Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

vachovka
13. okt 2009

Baby vsimli ste si v nedelu kto sedel za Darou?Bol to Honzik Novotny alebo nie?

sasiki
13. okt 2009

vachovka aj my s mužom sme si to všimli

claudee
13. okt 2009

vachovka, ano bol to jan novotný... písali to aj v novinách, že tam bol pozrieť

lenkavano
13. okt 2009

Ahoj holky a kdo to je ten Honzík Novotný?

ikarkulka
13. okt 2009

hejdito, thomas má ale rodiče slováky. nemůže za to, že emigrovali a on vyrůstal v zahraničí.
takovýhle řeči fakt nesnášim 🙄

miskinadamko
13. okt 2009

ahojte, tak tiez si myslim ze dobre ze adriana vypadla, pre mna bol ten jej hlas priserný, fakt super je marketa a monika, tie sa mi velmi pacia. miesto lucie mohla vypadnut paulina ako tu bolo spominane je nesympaticka a spievanie tiez nic moc. mna dost prekvapilo vypadnutie reneho mne osobne sa velmi pacil a bola som prekvapena . co sa tyka bena je to velký fesak , ma charizmu ale tým to podla mna koncí, to spievanie je fakt priserne.a nezda sa vam ten thomas hrozne falosny? mne teda hej, a co povedal o tej svojej abbie ked sa ho pýtal leos kde bol, ze z jednou kamaratkou a pritom su zasnubení 😅

lenkavano
13. okt 2009

hejdi podle tvého měřítka by ale neměl v SS co dělat ani Ben a ten čínan. 😀

claudee
13. okt 2009

ikarkulka, ale si predstav, že Thomas časom bude musieť spievať aj po slovensky alebo po česky v súťaži. pochybujem, že to zvládne... 🙄

martimarti
13. okt 2009

Na Thomasovy písničky v "rodném" jazyce jsem taky moc zvědavá 😀 😀 Jinak on je hroznej, ten jeho "úsměv" a video z posilovny, jde na to hošánek chytře, asi ví, že nejvíc hlasují slečny 😉 😉 , tak si myslí, že má charisma a zaujme 😀 😀

ikarkulka
13. okt 2009

claudee, tak to už bych nechala laskavě na něm, zda to zvládne či nikoli 😉
nicméně to vůbec nesouvisí s tím, co napsala hejdito a na co jsem reagovala.

ciatko
13. okt 2009

ale ved ma 7 dni na naucenie sa textu, to by som snad zvladla aj v hindcine sa naucit..zase nerobte z neho neschopaka.
spev ma sice nevyrazny, ani farbou hlasu nevynika, ale na mna posobi prijemne, ma dobre vystupovanie, dobry feeling, je muzikalny a ma v sebe istu davku pokory (oproti niektorym ostatnym)

yanna.o
13. okt 2009

aha, tak to jsem vůbec nevěděla, že machala měl boreliózu, a proto se tváří furt tak "vážně"

nesympatická mi byla a je jedině Aneta.

Adriana mi nesympatická není vůbec, spíš mi je jí celou dobu líto. Akorát se tam trápila, jak jí to nejde, že na ní všichni čučej a čekala, kdy vypadne. Není nafučená. Spíš trémistka. To jméno snad používá někde, kde zpívá, tak to v rozhovoru plácla, moderátor se jí zeptal, jestli to chce předělat a ona prostě pleskla že jo.. Ale ten skřehotošepot byl fakt až moc.. 😅 To už nebyl zajímavý hlas, ale spíš každého přivedl do rozpaků 😅

