Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jituskak
15. nov 2009

tak dobrou. jsme tak nasratá, že si jdu dát asi panáka, fakt.... doufám, že mi nevypadne Dominička. už když tam posledně stála jsem byla na infarkt. dobrou kočky.

petruna
15. nov 2009

holky, takze nejen hromadne smsm Dominice, ale jeste hromadne panaka na uklidneni 😀

jdu si nalit malibu 😵

ygreen
15. nov 2009

Šmajda skvělééééj 😵 😵 😵 a slušelo mu to 😵

Jinak nic moc. Ještě se mě zaujal Ben. Bendig byl výbornej, ale já prostě nedám to šlapání na jazyk. A Chodúr - tak narozdíl od poroty, podle mě mu ta písnička nesedla. To je crazy, crazy, crazy bylo takový unylý a vůbec to byl takovej rock alá Tom Jones 😝

Myslím, že o vyřazení se bude vybírat mezi Lachem a Bagárovou. U Lacha mi přijde, že nějak neumí nic zazpívat hlasitěji, že ty jeho písničky jsou v jedné lajně, takovej uspávač hadů 😝

silvia123
15. nov 2009

Petruna, slevik ďakujem za súhlas. Ešte chcem dodať, že Chodúrovi to dnes naozaj nesadlo, akože Aerosmith milujem, toto bolo ďaleko od toho a ja súhlasím s tým tvrdením, že je to Gott v mladšom vydaní, spieva perfektne ako on, ale nezaspieva všetko. Napríklad takú Dominiku som si začala všímať až od tej francúzskej pesničky a odvtedy zaspievala každý štýl pesničky veľmi dobre a pôsobí skromne, preto ma zaujala. Dovtedy boli pre mňa favoriti Chodúr, Leona, Bendig (aj keď Bendig sa mi výzorovo veľmi nepáči). Šmajda sa mi páči len pri takýchto tvrdších pesničkách, hodí sa to k nemu. Inak som si nemyslela, že budem ešte niekedy pozerať superstar, našu trojku som vôbec nepozerala, ale bavia ma moderátori a baví ma ako Adela vie perfektne zrušiť Leoša 😀 .

adapo
15. nov 2009

ahojte kočky, dnes som nemohla dopozerať star, lebo ma porota hrozne štve, hlavne Dara a Ondrej. Sú totálne neobjektívni, všimla som si, že Dominiku Dara ešte nepochválila a z Bena je hotová. Keď si ich porovnám a hlavne dnes, tak v porote nemá čo robiť. A Ondrej je asi fakt hluchý. Je to všetko účelové. Nedovoľme im to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super - Dominika, Ján, Miro , otras - Ben, slabo - Denis, Monika a tak.

petruna
15. nov 2009

ygren : me prave prislo, ze to dnes az tak Tom Jonec nebyl...ale dnes fakt nudaaaaaaaaaaaa (a to ho mam nejradsi)

u me dnes v poradi : Dominika, Miro, Bendik (i kdyz ho nemusim), CHodur.

Ben a Monika podle me des bes....nemuzu si pomoct. Me se tam monika hodne libila v ty pisnicce, jak zpivala sestrice, jak tam je to Fly (nevim nazev 😀 )
ale to bylo poprve a naposled co me nadchla. me se na nektrych pisnickach libi jeji barva hlasu, ale ujizdi ji to, hloubky absolutne nezvlada...atd atd...

Ben sympatak, taencnik ale zpevem fakt TRAGED !!!!!!

martek
15. nov 2009

smajdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀

aktak
15. nov 2009

dominika 😵
dominika 😵
dominika 😵
dominika 😵
dominika 😵

dominika 😵
dominika 😵
dominika 😵
dominika 😵
dominika 😵

dominika 😵
dominika 😵
dominika 😵
dominika 😵
dominika 😵

petruna
15. nov 2009

silvia : jako bych to psala ja. Souhlasim se vsim...normalne jsem ti zacla odpovidat slovensky 😀

silvia123
15. nov 2009

Najhoršie je keď Darina ide hodnotiť ako prvá! Takú volovinu trepne, až no! Najlepšie sa jej hodnotí po niekom, lebo vtedy "jej vždy presne vyberú z úst to čo chcela povedať ona".... 😝 😀

petruna
15. nov 2009

silvia : znova to ctu a mas to fakt naprosto stejne jako ja...favoriti, nazor na Dominiku, Bendika i Smajdu.

