Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

harmi
25. okt 2009

silvia123, spolocnu pesnicku nespievaju nazivo tak ako mohol mat problem s vetou? 😕 myslis hymnu, ci?

duska1122
26. okt 2009

tak vcerajsok ma sklamal, teda neviem ale ja som fakt nemohla niektorych ani pocuvat, a vrchol bol ze ich porota vychvalila. neviem co sa to s nimi deje ved oni iba chvalili. ale mozno sa mne stalo nieco s hudobnym sluchom. uz poslednych dvoch som ani nepozerala , naco si uberat spanok koli takym vykonom. pacila sa mi paulna co som bola v soku.

yanna.o
26. okt 2009

byli nějaký falešný a tak nějak nic moc.. třeba bagárová, tu chválu taky nechápu.. tak jestli je to jen tím novým větším pódiem, že nejsou zvyklí..

monika77
26. okt 2009

duska úplne s tebou súhlasím ... ja som tiež vzdala posledných troch súťažiacich ... na to všetko aké hlúposti sa písali v novinách paula bola ozaj dobráááá

k.a.t.k.a.
26. okt 2009

ja som nechapala zase chvalu na Bena, som zostala normalne v nemom uzase 😕 Vsak on recitoval, nespieval 🙄 Este aj to recitovanie bolo desne 😝

claudinka
26. okt 2009

ja som zaspala po Leone, musim to dnes dokukat 😀 😀

jabber
26. okt 2009

Tak mně přišli tentokrát tak nějak všichni nastejno, super byli Martin, Dominika a Denis 😵 😵 😵 Paulína překvapila, to jo, ale že by to byl nějakej zázrak 😅

Líbí se mi jak upravili Nikoletu a Leonu 🙂

jabber
26. okt 2009

jo a ta hymna je pěkná, ta se jim fakt povedla 🙂

yanna.o
26. okt 2009

upravili je dobře 😀 chodůr teda vypadal nějak mimo 😅 nikoleta supr, leona se mi v tom nelíbila, jako by jí to bylo malý
ještě si je pustím na jejich stránkách, ty co jsem neviděla

kacir
26. okt 2009

ale jak té Nikoletě narovnali ty vlasy, tak vypadala hned o třídu líp

kristi
26. okt 2009

ja teda nevim, mne Martin namyslenej neprijde a i kdyby byl o trosku sebevedomejsi, zrejme to proste bude vekem, vsechno jsou to decka, on uz je chlap, to bych si asi taky verila o trosku vic. Holt to umi a ostatni se maji co ucit.

s holek vcera Dominika, i kdyz Wilde teda nebyla dobra volba

yanna.o
26. okt 2009

kristi souhlas. je starší + to umí
namyšlenej není, i když chápu, že na někoho takhle působit může, jenže to asi fakt jen tak vypadá, namyšlenej třeba nebude ve skutečnosti vůbec

yanna.o
26. okt 2009

já zpívat jako on, tak si taky všimnu, že to umím 😀 a nebudu dělat že ne 😝 😅

kristi
26. okt 2009

presne tak 🙂

k.a.t.k.a.
26. okt 2009

Chodura si viem predstavit v programe ako "Kaviaren Slavia" vedla Roba Kazika 😝 a jak je z neho Dara hotova, sa mi tak znechutila vcera, a este sa mi nepaci jak ten strasiak Hejma vkuse naraza na Thomasove zuby 🙄 co to ma so spevom spolocne? a vobec vkuse vsetci do neho rypu hlavne Dara, neivem ci utrpelo jej ego, ze jej nenadbieha Thomas, lebo pokial viem na castingu sa isla z neho po.rat 🙄

yanna.o
26. okt 2009

mně taky přijde, že toho thomase kritizují až moc
a včera se mi líbil ten jeho úsměv s tou noční můrou 😀 to bylo dobrý 😀

jabber
26. okt 2009

a tak Martin mi včera ani tak namyšlenej nepřišel 😅 a při některých záběrech mi připomínal Kryštofa Hádka 😀

kristi
26. okt 2009

jabber, to jsem si presne rikala, pac den predtim davali bobule, uplne jako by mu z oka vypadl

jabber
26. okt 2009

Tak mně se nezdá, že by ho nějak kritizovali se zubama, já myslím, že je to spíš fascinuje, tak o tom pořád mluvěj 😀

jabber
26. okt 2009

kristi 😀 no jo, já taky čuměla na Bobule 😀

yanna.o
26. okt 2009

nekritizujou ho se zubama, to ne. to si do něj rýpnul hejma, on mu to vrátil v medailonku, včera to spolu rozebrali, to beru 😀 ale kritizují ho všichni obecně tak nějak ohrnujou nosy 😅

jabber
26. okt 2009

yanna - když on vážně nic extra nepředvádí, je mezi ostatníma takovej neviditelnej, jeho vystoupení ve mě nikdy nezanechá žádnej dojem 😅

k.a.t.k.a.
26. okt 2009

asi im vadi ten jeho vecny optimizmus 😅 ale hold iny narod, to je hned vidiet ze to neni zakomplexovany ustrachany "cechoslovak" ale sebavedomy Anglican 😉 vsetko berie s nadhladom nastastie, som zvedava do kedy mu tovydrzi 😅

jabber
26. okt 2009

mně vadí to jeho WOW - to bych ho vždycky zastřelila 😀 😀

yanna.o
26. okt 2009

jabber, to zas jo, není nějaká extra třída, ale zas to není takový horor, jak oni z toho někdy dělaj 😅
katka jasně, je to kluk v pohodě, není nafrněný, mně to nevadí, naopak se mi to líbí 😉
wow.. no.. co dodat 😅 zas to udělal 😅 😀

zuzana76
26. okt 2009

ahojte

u mna vedie Dominika a Martin Chodur, aj mne sa zdalo,ze vcera teda vobec nespievali tak, aby to bolo na tu chvalu co sa im usla, Dominika zaspievala dobre, ale pesnicka nic moc, mohla si vybrat nieco lepsie, Martin bol super a ten tanec nemal chybu 😀

ukana
26. okt 2009

katka, mne sa zasa Thomas nepaci, pride mi afektovany a to sebavedomie ako keby iba hral 😒 .....ako ktosi spominal, hodil by sa do chlapcenskej skupiny, dobre tancuje, ale jeho album by som si nekupila, spev taky priemerny 🤐 😅

Chodur je uplne ina trieda...a na Hadka sa fakt trochu podoba 😅 ...........idem dopozerat zvysok vecer, vcera som zaspala po chodurovi 😅

kristi
26. okt 2009

mne vadi jak Jandova syka, se nejak nadechuje pres zuby, strasnej zvuk

petruna
26. okt 2009

pro me je Thomas klasická slizoun !!! 😅 😀

i kdyby se mi líbil zpěv, jemu bych sms neposlala ani omylem....

já teda sms neposílám, leda ve finále

kromě Thomase mi vyhovuje celá finálová skupina , takže mi je úplně jedno kdo vyhraje....

ale nejsympatičtější mi je asi Chodůr, i se mi nejvíc líbí jeho zpěv a projev....
vzhledově je to takovej Ivánek, ale myslím, že to je úplně jedno jak vypadá...mám radši podobný týpky než ty klasické hezouny ze všech těch šílených chlapeckých tanečních skupin ( a la Lunetik 😝 😝 😝 😝 😝 😝 )

yanna.o
26. okt 2009

ona někdy ta jandová vypadá jako vetřelec 😅 má takový vetřelčí veverkovitý výraz 😀 kristi, na ten zvuk se zaměřím 😀