CD a jít se na něho koukat na koncert.

Mnohem líp to řekl Hejma: šmajda ¨útočí na prvotní pudy, martin na to jde přes emoce a sílu. Na můj vkus se Šmajda vždycky moc předváděl a hrál divadlo. Asi je víc těch, co toto nečekají od zpěváka, když vyhrál "nemožný" Chodúr. 😉 Jeho charisma je pravděpodobně větší.

lisounek
21. dec 2009

jojo je to pravda spoustu nasich zpevaku zpivat neumi a kazdy ma mezery a vynikne po svem...viz takova Bartosova ta ted uplne teda zanikla a to by se mohlo psat o dalsich a dalsich..Miro ano taky mu to obcas ujede, ale jak rikala myslim Jandova, je to u nej pekne v tom, ze proste jede dal z nedostatku udela prednosti.. 😉

lisounek
21. dec 2009

no o charisma to asi nebude... 😉

lisounek
21. dec 2009

Kubaka prave kdovi jak to s temi hlasy obecne vzalo ve skutecnosti je 😝 a mozna posila prave ta starsi generace, kterym se libi....nikomu to neberu...jsou to jen pro a proti..nic vic...

jaspina
21. dec 2009

To by mě taky zajímalo, kdo mu ty hlasy poslal.. 😀 Né fakt ale - s kýmkoli se o tom bavím, tak prostě v 80ti % fandil a poslal sms Mirovi, takže výsledky nechápu.. Ale budiž no. A nepíšu že je bezcitný, ošklivý atd. Jen mě prostě nebaví.. Na jeho koncert bych nešla fakt ani zdarma a na Mira bych si i zaplatila - v tom je pro mě ten rozdíl. Ale já asi očekávám, že se na koncertu budu hlavně bavit - nepotřebuju sondovat, jestli náhodou nevyjde blbý ton..

lisounek
21. dec 2009

jaspi tak nejak..a to nejsem puboška 😀

monik76
21. dec 2009

no nevim ale nemyslim si ze by to jako starsi generace rozjela tak ve velkem aby mu poslali tolik hlasu to si teda nemyslim urcite mel a ma spoustu fanousku i u mladejch tezko rict co je starsi generace??

kubaka
21. dec 2009

a to já bych se právě u Martina bavila - bavil mě i teď v televizi, lahůdka. Na mira bych nešla ani zadarmo, ta jeho afektovaná komedie na mě neplatí. 😝 Já chci slyšet pořádnou, plnokrevnou muziku. 😎

lisounek
21. dec 2009

hmm poskakoval tam jak koza tot vse..ale jako komedie to bylo dobry 😀 😝

erikasadek
21. dec 2009

tak ja som asi starsia generacia;. 😀 😠
ale mne sa pacil chodur.. od zaciatku.; som ho typoval a, ako som ho pocula....

a miro , nic moc co som mohla vidiet, teda aspon u mna co by zaujalo, na neho s arychlo zabudne;. 😉

ale to je moj nazor samozrejem kazdemu s anemoze pacit kazdy.. ze?? 😉

kubaka
21. dec 2009

poskakoval jako koza a zpíval jako bůh - kombinace k pomilování. je upřímný a ten jeho projev má prostě šťávu. Gott taky neikdy netancoval a je to šumák.
Já na neopeřená písklata, co si trhají košili a ječí fistulí s rozkročenýma nohama prostě nejsem - je mi 40 - tak jaká jsem to vlastně generace? sama nevím 😀 😀 😀

sisstin
21. dec 2009

Mně se nejvíc líbil Bendig 😎 je mi fuk, jak mluví a jak se chová..nebo jestli je gay..prostě jeho styl můžu a zpíval úžasně 🙂 Chodúr zpívá taky hezky, ale není to přímo můj šálek kávy...Šmajda- chlapeček, na kterýho jdou pubertačky..a ani zpěv se mi nelíbil...

upřímně je mi úplně fuk, kdo to vyhrál 😅 superstaristy stejně neposlouchám...ještě tak Leonu Lewis 🙂

lisounek
21. dec 2009

a kdovi jak zpiva Bůh?? 😅

sisstin
21. dec 2009

jinak mně je fuk, jak kdo vypadá a jakou kdo dělá show..na koncerty nechodím, hudbu pouze poslouchám..takže i kdyby měl 4voči a 10rukou, tak je mi to šumák 😎 hlasy jsem neposílala 😎

cokosusenka
21. dec 2009

Me je 27 a libili je mi oba. Jsem na rock,takze Miro pripomel spoustu starych rockovych pisni,ale stejne o jednu sms navic jsem poslala Martinovi. A to kvuli hlasovym dovednostem.

sisstin
21. dec 2009

ještě teda poslední věc..na to, že měl bejt Šmajda tvrdej rocker 😅 😅 tak ty jeho výroky: dakujem velmi pekně, ste úplne super atd., s něžnoučkým úsměvem na tváři.. 😀 to mi k tomu fakt nešlo 😅

sisstin
21. dec 2009

pekne 😀

čus 😀

cokosusenka
21. dec 2009

sis:Miro je spis pop rock

jabber
21. dec 2009

Já myslím, že z toho děláte vědu a hledáte v tom nějaké složitosti 😅 podle mě prostě lidi posílali hlasy tomu, kdo líp zpíval, když je to pěvecká soutěž - a to byl jednoznačně Chodúr. Takže vyhrál.
Sice mi není moc sympatickej, taky je pravda, že Šmajda by se do šoubyznysu hodil víc - ale Chodúr zpíval prostě líp, no 🙂
Musím říct, že mi bylo fuk, kdo z těch dvou vyhraje, žádný nervy 😎

kubaka
21. dec 2009

siss - kdyby byl jako chobotnička, možná by i ten tanec vypadal jinak 😀 hezká představa.

sisstin
21. dec 2009

já třeba zas znám spoustu lidí, co Martinovi fandili..kdybych si měla vybrat z nich dvou, tak taky pošlu sms Chodúrovi, ale je mi to fakt jedno..i kdyby to vyhrál Pussykiller 😅