Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

aurecon
22. nov 2009

Dnešní kolo je naprostá hrůza.

Chodúr zazpíval čistě, ale nudně.

Duet Dominiky a Mira byl otřesný. Zpívali mimo noty a když zpívali spolu, tak jim to vůbec neladilo.

Jan Bendig dneska taky zazpíval špatně.

Denis taky falešný.

Dominika samotná zpívala celkem hezky, ale vysoké tóny měla hodně ukvíčené - jakoby zpívala myš.

ikarkulka
22. nov 2009

no já nevim no, nebylo to úplně super, ale dalo se to poslouchat. rozhodně ale monika dnes asi z finálových kol zazpívala nejlíp.

abbi
22. nov 2009

DENIS SI VCIELKU NEVYBRAL... on ju DOSTAL... uz to tu bolo povedane mnoho krat 😒
A napriek tomu ako pre Denisa ta pesnicka nebola vhodna. odspieval to nahodou celkom vtipne.. lepsie ako by sa on snazil so svojim hlasom spievat ako GOTT. ved tu o to nejde.

urbi
22. nov 2009

já mám prostě s Lachem obecně problém - ty jeho pohyby rukama, to je děsný...(můj manžel má k tomu navíc jednu přisprostlou teorii, ale ta se sem fakt nehodí 🙂))) ) a navíc i u Moniky i u něj se fakt ceou dobu modlím, aby to nebylo falešné.... jak píše Petruna, to u těch dalších nemám...

jabber
22. nov 2009

abbi - přesně, mně se to líbilo, odzpíval to jako na nějaké dětské show, prostě vystoupení pro děti, taky co jiného s tou písničkou 😅 🙂

martimarti
22. nov 2009

Abbi, ale podle toho, když byla u Mistra Dominika, tak ta si vybírala ze dvou písniček, toho cajdáku, co nakonec dala a z Kdepak ty ptáčku...Takže z toho usuzuji, že alespoň malý vyběr měli, ne?

jituskak
22. nov 2009

mareš je trapnej. to je něco, fakt.

abbi
22. nov 2009

presne jabber 🙂
prave v tejto dokrutke opat pan Gott ukazal akym smerom chce aby isli. Aj pri Mirovi ho povzbudzuje aby isiel tym rokovym stylom .a pri Denisovi, ak ste si to vsimli tiez naznacil akym stylom to pojde. Takze ja si myslim, ze to aranzma tej piesne navrhuje sam Gott.

ikarkulka
22. nov 2009

asi takhle - první kola jsem byla přivrtaná u televize a kolikrát ani nedýchala.
dneska (a poslední kola vůbec) sedím u počítače a poslouchám to tak na půl ucha.

ovšem mirooooooo 😕

abbi
22. nov 2009

Poznam Denisa a viem, ze nemal ☹

abbi
22. nov 2009

Wow Miro je dobryyyyy

aurecon
22. nov 2009

Šmajda zpívá dneska překvapivě hezky. Alespoň podle mě.

majacska
22. nov 2009

Miro je super!!!!!! 🙂 ovela lepsi ako Chodur

ikarkulka
22. nov 2009

krásně 😵

jabber
22. nov 2009

Miro supeeer 🙂

miskachrumka
22. nov 2009

baby kto reda vypadne ja nemam ponatia!
😒

petruna
22. nov 2009

Miro se mi libi...sice se u nej taky bojim, ale proste se mi to libi. 😵

cokosusenka
22. nov 2009

prekvapive. Miro zpiva vzdy dobre,podle me. Vetsinou.

ikarkulka
22. nov 2009

miro je poslední dobou lepší než všichni ostatní, jen porota to zatím neví 😉

ukana
22. nov 2009

miro 😲 😲 😲 😲 prvykrat som dnes odtrhla zrak od compu 😵

abbi
22. nov 2009

Majacska suhlasim... lepsie nez Chodur 😉 az na ten koniec 😅

laaala
22. nov 2009

šmajda mě bavííí 😵

ikarkulka
22. nov 2009

ukana, asi tak, zrovna jsem to psala, že sedím jen u compu, když začal zpívat 😀

ikarkulka
22. nov 2009

jo marta!

urbi
22. nov 2009

uááááááááá, tak tohle bylo skvělé!!!!!!! šmajda jede! můj favorit to nebyl, ale poslední dvě kola je to jízda- úžasně čisté, vtipné, rytmicky super, skvlěá čeština!

miskachrumka
22. nov 2009

ja už vobec netusim kto bude superstar 😕 😅

yenn
22. nov 2009

Miro super teddriv jsem ho vubec neregistrovala, ale o Jacksona se mi libi strasne moc 😵

laaala
22. nov 2009

fakt paráda 😵

martimarti
22. nov 2009

Neříkal teď Mistr Mirovi..."dobře sis vybral"? 😀 😀 Takže si panáčkové a panenky přeci jen trochu vybírají 😉

janula34
22. nov 2009

Tak ja padam na zadok !!! Toto som od Mira vobec necakala, on sa z kola na kolo zlepsuje. On to nakoniec vyhra 😀 😀 😀