Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

aponchie
22. sep 2009

glum 😀

stavba
22. sep 2009

Když to tak sleduju, tak člověk, kterého příroda neobdařila zrovna dvakrát krásou, tak aby si dal pozor na to, aby ho nezabrala kamera, jinak si z něj udělají před celým národem srandu.
Ale na druhou stranu nechápu odvahu některých lidí, kteří jen otevřou pusu, tak se linou děsivé zvuky a myslí si, že umí zpívat, chtěla bych mít jejich sebevědomí 😅 😲 😕

katerinakorbelova
22. sep 2009

co znamená český čuchroč???
mně naopak přijde, že jedinej on je k těm lidem slušnej (třeba na rozdíl od Habery 😝 )

katerinakorbelova
22. sep 2009

to byl dotaz na macka01

aponchie
22. sep 2009

ten jak platit tou rukou 😀 italske hity

cernovlaska
22. sep 2009

Macka01:ano ano,inteligence některých zúčastněných je opravdu na bodu mrazu 😅 ale jak píšeš o tý "pipce" tak zrovna Marta Jandová je vynikající zpěvačka a má za sebou hooodně dlouhou kariéru v Německu,takže není kozel zahradníkem,Darina už není nejmladší,ale co si budeme povídat,má nádhernou postavu,udělaný prsa,což mě rozhodně nevadí,je to její věc a když ona začínala zpívat,tak hodně z nás ještě prdělo do pleny,takže si myslím,že má taky dost co k výkonům soutěžících říct a Hejma je Pan Muzikant,možná si každej jeho CD nekoupí,ale hudbě rozumí a narozdíl od Habery není arogantní. Uznávám,že k některým nemuseli být až tak drsní,ale co se dá dělat,ono poslouchat X hodin takovýhle zoufalce asi taky není med a ty lidi tam šli dobrovolně,takže musejí počítat tím,že si z nich můžou dělat srandu,samozřejmě v mezích a tu překročili pouze v případě tý silný holčiny,měli si nechat komentáře pro sebe,když odešla 🙄

Takže u tý silný holky a ještě u několika dalších,jsme se přesvědčili,že tam nejde jen a jen o vzhled,i když Superstar by měla asi být i příjemná na pohled a přece tihle nehezcí lidé postoupili a už je to jen na nich,jak uspějou 😉. Ale s tou holčinou,co jí pustili bez zpěvu,to trošku přestřelili a ona to totálně zazdila tou chytrou poznámkou o smůle 🙄 jenže ona to bude mít v divadle daleko horší,než ostatní,pže na ní budou všichni zvědaví,jestli umí nebo ne 🤐

katerinakorbelova
22. sep 2009

jo a ještě jsem si nevšimla, jak tam byla (asi minulý týden) holka, jak ji vyslali zpívat na ulici a ona šla a oni ji pustili do divadla, tak tu slyšeli zpívat nebo taky ne? mně přijde, že jsem jí neslyšela vůbec zpívat... 😨

jinak pod cernovlasky přispěvek se 100% podepisuji 😉

macka01
22. sep 2009

čuchrač-to som myslela že je taky príšerne vlasaty ako vodník vyzerá

macka01
22. sep 2009

len si nemyslím že sa správajú ku všetjym rovnako,veľa sa nechaju ovplyvniť aj výzorom,ako už tu bol spomínaný ten chlapec s gitarou ktorého pochválili a poslali preč,Neviem ako u vás v ČR ale po minulé roky aj u nás sa dostali do finále všelijaké nádhery.Ale inač sranda 😀

nikollette
22. sep 2009

Jasné že veľmi u nich zaváži výzor...

