Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

bubadlo27
14. sep 2009

potvrdzujem jeliskine slova 😉 😀 , sak sme vsetky z jednej ulice, ze, Janka 😀 😀 😀 😀
ale spievala super, ani som to necakala, zasluzila si divadlo a aj.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cernovlaska
14. sep 2009

Tak holky,René bez debat super,krásná vizáž,krásnej hlas,sexy,jen je trošku arogantní,že? 😕

jabber
14. sep 2009

ježiš, to je teda zase materiál dneska 😀 😝 😀

sasulec
14. sep 2009

cernovlaska sak aj to k tomu patri,ale ratal sa mi..mnam 😝

cernovlaska
14. sep 2009

Sasulec:jj,to jo,jen se to nesmí přehánět 😅 ale jinak musím říct,že ani Slováci nemají soudnost 😝 😀 někteří 😉

sasulec
14. sep 2009

no z niektorych mi vlasy dupkom stoja,ale clovek sa zasmeje 😀

leva
14. sep 2009

Mne pride ze Darina nema svoj nazor,dnes chcela asi zaperlit prva, Habera ju teda obhajil,no potom sa asi spametala,ale uz to bolo trochu trapne.Viem musi byt trosku aj sranda a pri niektorych adeptoch to ozaj inak nejde ako ich poslat s poriadnou hlaskou prec,no niektorym by to stacilo aj normalnejsie povedat.

sasulec
14. sep 2009

leva sak za to su oni plateni,za sou..to je to iste ako politici..tych platime za to,ze sa medzi sebou vadia..haluz nie? 😉

leva
14. sep 2009

Ved hej,len Darine to moc nejde. 😀

sasulec
14. sep 2009

ja som len striedmo kuk superstar,bo tu brazdim..tak nezaregistrovala co zaperlila..asi si to s palim delia aby nebol za najhorsieho 😝

leva
14. sep 2009

Tak odpisala jedneho co hral na gitare,siel refren a ona nie,nie,cakala som refren,zle...ani neviem co uz tam zapotila,len ten Cech z poroty sa hned ozval ze pockat,pockat mne sa pacil,vravi darine,lebo ta ho uz ako keby posielala prec,potom palo zaostril a pridal sa k darine,no Cech ho nakoniec poslal do divadla.Inak tiez pozeravam len sem tam,najprv serial a ked zostane cas tak prepnem sem 😀

sasulec
14. sep 2009

aha,no ale uz boli aj drsnejsie hlasky...,,je to na hovno,, ,,na take velke hovno,, mistr.Habera..to mi az sanka padla ze bude bitka,bo to tusim pocernejsiemu povedal.. 😉

hasleerka
14. sep 2009

no ja som tiež kukala kúsok a mám z tej poroty dosť ... ale zas na druhej strane zas nechápem tých čo nevedia spievať, načo sa tam idú strápňovať, ved to im len nahrávajú aby si z nich srandu robili

sasulec
14. sep 2009

aj tak sa da zviditelnit 😉 haslerka a ty lubis haslerky?ci preco ten nick?ja si pamatam,ze som chodila babke do zasuvky haslerky kradnut..mnam 😉

leva
14. sep 2009

No to hovno si pametam,to aj dcera pocula a rehotala sa este aj na druhy den 😀 😀 ale aj ten,co sa vydaval za rozpravkovu postavu bol do popuku,v tej ruške,bol aj min.rok 😀 😀 A presne,mi s manzelom kolkokrat len ockom pozerame,ze hanba,aku maju odvahu niektori adepti na hviezdu 😝

sasulec
14. sep 2009

no ja sa obcas hambim aj za nich 😉

leva
14. sep 2009

Pre niekoho je aj hviezdna rota dost.Sa tesim na tu tohtorocnu,straaaasne 😀

sasulec
14. sep 2009

a mna to bavi najviec normalne hlavu pod stol schovavam za podaktorych 😉

marooshka
15. sep 2009

včera byl "nejlepší" ten jak hrál na kytaru ten Lakatoš, zpíval pod tou skálou.... Vypadal jak neviňátko, bylo mi ho až líto, ale jak mu řekli že nepostupuje tak se dost vyhrotil a nadával jak magor 😀 sem čekala že tam někomu napálí 🙂

duska1122
15. sep 2009

mna uplne zaraza ako si niektori vazne myslia ze vedfia spievat, to sa fakt nepocuju? napr. ten co ho tam ti kamosi poslali a on ze ak postupim...skoro som odpadla. a ten lakotos no hruza slovensky nevie ale nadavat po slovensky vedel na 1 😒

lussy23
15. sep 2009

Tak Bratislavský kásting bol podľa mňa najhorší a aj dosť smutný, keď v ten deň zomrel Michael ☹
Ten ružový smejko to aspoň trochu okorenil 😉 Ja nechápem, čo sa Dare nepáčilo na to chalanovi, čo ho Ondro pustil ďalej. však krásne speival 😒
Mne tam tiež chýba viac talentov. Má to hodinu a pol a dve desaťminútové reklamy. Strašné! 😲 Tiež sa teším na Hvieznu rotu.

slovakia13
15. sep 2009

tak mne osobne tam tiez dost vadia hlasky Haberu ......ten posledny chalan bol super-mne sa pacil 🙂
inak ja kukam tu v UK X factor a porovnavam -nasi porotcovia sa maju este dost ucit! kuknite iba pre porovnanie 😉 :
http://www.youtube.com/results?search_query=x+f...

slovakia13
15. sep 2009

prvi dvaja patria do hviezdnej roty ale ostatnych sa oplati kuknut 😉
inak Marta Jandova je Super

jabber
15. sep 2009

Taky nechápu, co vadilo na tom klukovi s kytarou, když to byl jeden z mála, co něco zazpíval 😅 Porota mi letos připadá nějaká mimo a neschopná, jen samý kecy, posměšky, dvojsmysly a urážky 🙄 přijde mi, že jedinej kdo to tam má v hlavě v pořádku je Hejma 😅

lussy23
16. sep 2009

Mne sa ešte veľmi páčila tá Dominika, čo odložili dovolenku 🙂 🙂 Ale strašne mi pripomínala tú Lucku, čo speivala v Slovensko má talent.
A tí maskoti sú zlatučkí 🙂

johnie
16. sep 2009

baby ako sa vola ta pesnicka a kto ju spieva, co spievala paulina istvancova z tt? ta kocka co robi dominike mirgovej vokalistku...
zacina sa to ze: when i get too worry care on you... meet me by the entrance of the tube... alebo tak nejak...
diky diky dopredu
😉

lucia375
16. sep 2009

Mne sa s porotcov najviac paci ten Cech, neviem ako sa vola ale zda sa mi dost objektivny a vynechava tie trapne dost zbytocne posmesky, hoci faktom je ze niektori nemaju ani kuska sudnosti ked tam idu spievat.
Inak môj syn ma z toho cecha strach. Ked sme to minule pozerali tak normalne odisiel pred od televizora s tym ze: "Bojim sa skaredeho uja." 🙂

bubadlo27
16. sep 2009

Johnie
Duffy - Warwick Avenue 😉

jabber
16. sep 2009

lucia 😀 😀 tak škaredý ujo se jmenuje Ondřej Hejma 😀 😀 😀

johnie
16. sep 2009

bubadlo dakujem ti... si zlata 😎