Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

draga
9. nov 2009

jo přesně ten detekrot, bylo vidět, že to jsou ještě děti ani jeden teda kromě Mira nezapochyboval...a právě na Chodura jsem byla zvědavá ale ani ten...taky jsem čekala, že někdo řekne, že to je legrace 😀

penny13
9. nov 2009

Vy ste sa ale rozpísali 🙂
Čo sa týka Moniky, mne sa páčila. Aj keď niektoré tóny boli falošné. Nie je ona náhodou Superstarovský Benjamin?
Možno preto ju stále chvália. Je aj dosť citlivá. To beriem, ale Ben 😲 😲 😲
Tak, včera pri hodnotení Šmajdy sa moje trinástročné dieťa rozplakalo. Asi jej dnes nedovolím pozrieť si rozhodnutie. Už to poznám. Minule mi ochorela, keď vypadol konrád 😔
Martin sa mi tiež veľmi nepáčil. Ani Leona.
Najlepší bol Janko a Domča.
Nabudúce je rockové kolo, super. Leonina a Šmajdová parketa.
Detektor lži absolútny trapas. Opakujem sa po sestre i ostatných, keby dali normálne otázky a Moniku a Janka by tak nestresovali, bola by to pohoda.
A ešte k tej Marte: Ja som si pri prvom pohľade myslela, že je to Dara. 😀

lussy23
9. nov 2009

Ako som tak čítala tie komenty, hlavne Harmi, Lisounek, tak som si spomenula, ako mi kedysi pred piatimi rokmi strašne liezla na nervy skupina O-Zone. To boli takí traja rumuni a spievali v lietadle, a tancovali na krídlach. Začínalo sa to Maila chí, Maliachú....
Všetci naokolo to milovali a mne to pekelne liezlo na nervy. 🙂
A nevadí vám, že sa mi páči Ben? Lebo ho tu dosť kritizujete ☹

jaspina
9. nov 2009

Yanna, taky bych nečekala, že to někdy napíšu 😅 Ale takový šampóni namedění mi fakt vadí. Nejlepší bylo, jak si z něho dělal Habera srandu s tím větrákem a Hejma mu řekl, že je úchylák 😀 Řekla bych, že porota z toho vystoupení byla na rozpacích a i trochu znechucená.. Ale líbil se mi přístupem Ben - je fakt pohodář a i na to detektoru. Jak na ně: A vy si jako myslíte, že vyhraju superstar? 😀 Tím nadhledem mi byl sympatický! Ani Chodůr už mi nevadí, včera dokonce ani Janko. Vyrazila bych asi toho Mira nebo Moniku. Ben podle mě ještě zůstane.

kacir
9. nov 2009

holky- dobří jsou skoro všichni a Cmorík si myslím byl jiná kapitola než Chodur 😉 , byla jsem na koncertě Habery a předskokan byl právě Cmorík a byl super, už jsem napnutá na večer, fakt si netroufám nějak tipovat, ale mám strach, že vypadne holka a jediná Leona s nemusí bát, možná Martinovi fakt škodí to, ja je ta Dara s Martou trapné 😝 😝 😝 😠 😠 , chovají se jak nadržený pubertačky, chlapi jsou aspon konkrétní a mají jasný argumenty

kacir
9. nov 2009

nechci říct, že Martin je špatnej, blbě jsem to napsala, ale jinej typ, abych byla přesná 🙂

sonya16
9. nov 2009

zato Ben okrem toho že nemá rytmus, podľa mňa len meká, že "mé mé mé", tu mu je tá farba hlasu na ... ☹

jabber
9. nov 2009

lussy - myslíš tohle?

https://www.youtube.com/watch?v=P04XAw8SPL0

😀 to nazpívala u nás Dáda Patrasová a žral to můj tehdy tříletý synovec 😀 😀

kacir
9. nov 2009

já si myslím, že Ben se ještě udrží, ale superstar stejně nebude, ale je velmi pohybově nadanej a zviditelnil se a určitě se v showbusnise neztratí, třeba Leoš taky začal písničkama v kožichu- celkem hezkejma, ale žádnej slavík a kde je dnes...