Ten zbatej kluk, co se furt směje, má velkou pusu jak lucie bílá 😀 Ale je to sympaťák, na kameru to má zmáklý podobně jako ti moderátoři. Tohle mu jde 😀

jediný, co jsem včera nečekala bylo, že vypadl ten bošela. jinak se zbytkem souhlasím, ačkoliv já bych vydržela osobně radši jedno kolo Adriany než jedno kolo té afektky Anety 😝

suki
13. okt 2009

Tak já jsemvcelku spokojená s vyhazováním 🙂 ...teda René mě trošku překvapil, nebyl teda vůbec můj favorit, ale spíš jsem myslela, že vypadne ten tmavovlasej...Asiat(teď honem nevím, jak se jmenuje 😅 ) Jinak jsem byla šťastn, že vypadla Craft 😝 , tu teda fakt nemusím 😎 Ahmed byla fajn, nevadil mi, ale všechno lepší, než kdyby vypadl Ben 😀 😀 😀 😎

martimarti
13. okt 2009

Yanna, ten co má pusu jako Lucie Bílá a má zmáknutou kameru, tak to je asi Thomas, pracovně mu říkám Anglán /pardon, emigrant, co za to nemůže 😀 😀 /

yanna.o
13. okt 2009

Jinak Leona mi taky nevadí. A zpívá dobře.

A i když je Chodúr fakt dobrej a asi by to vyhrát měl, jelikož hlas má a fakt se o tu hudbu hodně zajímá (asi víc než ostatní), tak souhlasím s tím, co psala jaspina, že už si sebou může být moc jistý a že to tam vždycky přijde osvobodit 😀 On má ale opravdu důvod si věřit a nemusí hrát divadlo, že ne.. Ale jestli tohle lidem začne vadit, tak vypadne.. 😒

Jestli si dobře vzpomínám, tak jednou zveřejnili počet hlasů zpětně po souteži a od začátku do konce bylo pořadí stejné, ať to kazili nebo ne.. Vlastně se jen čekalo, až postupně povypadávaj. Jenže ten počet my neznáme 😀

Teď jich je tam tolik, že si je nezapamatuju. Včera stály vedle sebe 2 slovenky.. jedna ve fialovym nátělníku, druhá v nějakým bílým triku. Obě mi přišli podobné a vůbec jsem si nezapamatovala, co zpívaly, natož jak to zpívaly 😝 To samý ten denis v hnědým triku, co postoupil, na toho jsem úplně zapomněla. Ty nevýrazný si prostě nepamatuju.

yanna.o
13. okt 2009

no holky všichni jsou to zkrátka češi a slováci jak poleno 😀 cigán (nebo róm, sami si říkaj různě), vietnamec, žijící v anglii, německu, pak ten ahmad to netuším ani .. 😀

já bych vyhodila paulínku (nudná), adrianu (šeptoskřehot, ale ta už vypadla), anetu (tu bych vyrazila jako první za bezkonkurenční sebestřednost), z kluků přednostně machalu a toho v hnědým triku, ostatní (vietnamec, ahmad, který už vypadl, pak ten ben, případně lucka bílá) by následovali 😀

yanna.o
13. okt 2009

a teda postupem času bych vyrazila i konvičkovou, jestli by to stále myslela vážně s těmi trapnými písněmi.. těch už se line v rádiu fakt dost 😅 a toho v hnědým triku ze stejných důvodů (jestli nepřestane být šampónem) 😀

jaspina
13. okt 2009

Hlavně mi nevyhazujte šmajdíka, jinak obětuju kohokoli 😀 Kvůli němu mě to baví - se vždycky těším až bude na řadě. Pohled na něj je tak rozporuplný až je roztomilý.. Mě připomíná stříhorukého Edwarda a ten byl taky takový milunký 😅 A má jediný z nich dlouhé vlasy - ta úchylka na ně mi asi zůstala z měho pubertálního období, kdy jsem žila na Kelly Family 😅 Později se to změnilo v rockovější hudbu - ale tam jsou taky vlasáči.. Jo a ta Aneta 😝 může zpívat jak chce, ale mě pusou a očima připomíná hrozně mojí švagrovou, takže ta mi nedělá úplně dobře.. 😖

lussy23
13. okt 2009

Fujha! Koľko ste toho napísali za jeden deň! 😖
Tak Ahmad nemusel vypadnúť, Leo bol oveľa horší.
Len toho Bošeľu je škoda. pekne spival, len tú Kristínku zaspieval tak tragicky, až sa zdalo, že mu frajerka v ten deň padla z kolmých skál ☹
A ešte som taká zabudlíva! Som chcela včera napísať, že Adelka mánarodky.