Však ale tá tučná baba, čo tam bola (ona už bola v takejto speváckej sútaži na STV1) neviem či si pamatáte, to už bolo fakt moc... akože mladá baba a hentak vyzerať? V 22rokoch 😲 😕
Ak to má z chroby, tak ok, ale ak nie, tak potom je to vážne hanba 😔

A ja mám Haberu rada, aj jeho pesničky, aj jeho celkovo 😀

duska1122
22. sep 2009

podla mna sa habera dost predvadza a je uuuplne vydiet ze ma hlavne slovo darina s nim vzdy suhlasi, a ten hejma je vidiet ze sa rozumie ale akoby sa mu nechcelo hadat s ostatnymi ked ma iny nazor ☹

nikollette
22. sep 2009

Habera je fajn, taký svojský 🙂

Najviac milujem , ked niekto ide spievaž jeho pesničku a nevie poriadne slová, nie to ešte melódiu 😀 😠

macka01
22. sep 2009

A to tučne dievča má praveže celkomdobrý potencial v hlase.A môj názor je taký,že to netreba brať moc vážne,je to viac o sympatiách ako speve,vidíme to na predchádzajúcich ročníkoch,chlapec má peknú tváričku tak pubertiačky sa idú strhať od posielania sms,ono to potom tak vyzerá,ako rýchlo zažiaria tak rýchlo zhasnú a uchytia sa v muzike tí čo vevyhrali a spievať vedia.A to je pr 😉 avda

duska1122
22. sep 2009

suhlasim

jabber
22. sep 2009

Jako zajímavý je, že někdy má porota řeči typu 'promiň, sice jsi sympatickej, ale tahle soutěž je o zpěvu' a jindy zase kritizuje jak někdo vypadá - nechápu proč, když je to teda soutěž o zpěvu, proč to teda vůbec řeší 😅 Prostě jak se jim to hodí do krámu 🙄

suki
22. sep 2009

Já jsem se dívala včera na pěchotu a fakt jsem se zasmála 😀 😎
Jinak se mi hodnocení porotců občas nezdá, ale s tím my nic neuděláme 🙄 , takže se budu koukat a bavit se lidech, kteří nechápu, že tam fakt jdou a pak tam předvedou super kreace 😀 Je mi jich občas líto, jak je porotci sundají hláškama, na druhou stranu, když tam jdou, tak s tím musí počítat 😅
Přece trochu aspoň musí vědět, že zpívat neumí, nebo jestli si fakt myslí, že to umí, tak je to hustý 😀 😀

macka01
22. sep 2009

mnohí si myslia že fakt vedia spievať a cítia sa urazení až nasr...í keď ich vyhodia.Asi nemajú súdnosť.Je to o zábave veď kto by to už pozeral,keby to bolo strašne vážne.Porota nie je objektívna ale sledovanosť je,SMS sa posielať budú,peniažky sa im posypú tak čo?o to ide,zarobiť na tom,porotcov by som neľutovala,že chudáci to musia počúvať celý deň,vedeli do čoho idú a za tie prašule by som sa tam posadila aj ja.Keby to bol až ttaký des,nejdú tam v ďalšom ročniku nie?A seba zviditeľnia tiež

ikarkulka
22. sep 2009

viděla jsem pár dílů a na odreagování a pobavení je to dobrý. neberte to tak vážně a nerozčilujte se nad tím, koho poslali dál a koho domů 😉 vždyť je to jen další "televizní show", žádný extra seriozní výběr. 🙂
myslím, že je skvělý, že spojili čechy a slováky. adéla s leošem jsou opravdu dvojka. hlavně teda adéla 😀
a porota je taky dobrá. vůbec mi nevadí, že jsou na ty lidi tvrdý. vždyť vy byste byli po tolika dnech a tolika individuích v klidu a bavilo by vás se koukat na takový šílenosti, kterých je tam víc než dost? já bych to nedělala ani za zlatý prase.
kolikrát mi nebylo už za ty lidi ani trapně, ale dělalo se mi z nich fyzicky zle. nikoli kvůli jejich vzhedu, za to většinou nikdo nemůže, ale za to, co tam předvádí a neváhají to ještě drsňácky obhajovat.
tak na tohle bych se fakt nevydržela koukat bez mrknutí oka a byla bych asi stejně hnusná jako ta porota. nakonec mají vlastně pravdu.