jabber
9. nov 2009

Myslím, že porota tomu Martinovi totiž vyloženě škodí 😅 oni ho protěžujou takovým způsobem, že to lidem začne lézt za chvíli krkem a vypadne jen kvůli porotě, protože lidi budou chtít vidět ty jejich ksichty až neprojde dál 😅

lussy23
9. nov 2009

Jabber, presne to. Teraz mi to už tak nevadí, ale vtedy som to totálne neznášala

A myslím si, že tie dokrútky mali byť o Jacksonovi a nie také trapárny. To si akože z neho robila posmech? ☹

kacir
9. nov 2009

jabber- plnej souhlas, přesně tak jsem to myslela taky, Dara s Martou to dělají nejvíc, kdybymu aspon trošu něco vytkli, jak ostatním, takhle to všechny, kdo má jinýho favorita žere tím víc a tím až vypadou jejich favorité, tak mu pak nepošlou hlasy

kubaka
9. nov 2009

Palo Habera je božíííí 😀 s tím svým suchým humorem.

krpito
9. nov 2009

jabber, porota nemôže ovplyvniť môj názor ☹ ak si ja myslím že napr. Monika je teraz najslabšia, darmo ju Hejma bude chváliť, nepresvedčí ma 😒 a ak som presvedčená o tom ( a som 😉 ), že Chodúr je najlepší, nemôže ma tak isto ovplyvniť, nemôžu mi ho znechutiť, on predsa nemôže za to, čo Haberá a spol. rozpráva a budem hlasovať ... 🙂

yanna.o
9. nov 2009

jabber souhlas 😉
marta jandová když něco říká, tak podle mě neví, co říká, resp. se do toho zamotá a pak se v tom ztratí 😀 někdy se zas najde.
Daru furt někdo baví nebo nebaví.

yanna.o
9. nov 2009

jaspi, tvůj celkový názor na soutěžící se přiblížil k mému 😀

andy.a
9. nov 2009

no,som zvedavá kto pôjde von 😕 😕 😕

Ben či Bagárová ?? 😕 😕
či niekto úplne iný ? 😕

ak pôjde von baba,tak už ostanú len dve.. 😕 😒

Kubaka,áno,Habera je najlepší porotca 😉 prísny,ale spravovdlivý a vyzná sa 😝 a tie jeho výroky sú už vyhlásené 😀 😀 😝

yanna.o
9. nov 2009

ben, bagárová nebo šmajda. Ale bena tam ještě chci. Na jeho vystoupení se těším. Je to skromný, pohodový kluk, co čeká pokaždý, kdy konečně vypadne a sám vůbec nechápe, co tam dělá 😀 Pokud se mu to povede, má příjemný projev na pódiu, příjemný hlas a celý to má takový sesynchronizovaný 😀 Netvrdím, že nejlíp zpívá, o tom se tu nebavím 😉

miskinadamko
9. nov 2009

dnes to tipujem na smajdu

yanna.o
9. nov 2009

a přitom nezpívá tak zle.. ale není to prostě ono a lidé ho tipují na vyhazov celkem často... šmajdu myslím

krpito
9. nov 2009

každopádne všetko je o sympatiách, takže my to neovplyvníme, ale aj keď je Ben zlatý chlapec, sympaťák, nemá tam čo robiť a Monika je tiež zlatíčko, ale eeee, žiadna superstar ako tvrdil Hejma už v semifinále 🙂

yanna.o
9. nov 2009

monika zpívá falešně a slyšela jsem od ní typy písní, co já nerada 😀 nemám ráda takový ty mulatský jemný slečínky zpívající uaa uaa uaa, kroutíce u toho hubama a hýbající hlavou do stran sem a tam.

yanna.o
9. nov 2009

ona mi je trochu připomíná..

aadula
9. nov 2009

ja som včera celú CSSS nevidela, ale určite si pozriem v sobotu 🙂

abbi 🙂 máš šikovnú rodinu a je to milé keď takto na svadbe deti /talentované/ spievajú 😵

sasiki
9. nov 2009

Inak ja a môj muž sme sa zhodli v tom, že Hejma musí vždy povedať niečo iné ako ostatní porotcovia 😕

martimarti
9. nov 2009

Šmarjá, oni už zase zpívají tu odrhovačku 😕 😕 😕 To je furt dokola 😀

dvojka
9. nov 2009

martimarti-asi chtějí aby sis jí zpívala při řízení auta(páč jí budeš znát za chvíli nazpamět) 🙂

martimarti
9. nov 2009

🙂 🙂 🙂 když oni se pořád tváří stejně, pořád se stejně chytají v těch skupinkách, stejná gesta /patetický Bendig 😀 /, jsou tam jak cvičené opičky 😉

nnikka
9. nov 2009

ta pesnicka je desna 😀 😀 😀

miska002
9. nov 2009

vobec nie je desná ................... 😠