yanna.o
13. okt 2009

jaspi, ok přesvědčilas mě 😀 zapůsobil na mě ten střihoruký edward 😀 že je takový milunký 😅 já v něm teda vidím furt truchu tu "holku", co by šla v kriminále z ruky do ruky s krásným úsměvem 😅 jak si udělal srandu můj táta, když ho viděl..(on je taková stará škola 😀 ). Ale s Kelly Family jsi mě dostala 😅 Jak jsi mohla?! 😕 😀

sasiki
13. okt 2009

mne vôbec nevadí, že je tam niekto, kto nie je úplný Slovák alebo Čech. Podstatné je, koho si Česi a Slováci odhlasujú 😕

jaspina
13. okt 2009

yanna - ta hláška tvého taťky je teda dost výtižná.. to musím přiznat 😀 😀 Když on je takový plyšák 😵 Jo a jak jsem mohla?.. No stačí ti jako vysvětlení, že mi bylo 14? 😀 Ale koncerty jsem objížděla statečně. Vždycky jsem počkala, jak naběhli - mrkla na Paddyho a pak omdlela. No prostě zážitek jak hrom 😀 😀

ciatko
13. okt 2009

jaspi😀😀😀😀😀😀
tak to ma pobavilo, ze mrkla na Paddyho a omdlela😀😀😀
a tiez som to mala tak nejak😉

yanna.o
13. okt 2009

jaspi, tak to mi teda nestačí 😅 😀 😝 Páč já tou dobou poslouchala Landu 😀 (valčík, krysaře.. 😀 ) TAky nějaký techno 😅 a na základce ještě jsem si koupila pěkně drahou kazetu michaela jacksona. 😀 Jak si mohla omdlít před takovým přeslazeným prasopsem? 😅 Jako ale zas dneska už jsem schopná to zpětně tolerovat, fanoušků měli dost 😉 a z těch slaďoušů nás s kámoškou oslnila - vzhledově - taková klučičí kapela. Tancovali v nějakých bílých hadrech a na konci zněly zvony 😀 😀
jinak šmajda je dobrej.. 😉 jasně 😀

jaspina
13. okt 2009

yanna - tak mě zas musíš vysvětlit to techno 😖 😝 😉
Nic pádím domů - zítra si vás ráda dočtu. Hlavně pochvalné názory na Mirinka 😉 😀

yanna.o
13. okt 2009

já už vím, east 17 tohle to bylo 😀

https://www.youtube.com/watch?v=V4jLfCjlYD0


jsem si pustila konec a úplně jsem se u toho zasnila 😀 to byla doba.. 😅 byla jsem mladičká.. 😅

yanna.o
13. okt 2009

jaspi, to ti nevysvětlím.. 😀 😅 s east 17 nemám co říkat 😀
šmajda je 😎 a miloučký též 🙂 🙂

hejdita
13. okt 2009

hej to je fakt 😉

ja su taky migrant 😀 a ted kamenujte 😀

yanna.o
13. okt 2009

hejdito, tak to sem ani nelez 😀 ne jako, já nevím, kdo by tady měl mít s kým problém... 😕 😅 například já nejsem moc vlastenec.. v dnešní době to jaksi začíná být o něčem jiném než o hranicích 😝 😉 😀
jaspi, pro tebe..

https://www.youtube.com/watch?v=AIGGVIkcyWU

hlasový rozsah větší než chodúr 😉 😀