Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jaspina
7. okt 2009

Je možné, že je 'Dara v soukromí jiná - ale já nemám ráda lidi, co hodnotí ostatní podle vzhledu.. 😝
A taky nechápu co tam nacvičuje s tou rukou při tom tleskání 😀 Právě v neděli jsme nad tím doma polemizovali, co to jako je.. 😉
Já bych neřekla, že jsme lepší my nebo slováci.. Všude se najde někdo.. Mě se třeba líbí z holek češka - ta monika bagárová - má 15 tuším. No a z kluků Šmajda.. jako tak zpívají dobře skoro všichni.. až na tu adrianu- to fakt bylo jak když jsem měla nemocného kocoura - vydával totožné zvuky..

ciatko
7. okt 2009

nemocneho kocoura😀😀😀 dobre prirovnanie

katrin21
7. okt 2009

boze baby, co vidite na tom Smajdovi???? ved ot je ten co spieval nirvanu, nie??? ved ten bol hrozny.... uz to chodur je lepsi, alebo Rene 🙂

ciatko
7. okt 2009

a tu nirvanu aj dobre odspieval😉

katrin21
7. okt 2009

to bolo dobre odspievane? no... ja neviem, venovala som sa v minulosti spevu, jeho vykony predtym si nepamatam, ale ta nirvana... to bolo ciste divadlo.... predvadzal sa , ale spev nic moc.. a pozerat som sa na neho nemohla, kvoli tym hroznym vlasom a superstar by mala aj byt prijemna.... mne je strasne nesympaticky, ale ak nabuduce odspieva nieco lepsie, mozno zemnim nazor...

ciatko
7. okt 2009

katrin
no ved jasne, nemoze sa kazdemu pacit rovnaky clovek. ak by postupil do finale, nieco mu s vlasmi urobia😉
ja som sa tam na viacerych pozerat nemohla 😀

nera
7. okt 2009

mne je jedno kto ako vyzerá, či ako sa tvári....dôležité je ako spieva....a to mnohí neviedia....

jaspina
7. okt 2009

Dobře přiznávám že vypadá krapet jak bardotka, ale jinak dobrýýý. Mě se právě líbí, jak na něm jde vidět, že už musel zpívat v nějaké kapele - nestojí na pódiu jak ichtyl a nebojí se toho. A co hlavně - třeba ten chodúr zpívá určitě líp - ale charizma má asi jak můj šéf 😝 😝 🙄 takže já se radši budu dívat na bardotku, ale aspoň mě to baví 😉 A prostě šmajdík je takový bobek milunký no.. 😀

duska1122
7. okt 2009

mne sa paci ceska cast poroty ten hejma je taky pohodak, a myslela som ze marta bude nejaka mrcha ale je celkom spravodliva aj pochvali aj zvozi, habera a darina su taky moc nad vsetkymi.

angelik
7. okt 2009

porotu neriesim, mozu byt
a Darinu som mala moznost zazit nazivo (nie v sukromi), a je velmi mila a prijemna, aj ked hudba, co robi, sa mi vobec nepaci
a hodnotenia, nez niekedy s nimi suhlasim, inokedy nie, ale to je myslim v poriadku, kolko ludi- tolko chuti 😉

rozdelenie cesi-slovaci sa mi nepaci 😠

nirvanu mam rada, ale to ako to on zaspieval sa mi nepacilo
mne sa paci chodur a vobec mi nevadi, ze nevyzera ako hviezda, ma krasny hlas, a zije s hudbou, to mi celkom staci 🙂

a baby, tak to neviem, este uvidim, ale myslela som si, ze poleti adriana

ellise
7. okt 2009

holky, dnes Leoš na Evropě 2 vysvětloval jak to bylo s těmi čísly. Opravdu to spletl, že vždy v těch pořadech co moderoval telefonní číslo končilo 9. Ale na to číslo přišlo 26 hlasů a ten rozdíl mezi Debie a Adrianou byl stonásobný.

uci
7. okt 2009

no tak šmajda to je dobra švajda 😀 tiez sa mi na neho vobec neda pozerat a pri spievani nirvany bohuzial ani pocuvat 🤐 to bol cisty afekt
chodur to je kocur! podla mna ma teda velku charizmu, ide z neho strasna pohoda, doteraz ked som niekomu fandila, tak som pri jeho speve vzdy skor trpla, ze len aby tam nehodil nejaky desny ton, ale pri chodurovi si to fakt uzivam a absolutne ma ani nenapadne, ze by mohol aj zatiahnut 😉 a veruze aj ani nikdy nezatiahol (teda aspon ja som nepocula, ale ziadny odbornik zas nie som 😉 )

katrin21
8. okt 2009

nera: mne sa praveze ani ten spev Nirvany nepacil ani trochu,....

