Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

bibula
27. sep 2009

no ta nemala chyby.... 😀

diddi
27. sep 2009

no neviem ci zajtra budu spievat....minule tusim sa nespievalo...to si pojdu len pre verdikt, nie?

bibula
27. sep 2009

no,ak je to zelena mila tak nejako to bolo 😖

diddi
27. sep 2009

ta co spievala "cau lasko" bola vyborna, mala hlas ako holanova, co to spievala, alebo ako prenosilova...ta sa mi najviac pacila....a z chalanov ten martin, co bol vcera posledny

jankabambulka
27. sep 2009

veru diddi- tá mi navodila zimomriavky , skrátka bola UŇO TUTO

jabjunka
28. sep 2009

diddi:Mě spíš přišlo,že má hlas ja Špinarová,ale byla výborná.Ten kluk byl vedle ní uplně zapadlej.

katrin21
28. sep 2009

ja fandim Lucii Lancosovej a ten chalan co spieval Robbieho Williamsa, ten CHodur ci ako sa vola nema chybu... a ja som sa kedysi spevu venovala, takze mam na to taky " profesionalny nazor" 😀 .. moj favorit je Lucia... ale dobra bola teraz aj ta ceska s tym melirom, co spievala tu cesku pesnicku a prevalcovala by kazdeho 😀

katrin21
28. sep 2009

podla mna sa inak Rolincova chova zo vsetkych najslusnejsie.. ked si porovnate, co kedysi hovorila Jandova a Habera...tak neviem, ale Dara nikoho tak neurazila tvrdo.... hovorila k veci..

aktak
28. sep 2009

mne sa na Dare nepaci ze sa robi taka dolezita, ako napriklad ked chcela vyhodit babu ktorej uz povedali ze postupuje, proste nema uctu k tym ludom nekedy, jej postoj sa mi nepaci nemozem si pomoct, to ked uz tak tak skor Haberu mam rada aj ked je zbytocne expresivny

jankabambulka
28. sep 2009

ja viem že ma asi prikameňujete , ale mne sa zdá , že ten hejma/či ako sa volá/ ten ich najmenej uráža a keď sa aj všetcia smiali a zhadzovali niekoho /ako tú silnú/ tak on bol sticha a niekedy ich aj kľudnil... neviem, mne ten príde zatím tak najférovejší...

bibula
28. sep 2009

aj mne sa paci, janka 🙂

nunacek
28. sep 2009

Z porotců je podle mě nejférovější Hejma 😉 Nejméně férová mi přijde Jandová. Dara si hraje na důležitou umělkyni. Habera - o něm nějak nevim, co si zatim mám myslet, někdy je super, jindy je nemožnej...

klba
28. sep 2009

ja sa tiez priklanam k tomu ze hejma je najferovejsi a z porotcov ma prave on velmi pozitivne prekvapil.

myslim ze porotcovia su tam na to aby hodnotili spev, jasne sem tam nejaka trefna poznamka musi byt, bez toho by to nebolo ono, ale niekedy mi to pride velmi silene a tahaju do toho veci ktore zo spevom vobec nesuvisia. 😒

chapem ze niekedy chcu dat cloveku dobru radu ale napr. co sa tyka tej silnej kocky, to uz bolo dost prehnane, stacilo keby sa k tomu vyjadria jednou vetou ale oni si ju doslova podali a potom si bude trebars jandova v mediach sypat popol na hlavu ze ju to mrzi a pod...

inak zatial sa neviem z touto poslednou superstar stotoznit, pride mi to nejake slabe, trebars aj ta hviezdna pechota cakala som viac 😝,
zda sa mi ze je v superstar vela obkecavaciek a malo spevu, ale divadlo sa mi pacilo, uz sa tesim na dalsie kolo a na semifinale, to uz budu mat sutaziaci vacsi priestor.

petruska77
28. sep 2009

a mne sa hejma zase paci najmenej... uhundrany, stale si tam nieco frfle popod nos... a pride mi neuprimny, lebo ku vsetkym chce byt dobry, ale viac by som ocenila keby povedal co si naozaj mysli a nie sa hrat na dobreho uja 🙂

sisstin
28. sep 2009

holky, já bych to tak neřešila..jestli jste viděly originální verzi Superstar..tak ta porota prostě taková být musí, je to jenom hra 😉 tvůrcům tý soutěže se nelíbilo, že tady v CR jsou porotci takový měkký..tak prostě museli přitvrdit..je to jenom hra 😉 jako v divadle 😉

lussy23
28. sep 2009

Ja fandím Monike, Martinovi(tomu, čo speival R. Wiiemsa) a Lucke. A ešte ružovej smejke, neviam, ako sa volá.
Ja si myslím, že vypadávanie v divadle je horšie, lebo u sú tma uzavreté i nejaké kamarátstva.
Naozaj ich však obdivujem. Naučiť sa za päť hodín pieseň a najmä anglickú, musí byť náročné.
Škoda, že si len jeden pár stavil na Zvončeky. 😖
A ten Zdenek aj spieval? Ja som ho nepostrahla.

luciusek
28. sep 2009

Dneska to je nuda. ☹

claudee
28. sep 2009

BEN postúpil nespravodlivo !!! 😠 zlatý chlapes, ale spev nikde...

bibula
28. sep 2009

vsak pojde prec v ceskoslovenskom kole

suki
28. sep 2009

Ben se mi taky vůbec nelíbí, teda myslím jak zpívá, jinak to bude asi hodnej kluk 🙂

angelik
28. sep 2009

ani mna jeho spev neberie, som zvedava na semifinalove kola, dnesok pocuvam len na pol ucha, ja nemam rada to natahovanie

monkula
28. sep 2009

mne najviac nožík vo vrecku otvárala patrícia, vraj kráska, čo postúpila na základe toho, že bola najkrajšia...
ani krásna, skôr priemerná a spev teda nič - moc.....
veľmi sa mi páči "macy Gray" a Chodúr...

monkula
28. sep 2009

jaj a ešte mi vadí ten bendig, či ako sa vola ten uplakanček... 😅

bubadlo27
28. sep 2009

boze jaka sme slavna dedina a clovek by si ani nemyslel 😀 😀 😀 😀

jeliska
28. sep 2009

bubadlo ze 😀 😀 😀 inak je dobra , pekne spieva 😉

suki
28. sep 2009

Mně se líbí Monika a pak ten kluk, co má trošku větší nos, nevím jak se jmenuje 🙂

bubadlo27
28. sep 2009

ahoj jani, inak tusim mas dnes narodky 😉 tak vsetko naj, aj ja mam 😀
a ja som ju vlastne spievat pocula, len na kastingu v brne 😒 a ked isla ako posledna s tou krasavicou tak uz to bolo jasne 😉 🙂

suki
28. sep 2009

Jo a ta vokalistka od Dominiky Mirgové zpívá úžasně 😵 😵 😵

nobody
28. sep 2009

krom dvou lidí je to všechno nastejno
ale nesleduju to moc, nebaví mě to

kristi
28. sep 2009

skoda toho brejlatyho 😔