Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

suki
9. okt 2009

pardon ...plnou nádrž 😀

monkula
9. okt 2009

mne sa Craft páčila na konkurze... ale teda v semifinále bola otrasná... nechutne afektovala.... fuj.. A to jej umelecké meno.....
Best od trap....

pirlenka
9. okt 2009

Monkul, tak tak 😝 😀

suki
9. okt 2009

monkul jj 😀 😀

monkula
9. okt 2009

a z dievčat ma teda nejako nikto nezaujal.... asi Konvičková... ale ja nemám rada také zakríknuté ťapy.... 😅 😅
Ale spievala krásne....

suki
9. okt 2009

mně se líbí Konvičková a Monika a Debíííííííííííí

suki
9. okt 2009

Mizím....

pa pa pa 🙂 😵

pirlenka
9. okt 2009

No mě se líbila Debí...smůla. Jinak zatím nevím, uvidíme, co předvedou.

monkula
9. okt 2009

jaj, jasné, monika... moja menovkyňa 😀 😀

silvia123
9. okt 2009

Myslím, že už dlho všetci čakajú že to Craftovka rozbalí... už len za to že má zaujímavú farbu hlasu, lenže ona zrejme nemá čo rozbaliť...inak by to už dávno urobila, veď ju už x-krát upozorňovali aby už niečo ukázala...a nič...

claudee
9. okt 2009

no dnes najlepší Chodúr, to nie je o čom.. ale na druhom mieste pre mňa Šmajda, totál ma prekvapil 🙂 bolo to krásne.. a potom za nimi asi ten malinký.. Bendig.. 😀
pozrime sa na to objektívne, bez akéhokoľvek prikrášľovania.. mali by vypadnúť Ben a Leo Machala 😒 ani jeden
z nich neohúril doteraz, a zrejme už ani ničím neprekvapia. mali dosť priestoru a vôbec ho nevyužili.. 😖

marinka
10. okt 2009

Tak u mě včera:

1. bezkonkurenčně Chodůr, přijde mi tak o dvě třídy výš než všichni ostatní 😅
2. Bendik - doteď mě nějak neohromil, ale včera to bylo super
3. Bošela - porota sice byla dost rozpačitá, ale mě se od něho Kristýnka hodně líbila

Jinak Ben je zlatíčko, včera hrůza, ale líbilo se mi, že to přiznal a nevymlouval se.. Hodně by mě mrzelo, kdyby vypadl..

Na vypadnutí tipuju z Čehů Leo Machalu nebo Ahmeda a ze Slováků Lacka..

nnikka
10. okt 2009

no tak ja ked vidim Puskailera tak si musim ist vzdy umyt zuby...
Ale René sa mi strasne lubi.
A pri Leovi Machalovi som si dala prsty do usi a celkom sa mi to lubilo 😀

kristi
10. okt 2009

Chodur je bozi, jen k tomu dodam hlasku z Pulp fiction: to neni ani jina liga, to je uplne jinej sport 😀

a libil se mi Smajda s Wicked game, to se mu fakt povedlo

sasiki
10. okt 2009

ja sa viac teším na dievčatá... 🙂

jabber
10. okt 2009

Souhlas, včera nejlepší Bendig, Šmajda a Chodúr 🙂
Puskailer sice nezpívá špatně, ale jak už někdo psal, hlasově nezajímavej a je mi silně nesympatickej, přijde mi jak nějakej umělohmotnej panák 😀
Cristovao katastrofa, měla jsem problém vůbec poznat, co je to za píseň 😀, měl by letět
a Bošela to přeháněl s tou tragikou v obličeji, házel takový ksichty, že jsem se musela až smát 😅

ssaara
10. okt 2009

Chodúr je super,ale mám pocit,že včerejší písnička mu moc nesedla 😒
Včera mě totálně zaujal Šmajda s krásnou písničkou a při zpěvu vypadal neuvěřitelně sexy 😀 😝
Z holek fandím jednoznačně Bagárové 😎

claudee
10. okt 2009

nevie niektorá, čo budú spievať dievčatá v sobotu??? 😕 ja som to ešte nikde na žiadnej stránke nenašla..