silvia123
15. nov 2009

petruna 😀 😀 😀 sa smejem...

jabber
15. nov 2009

Tak vybírá jim to produkce nebo oni sami, kurňa?! Chápete to někdo? Proč jim pořád říkaj, že si vybrali špatnou píseň? A Benovi pochválili, že si vybral dobrou....jsem z toho nějaká zmatená

petruna
15. nov 2009

ygren : lacha a Bagasrovou maji radi pubertacky...

mam strach, ze vypadne Dominika nebo Miro nebo Chodur....

chci aby vypadl Ben, i kdyz mi je smpatickej, ale ten asi jen tak nevypadne...
a v pristim kole Gotak ? no tak to nema sanci...

bubadlo27
15. nov 2009

Paulina 😀
Paulina 😀
Paulina 😀
Paulina 😀

😀 😀 😀 😀

martimarti
15. nov 2009

Dneska nejhorší Denis, naprosto žalostnej ☹ podle mne

jabber
15. nov 2009

Dneska nejlepší Šmajdik, Bendig a Dominika 😵
Chodúr dobrý, ale trošku nudný 😝

Denis to dneska fakt zmrskal 😅

jabber
15. nov 2009

Taky pošlu hlas Dominice 😎 , kluci jich maj od puberťaček určitě dostatek

silvia123
15. nov 2009

Chlapom puberťačky poposielajú hlasy a dúfam, že aj Dominika po tej nespravodlivej kritike dostane dosť hlasov aby nevypadla, mohli by jej poslať hlasy tí, čo hlasovali za Leonu. (Predpokladám, že tí čo hlasovali za Leonu neboli z ďaleka puberťáci, ani jej neposielali hlasy kvôli kráse, ale zato že vie spievať a spievať z tých báb čo tam zostali vie len Dominika).
Potom by zostala na vypadnutie Monika...

martimarti
15. nov 2009

Říkali na konci, co budou zpívat příště?? 😕

jabber
15. nov 2009

marti - snad Gotta, nebo co

martimarti
15. nov 2009

Tak to chci vidět Bena, jak zazpívá Gotta 😉 😀

jabber
15. nov 2009

což mi přijde taky nefér, to budou Slovákům vyčítat, že mají špatnou češtinu? 😅

jabber
15. nov 2009

já jich chci vidět víc, jak zazpívají Gotta 😀

martimarti
15. nov 2009

Furt lepší čeština než angličtina /pro některé/ bych řekla 🙂

jabber
15. nov 2009

Leona tam vyloženě chyběla, ta by je totiž strčila do kapsy všechny 😅

bambusko
15. nov 2009

vidim, ze nielen u nas doma zluty pes ide na nervy ako furt je zaujaty proti dominike 😠 ozaj slabe vykony dnes - monika, denis, tak tych tam budu chlacholit a dominike nedaju ziadnu pozitivnu spetnu vezbu. najnormalnejsi z tej poroty mi uz vychadza habera, hoci som ho doteraz nemala velmi v laske. vypadnut by mala monika alebo denis

petruna
15. nov 2009

i kdyz, ted si vzpominam, ze jednou rikali, ze jim pisnicky bude vybirat Gott, tak to asi nebude o tom, ze by zpivali Gotta...Ted fakt nevim, zas to tolik nesleduju

silvia123
15. nov 2009

No Chodúr s Bendigom si to už odskúšali, to bude pre nich prechádzka ružovou zahradou, ale naozaj čo chudák Ben, Lacho, inak bude sranda aj ako to odspieva Šmajda, neviem si ho predstaviť, ale ten je aspoň srandovný a dá sa na ňom pobaviť, aj to je dôležité, že nie je nudný.

silvia123
15. nov 2009

Inak najviac som sa pobavila, keď Chodúr zatancoval nečakane na Presleyho a potom ešte ten Haberov dotaz, že ako môže spievať pri epileptickom záchvate, to sme až plakali od smiechu s manželom a minule som sa smiala keď začal Šmajda odhalovať tú svoju "chlapskú" hruď a potom to niektorí z porotcov tiež povedal, že po 22 hod. sa síce nemôže odhalovať ale decké telo nevadí... Sa mi páči ako si to užíva, že tam je a nie je nudný ako Lacho a Bagárová. Idem spať, som zvedavá ako to zajtra dopadne.