katrin21
8. okt 2009

ja som DAru zazila raz na takom koncerte na namesti v Nitre, bola som od nej asi 5 metrov,prekvapilo ma aka je stihlulinka a utla, a ze tie " silikony" su uplne normalne, nic velke a bola hlavne strasne , ale strasne prijemna! ja som ju nikdy nemusela, ale po tomto zazitku ju mam rada.. bola uplne normalna,prirodzena, mila 🙂))

suhlasim s uci: cisty afekt ten Smajda
ja hudobny sluch mam, dokonca moc dobry, priatel sa zo mna smeje, ze ja pocas spevu poviem vzdy to, co potom Habera ked dotycny dospieva... 😀 a Chodur podla mna tiez ma charizmu.. mna ocaril tym R. Williamsom, som skoro odpadla,ze co to za nevyrazneho chalana, a bum bác aké fluidum ked zacal spievat !! ja mam z pekneho spevu zimomriavky 🙂) a niekedy aj guču v krku.... Ale pri Šmajdovi sa mi to v zivote asi nestane, teda aspon pokial nepoda iny vykon nez bol tento posledny. 😝 😀

jaspina
8. okt 2009

Já sem psala, že to spíš beru podle sympatií.. A zpěv se mi k tomu buď líbí nebo ne.. Ale podle mě v prvé řadě on na tu Nirvanu nemá hlas. Myslím, že si zvolil blbou písničku.. Ale na výhru mít nebude, to je jasné. Já vždycky fandím těm, co nejsou první. Ale nějaká dokonalost se mi ani nelíbí.. Na Slovensku jsem fandila Mirgové, Šindlerové a pak klukovi co skončil za Cmorikem - jméno nevím.. A u nám u mě vedl Spilka (Drda fakt néé 😝 ) Bende (Horvát 😝 😝 ) a kdysi myslím docela Poláček.. ale je to i stylem písniček, co si vybírají - já takové ty cukrkandli co zpívají Sashu fakt nemusím 😉

vefi89
8. okt 2009

ja si myslim, ze s tou deborah to bolo naschval. Ako mozu vediet, kolko sms-iek prislo na cislo, ktore nemaju v prenajme?? vsak to by nikto nikomu nepovedal

katrin21
8. okt 2009

jaspina: aj u mna bola Mirgova super, a tiez Schindlerku mam rada, dokonca som si s nou napisala aj par mailov cez jej stranku a bola mila a pekne odpisala 🙂

katrin21
8. okt 2009

*Mirgovu si zas pamatam este ked nebola v Superstar a hravala aj s otcom v Santa Lucii restike v Trnave. otec tam hrava doteraz, je velmi mily a obdivovala som vetdy , ze aka mlada baba a aky hlas ! a potom bola v superstar, skoro som odpadla 🙂

uci
8. okt 2009

jj suhlas - aj mne sa skor vzdy pacili ti co neskoncili prvi 🙂 cize mirgova, predna a strofek (nemyslis toho nahodou jaspina? taky na 1. pohlad skaredy ale charizmu mal tiez na rozdavanie 😉 )

suki
8. okt 2009

Já myslím, že se to asi nějak zjistit dá...kolik přišlo na to číslo sms...aspoň myslim.

jaspina
8. okt 2009

Uci - jo jo, to bude on 🙂 Pro mě taky právě nestačí mít hlas.. musí mít nějaké charisma. Viz. u nás třeba Gott - jako zpívat asi umí, ale mě se to fakt nelíbí.. Já si radši poslechnu Petra Koláře třeba a to se mi určitě líbí daleko víc..

duska1122
8. okt 2009

ja zas neviem kto je peter kolar ale gotta poznam. nechapem on ako nema charizmu?

titkovamiriam
8. okt 2009

gott to je srdcovka od malicka 😀 😀 😀 mam skoro vsetky albumy 😀 😀 😀 -ja mu strasne fandim nech spieva do 100 rokov 😀 😀 😀 ,ale napriklad som nikdy ,,nemusela,,korna a vonrackovu.

jaspina
8. okt 2009

Miriam - ty 2 také nemusím.. Prostě většinu těch typických poppin..
Duška - já vím, že pro někoho má, ale pro mě fakt nééé. Ještě když začne mluvit.. Já asi potřebuju něco krapet rockovějšího, kde se třepe spíš vlasama jak nožičkou (Kája) 😉 A Petr Kolář má asi nejznámější písničku : Ještě že tě lásko mám - složil Karel Svoboda..

lussy23
8. okt 2009

Som nevedela, že Debi nebýva c čechách ☹
No nechám to tak..... Mne sa z predošlých sérií páčil Cmoro(podával rovnako skvelé výkony ako Martin Chodúr), Maťa Šindlerová a z trojky Robo Šimko(to bol jeden bláznivý roker, ktorý krásne zaspieval aj romantické pesničky) a Dominika Mirgová.
Inak ja nemám rada ušriekané pesničky, ale v podaní maartina ma to naozaj bavilo.

lussy23
8. okt 2009

Inak to s tou charizmou je pravda....
A v trtej sérií, možno som divná, ale chválení aj lepší boli viac Dominika s Robom než Vierka....
Mne sa Martin Chodúr páči. Výzorom aj spevom.
Inak s tými hlasmi ,ako to už niekto písal to je pravda.
Ja tiež hlasujem za chalnov a nie za baby 🙂

duska1122
8. okt 2009

toje jasne ze ma kazdy iny vkus. idem na youtube pozriet toho kolara a uvidim 😀 chodur sa mi moc nepaci iste ma talent ale ako nic pre mna, s tohto rocnej superstar pacia skor dievcata, chalanov si moc nepamatam.uvidime co sa s nich vykluje

jaspina
8. okt 2009

Mě taky chodůr nebere - jako toho Robieho dal dobře, to jo.. ale není to můj šálek kávy.. 😉
Duška - jsem zvědavá jestli se ti to bude líbit.. já mám jeho písničky fakt ráda.

duska1122
8. okt 2009

aha tak toho poznam len som nevedela ako sa vola on tusim spieval aj l. machalkovou den kdy se laska....tak ta pesnicka sa mi pacila a on v nej viac ako leona.

jaspina
9. okt 2009

Jo jo, to je on. Má parádní hlas.. má v něm prostě cit, který mi chybí právě třeba u Gotta nebo Vodráčkové...