claudee
10. okt 2009

teda v nedeľu 😀

macka01
10. okt 2009

toho Chodura si viem predstaviť spievať v opere,bol exelentný ten jeho hlasový rozsah.Aj Leoš to vtipne ukončil,prvý krát som sa zasmiala na jeho humore.Ten čo sa chce silou mocou podobať na vlaňajšieho Konrada mi príde absolut btrápny.Inač fajn 😅

petik77
10. okt 2009

tak toto budou spívat holky

2. SEMIFINÁLOVÉ KOLO - dievčatá
MONIKA BAGÁROVÁ
PEHA - Spomaľ

ADRIANA KOPECKÁ
LUCIE BÍLA – Hvězdy jako hvězdy

DOMINIKA STARÁ
SUZIE QUATRO - If You Can't Give Me Love

PAULÍNA IŠTVANCOVÁ
EXTREME – More than words

NIKOLETA BALOGOVÁ
OLIVIA NEWTON-JOHN - Hopelessly Devoted to You

LEONA ŠENKOVÁ
THE CRANBERRIES - Zombie

MARKÉTA KONVIČKOVÁ
4LIFE – Pro mě jsi

LUCIA LÁNCOŠOVÁ
ALESHA DIXON – The boy does nothing

KAROLÍNA MAJERNÍKOVÁ
Kelly Clarkson - Because of You

ANETA GALISOVÁ
AMY WINEHOUSE – Rehab

luthien.k
10. okt 2009

No, tak na Cranberries jsem hodně zvědavá!!!
Včera jsem neviděla Chodura, co zpíval???

krpito
10. okt 2009

luthien.k, spieval Lady Carneval od K. Gotta a úplne super 🙂

kalerat
10. okt 2009

no já jsem hrozně zvědavá na adrianu, protože zpívat Lucii Bílou, přece jenom není jednoduché

luthien.k
10. okt 2009

Holky jsou celkově o dost lepší než ti kluci, takže na ně jsem zvědavá na všechny...

claudee
10. okt 2009

noo celkom dobrý výber zase 🙂 myslím, že to bude prudko zaujímavé 🙂

klba
10. okt 2009

Vratim sa k vcerajsiemu semifinale chalanov, nebudem pisat kto sa mi lubil ale kto ma nezaujal. 😉

Nepacil sa mi spev Ahmeda cakala som od neho viac - i ked skupinu Red Hot Chili Pepers milujem, tesila som sa ako to poda ale nepresvedcil ma. 😒

Benov pokus o spev ma skor pobavil 😝 , ale farba hlasu krasna, ale on iste postupi, presvedcilo ma to jacanie bab v hladisku 😉 fanklub ma velky 😀 ,

Leov spev tiez nic moc ale aspon sa kukat na neho da 😀 ked uz spevom nezaujal 😝

a Marek Lacko spev takisto o nicom, zase nezaujal, teraz by mal vypadnut on.

Inak Bendig mi pride strasne preagektovany, spev mal dobry, len mne osobne by sa k tej pesnicke hodilo viac precitenia a mala som pocit ako keby chcel ukazat silu hlasu ale ten cit mi tam chybal.

Thomas spieval dobre ale bolo to bez iskry, prislo mi to take vsedne ale spievat jednoznacne vie a mne je napriklad aj sympaticky, pri tych mladasoch mi pride taky vyzretejsi, ved uz vek na to ma. 😉

Tentokrat sa mi viac lubili slovenski chalani ale zato z bab su ceske kocky lepsie, uz sa tesim na zajtra, to bude narez, 😵 tesim sa na Leonu, som zvedava na jej podanie pesnicky Zombie 😵

A Leos a Adela su super, su perfektne zohrana dvojica, jeden lepsi ako druhy. 🙂 😵

claudee
10. okt 2009

na Leošovi sa mi nepáči jedná jediná vec.. teda nie je to vec, ale skôr niečo v jeho prejave, mimike.. a ťažko sa mi
to bude vysvetlovať, ale skúsim 😀 teda nepáči sa mi, keď sa akože začne "smiať" úplne vyškerí celú tvár, ale nejde z neho von žiadny zvuk, teda žiaden smiech, a v momente za také dve sekundičky zase zvážnie, ako by adela ani nepovedala nič smiešne.. si myslím, že je to trošku trápne a divné na ňom. skúste si to všimnúť 😀

teodorka
10. okt 2009

claudee,mne to pride ako by si daval pozor co hovori aby to bolo smiesne a tak je zaujaty sebou ze na ine mu uz nezostava cas 😀

claudee
10. okt 2009

asi to tak bude 😀 len potom chúďa adela, lebo si myslím, že ona ho aj celkom počúva a snaží sa nadviazať naňho 🙂