ale co mě hodně pobavilo, jak jste se tady pobuřovali nad tím, že jandová všem oznámila, že menstruuje. 😀 no a co jako? je to ženská. to by bylo blbý, kdyby ve svém věku nemenstruovala.
že zrovna tady to někomu vadí. tady, kde se probírá veřejně každej prd. 😀

fakt - víc než celá superstar jsou vtipnější vždycky ty komentáře. 🙂

suki
22. sep 2009

ikarkulka 😀 to je fakt 😀

suki
22. sep 2009

A Adéla je super, i Leoše strčí do kapsy 🙂

suki
22. sep 2009

Jakože já Leoše beru, makal na sobě a z ničehoa nikoho je z něho nejlepší moderátor u nás. Líbí se mi, že si umí udělat srandu ze sebe a spolu s Adélou jsou dobrej páreček 🙂

dzany
22. sep 2009

tak včera byla pěchota fakt dost drsná - jako chvílemi jsem fakt nevěděla jestli si ti lidé dělaji srandu nebo ne.Glum, ten gymnazista! ten s těma rukami,ten multijazykový rapper 😀 ....a rozhodně neschvaluji sprostá slova poroty - ale na druhou stránku, v jejich kůži bych nechtěla být - všichni hudebníci, sedí tam celý den a z 2500 lidí jim aspon trošku normálni zpěv předvede 25? šak já bych se asi taky nezdržela peprných výroků a byla bych tak unavená že smích by byl jediná obrana.
kdo to nemá v hlavě v pořádku a leze tam, tak jen at mu dají co proto! jen se divím rodičům a kamarádům že je neodradí od toho aby tam vůbec lezli.

lussy23
22. sep 2009

Macka1- súhlasím. To tučn édievča kráísne spievalo. nezáleží na vzhľade. Mimochodom, v dvojke tiež taká jedna bola. Volala sa Mária a skončila druhá. 😅 A možno by to i vyhrala, ale Cmorík bol silná konkurencia 🙂

leva
22. sep 2009

Habera je jeden hnusny buran,neuveritelne ako chce byt stale smiesny a pritom si svoje slova vobec neuvedomuje,uraza a uraza.Ved ta baculka pekne spievala,no aj tak musel mat blbu pripomienku aj stou Jandovou.Ved on keby vyceril tie svoje zuby co mal predtym,tak ludia povedia ze ich ma ako noty na bubon,sama pauza 😠 By sa mal ovladat co vypusti z ust,srandu pochopim,ale taketo urazanie je uz privela.

lussy23
22. sep 2009

možno že mali v dvojke blbé reči i na tú Máriu ☹ ☹ ☹ Strašné.

katrin21
22. sep 2009

leva: to myslil tu ciernovasku, co jej hovorili, ze si nemoze dociahnut utriet....? nie j eto ta, co bola v Talente, alebo najmilsi hit alebo cosi take avolala sa Kely? prezyvkou?

suki
22. sep 2009

no jako hláška...Je mu teprve patnáct, tak třeba si ještě někdy za...pí...ch..á mi přišla dost drsná. Chudák kluk a taky by možná mohli myslet na to, že na to koukají i děti 😒

bibula
22. sep 2009

nemate niekde link na vcerajsok,som zmeskala....bola som na janosika 😀

jabber
22. sep 2009

suki 😀 to jsem nějak neviděla 😅
Já prostě nechápu, proč je sráží za věci, které se zpíváním vůbec nesouvisí. Chápala bych, že třeba někomu řeknou, že mečí jak koza, šišlá, je potichu, je to falešný, hrůza zpěv - nedá se to poslouchat....ale urážet je, že jsou tlustý nebo že si ještě možná zapíchá - to je teda fakt otřes 😅 🙄 Ona úroveň toho pořadu nebyla nikdy nějak závratná 😝 😀 ale co tam teda předvádí porota letos, to je prostě katastrofa a ubohost 🤐 A nejhorší je, že si myslej, že jsou vtipný 😅