Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

yanna.o
9. nov 2009

claudee, já netušila, že to takhle může dopadnout. Přeci jen jsem těm hlasujícím natolik věřila.. leonu dneska? to jsem fakt nečekala ani při podpoře šampóna denise.

yanna.o
9. nov 2009

a kdo posílá hlasy monice?

swatka
9. nov 2009

majascka: no o tom by se dalo polemizovat ...ale zase je pravda že jsem při jízdě MHD zaslechla 2 slečny jak se baví že hlasy pošlou denisovi že je to slaďoučkej medvidek..a pak něco o tom že leona je jen vyžrana metalistka a že v superstar nema co dělat..no bylo to na facku 😠 Pronašeli to slečny víc ja 14 jim nebylo 40kg i s posteli a zmalovane ksichty tak že by se za to nemusela stydět ani slečna ve vikřičeném domě 🙂

jabber
9. nov 2009

yanna - to ale bylo celkem jasný, že to takhle může dopadnout - už když vypadla jako úplně první ta Deborah 😅

yanna.o
9. nov 2009

swatka, aha.. takhle to je... hmm, tak to není co dodat..
slaďoučkej medvídek? 😕 njn

majacska
9. nov 2009

neposielame hlasy, je kriza 😕 ....ja odteraz posielam mojim dvom ostavajucim favoritom, aby som mala ciste svedomie....

pirlenka
9. nov 2009

Že já to čekala 😝 Uječený pubošky přeci nepošlou hlas nemožné, tlusté Leoně (jejich slova) 😒 😒 Kdyby to nebylo na úkor nezpěváků, tak ok...

yanna.o
9. nov 2009

jabber, jenže já tu deboru nějak nepobrala, v tý době jsem v nich měla zmatky, tak nevím, jak zpívala.

krpito
9. nov 2009

vidíš swatka, o tomto už budú posledné kolá SS 🙂 nie o speve, ale o sympatiách a a o zapalujúcich sa lýtkach 😝

yanna.o
9. nov 2009

pirlenko, souhlas od a do z

monik76
9. nov 2009

tak to je fakt sila!! Ja Leonu tipovala mezi 3 nejlepsi a ani ve snu by me nenapadlo ze vypadne. To pristi rockove kolo bude fakt mazec!! Takovej Ben s Monikou, to si dost dobre nedovedu predstavit a Jandova nakonec Monice rekne at se neboji a rozbali to vzdyt na to ma!!!!!!!!!!!!!! 😀

dzio2
9. nov 2009

som nahnevana mam pocit ze to uz nieje o speve 😠 😠 😠

jabber
9. nov 2009

No kluci jsou prostě za vodou, protože holky si ty kredity klidně zrujnujou jen aby tam podržely toho svýho idola 😝 Ale kluci jsou v tomhle střízlivější a když už ty sms někomu přece jen pošlou, tak je fakt, že u Leony ten vzhled hrát roli mohl, no 😅 Navíc tím, že byla dobrá, tak se nepovažovalo za nutné jí poslat sms asi 😅 Jedno s druhým 🙄

krpito
9. nov 2009

yanna.o, si v pohode ? 😅

yanna.o
9. nov 2009

jabber, já navíc nemůžu posílat pokaždý hlasy třem čtyřem lidem, na který se chci koukat. To radši pošlu dms unicefu. stojí to 13 kč nebo kolik vlastně? jsem věřila v soudnost hlasujících. Už nevěřím..

swatka
9. nov 2009

Ja si stejnak myslím že by když už chcou mít superstar mohli udělat dvoje hodnocení dejme tomu diváku sms a hudebních kritiků někomu kdo tomu nějak rozumí ale zase jak to zkloubit že 😒

yanna.o
9. nov 2009

krpitko, broučku, teď jsem tě nějak nepochopila. nevidím žádné souvislosti 😕 😅 😀

monik76
9. nov 2009

jasne ze je to o pubertacich vubec jim nejde o zpev ale o to jak kdo vypada ale Leona se urcite neztrati zpivat umi na rozdil od jinych po kterych mozna po skonceni superstar nestekne ani pes

majacska
9. nov 2009

swatka tak vidis predsa zalezi na vyzore.....

baby pamatate sa ako Habera v semifinalovych kritizoval imidz? vedel o com rozprava...bohuzial soubiznis je aj o tom, kto aky je sympaticky.... 😒

krpito
9. nov 2009

no to si sa pýtala Ty mňa o asi dve strany dopredu a tiež som nevidela žiadnu súvislosť 🙂

krpito
9. nov 2009

yanna.o, aby si bola v obraze 😒
yanna.o • Dnes o 21:09

krpito, jseš v pohodě?

martimarti
9. nov 2009

Doufám, že jste v pohodě obě dvě 😀 😀
😉

claudee
9. nov 2009

no ale keď mi, už dospelí ludia, nezachránime ozajstných spevákov v tejto súťaži, bohužiaľ to bude tak, že ostanú favoriti pubertiakov 😝 treba hlasovať asi, iné neostáva 😀

petruna
9. nov 2009

ona vypadla Leona ? tak to je docela šok...

mě nepříde ošklivá, jen je hold tlustá a je to holka, rockerka....

no to jsem teda zvědavá, kdo vyhraje, když vyhazujou Leonu a nechávaj Bena... 😅

krpito
9. nov 2009

martimarti, ja určite len som nepochopila tú jej narážku 🙂

swatka
9. nov 2009

No je to opravdu už o vizaši v první řadě ale mě (tet nemluvim o zpěvu) třeba hrozně vadi Bendig nevim proč a holky po něm pry tak šíli ..nějak mi ta jeho vizáž připadá ...nevim no to se rači podivam na nějakého pořádného metalistu(i když tam už žádný není ani nebyl) ...než na něho

sasiki
9. nov 2009

podľa mňa to je tým, že hlasujú dievčatá, nie leoninou postavou......veď koľko z tých dievčat, čo hlasujú je štíhlych??? A náhodou mne sa páči taká, aká je........nuda je, keď sú všetci rovnakí, podľa šablóny. Ona je originálna 🙂

yanna.o
9. nov 2009

jo tohle myslíš.. 😀 to jsem se jen zastala k.a.tky nebo někoho takového, páč jsi řešila nějakou blbost až moc zaníceně nebo jak to vyjádřit 😅 já když si takle někdy všimnu nějakého nepochopení něčeho, tak obča jemně upozorním.. 😅 😀 když mám takovou náladu. i kubace jsem něco napsala a je v pohodě, takže nijak si to neber, buď nad věcí 😀 nic osobního v tom ani být nemůže, když se tady skoro nikdo nezná 😅

kristi
9. nov 2009

ach jo.....dneska moc skoda Leony, mne se moc libila, ale ta bude zpivat dal, o to se nebojim

krpito
9. nov 2009

swatka asi je to o tom, že sme staršie a nejaký Šmajda s holou hruďou nám nič nehovorí, aspoň teda mne nie 😀 ale "mlátky" ho žerú 😝