Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

yanna.o
26. okt 2009

petrun, jo tak nějak, taky hlasy samozřejmě neposílám a furt chodůr vypadá normálnějc než kde kdo, to taky nemusím

petruna
26. okt 2009

s porotou jsem letos spokojená....Daru jsem nikdy moc nemusela a Jandovou jsem znala jen díky Uvolněte se prosím 😅 , ale teď mi jsou obě dost sympatický. Ani Habera mi nevadí (byť je tam za zlýho a neusmívajícího)

jako porota a moderátoři mi letos přijdou fakt super....

yanna.o
26. okt 2009

petrun, jo to jo.. moderátoři supr, porota taky, habera taky, protože mluví k věci a na rovinu

jakoubka
26. okt 2009

Jsem tu jediná co fandí,Leoně? 🙂

yanna.o
26. okt 2009

mně se taky líbí 😉 ale vadí mi, když moc řve, moc tlačí na pilu. Kdyby dostala rozum a zpívala, co jí sluší a nesnažila se dělat tvrdou za každou cenu, tak by byla skvělá. Ale je jí, má čas 16 🙂

yanna.o
26. okt 2009

se mi to přehodilo 😕 je jí 16 😅 😀

jabber
26. okt 2009

tak mně se naopak nejvíc líbí hodnocení Hejmy, protože je vždycky takový víc osobní 🙂 Habera vždycky řekne jen buď dneska jsi zatím nejlepší z těch co tu byli nebo tohle je zatím nejlepší co jsi předvedl/a, u Hejmy se bavím 😀

jabber
26. okt 2009

Leona je taky výborná, já zatím fandím skoro všem 😀

aktak
26. okt 2009

jabber mna nahodou bavi prave Habera, vcera s tym soplom napriklad 🙂
paci sa mi Dominika, Chodur a malinko Denis

marooshka
26. okt 2009

souhlas s jabber, Hejma mi připadá dobrej, hodnej 🙂 Jinak Leoně taky fandim, neni to žádná fiflenka, ale správná rockerka 😉 A Chodúr mi vůbec namyšlenej nepřijde a pořád jsem přemýšlela koho mi připomíná a už vím - herce Jeffa Bridgese 🙂

yanna.o
26. okt 2009

hejma je dobrej 😉 hlavně rýpe mezi řádky, je s ním sranda 😀 taky se mi jeho hodnocení líbí

petruna
26. okt 2009

Leona se mi taky líbí, ale včera mě poprvé nebavila... Víc se mi líbí, když "nekřičí"

jabber
26. okt 2009

aktak - jo s tím soplem byl včera dobrej 😀

duska1122
26. okt 2009

tak mne sa habera pacil v prvej a druhej superstar ked hovoril k veci , vytkol chyby pochvalil ked bolo zaco, ale tento rok je nudny. zato hejma sa mi zda trefny ma zmysluplne poznamky, nehovori omacky.

jabber
26. okt 2009

je fajn, že je tam Dara s Martou - jsou takový prdlý a řekla bych, že dost odlehčují tu atmosféru tam, jak si se soutěžícíma buď prozpěvují nebo se kroutí na židli 😀 dávají pocit, že vlastně o nic nejde 🙂

jabber
26. okt 2009

a vždycky mají podobný účes 😀

jabber
26. okt 2009

aktak - a ještě nohy jako stojan na guláš 😀

krpito
26. okt 2009

mne sa včera najviac páčilo na Chodúrovi, že si dokázal zo seba urobiť prdel, čo zjavne pobavilo porotu 😀 Ale pri takom "tanci" bezchybne spievať dokáže naozaj pán spevák (prepáčte tie, ktorým sa Chodúr nepáči). Nie je fešák, ale mne príde sympatický a určite sa nedá porovnávať jeho správnie s 15-ročnými "deťmi", predsa je to "velkáč" 😀 😀 😀

krpito
26. okt 2009

pardón, správanie som chcela napísať 🙂

petruna
26. okt 2009
nellie_
26. okt 2009

no mne tiez nenormalne vadi ako jandova syka a nadychuje sa pomedzi zuby.. to je fakt strasne... 😅

koho dnes tipujete na vypadnutie????

ja si myslim ze pojdu smajda a istvancova....ale mne osobne by nevadilo ani keby Leona vypadne... 😅
ako spieva dobre ale mne sa strasne zle na nu pozera.. a vcera ju doobliekali statocne bola jak jelitnik.. totalna jaternica.. som sa bala ze jej prasknu gate.. 😅

mne sa strasne paci Lacho a Dominika... 😉

krpito
26. okt 2009

rada som si to pozrela znova 🙂 a musím opäť skonštatovať, teda pre mňa je Martin veľký sympoš 🙂

many
26. okt 2009

ahoj holky 🙂 teda včera to byla nááádhera, jsem zvědavá kdo vypadne ☹ fakt byli všichni dobří 😉

jabber
26. okt 2009

nellie - to jsem si zrovna včera říkala, jak zpívali tu hymnu - že Denis a Dominika by byli i hezkej pár 🙂 😵

Já myslím, že půjde Thomas a buď Paulína nebo Nikoleta 😅 Uvidíme, jsem na to zvědavá 😅

yanna.o
26. okt 2009

tak já si to teda pustím taky 😀

duska1122
26. okt 2009

tak ja by som nechala vypadnut bena a marketu ale pojde asi smajda a pavlina 😒

ciatko
26. okt 2009

jelitnik😀😀
ale vypadava 1 cech, 1 slovak, nie? jedno ci baba, ci chalan.
sk-istvancova
cz-ben

a bola by som spokojna🙂

nellie_
26. okt 2009

no veru teraz to bude fakt tazke.. a bude to len o sympatiach ludi.... 😉
taky ben je za vodou - mlade sťandy minu cele kredity len aby im nevypadol... 😀 😀 😀
inak chudak, vcera mi ho bolo luto ako mu bolo trapne tam z tych gaturiek a podprdy.... 😀 😀
to by si fakt mohli odpustit.. za chvilu budu po nich rodidlá hádzať... 😀 😀 😀

jabber
26. okt 2009

proč myslíte Šmajda? 😕

many
26. okt 2009

taky bych tipovala Thomase nebo Pavlínu, Nikoletu néééééé, ta se mi líbí 🙂 no stejně na konec zbyde jeden 😒 ale už teď stejně určo každý natočí aspoň jedno cd 🙂