Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jahodka35
20. okt 2009

je to pravda s tou vekovou hranicou. nasa prva superstar mala ovela starsich finalistov a malo to uplne inu uroven. myslim mentalnu. toto mi pride, ze su tam este deticky, psychicky a emocionalne nevyzrete. je to len moj nazor, ale vekova hranica 18 rokov je na mieste, aby sa pobavili nielen nastorcni... este k Benovi, spieva naozaj v jednej linii, taky raper. chodur spievat vie, protezovanie od poroty to podla mna nie je, v nasej druhej superstar sme mali Cmorika, ktory od zaciatku bol jasny vitaz a ostatni daleko za nim zaostavali, tiez to nebol ziadny krasavec, nieco na styl Chodura, takze my sme uz zvyknuti na tento typ spevakov 🙂 v tejto serii mu vsak slusne slape na krk Bendig (take zlate chlapca, ktory vzdy prekvapi), Lacho som zvedava, ked da nieco rezke, zatial spieval len sladaky, ale vyborne a Smajda je moj oblubenec este z castingov... dievcata bagarova, senkova, konvickova su skvele...

jaspina
20. okt 2009

No té Dominiky jsem si napřed vůbec nevšimla a po prvním kole jsem ji typovala na vyhazov, ale dobře se vyšvihla!
Oni budou vyhazovat po 2? Tak to bude docela foft... To se mi nelíbí - o to dřív přijde řada na šmudlíka 😠

suki
20. okt 2009

No před Vnocemi už bude Velké finále, tak aby to stihli, tak dvě kola teď vyhodí po dvou 😝

jabber
20. okt 2009

Jako s tím Chodúrem je pravda, že jsem si ještě nevšimla, že by se nějak bál o to, že vypadne 😅 Vždycky se tam všichni klepou a on sedí a je úplně v klidu, je si jistý sám sebou 😅 Aby se s tímhle přístupem ale nedivil, až ho lidi budou mít dost 😝 😀

suki
20. okt 2009

JJ jabber, to máš teda pravdu, včera jsem si toho taky všimla 😒 No uvidíme, už se mi zdá taky, že je to u něj furt stejný, tak uvidíme, co předvede. 😝

sisstin
20. okt 2009

ahoj, tak právě proto já Chodura moc nemusím...je na něm vidět, že je prostě namistrovanej a strašně si věří...na mně celkově působí strašně nesympaticky 🤐 i když samozřejmě zpívá úžasně..mně se asi nejvíc líbí cikánek Jan Bendig 😵 a z holek Markéta Konvičková 🙂

jabber
20. okt 2009

suki - viď? Vypadá, že je naprosto nad věcí...že ví, že on dneska určitě nevypadne, protože je nejlepší 😅 Možná, kdyby rozhodovala porota, tak jo, ale zřejmě zapomíná, že potřebuje hlavně sympatie diváků 😀

jaspina
20. okt 2009

Já bych vyrazila, aby mu sklaplo 😀 😉

suki
20. okt 2009

Mně se líbí Ben 😀 😀 ale to je troškun jiná záležitost 😀 😎
Jinak (kromě Bena 😀 😎 ) fandím Markétě, Dominice, Jankovi, Leoně...no a ještě by se tam asi někdo našel.
Chodúr zpívá krásně...ale měl by ještě něco vymyslet, nebo to lidi začne brzo nudit 😲

sisstin
20. okt 2009

holky..tam to mám dobrý, že věková skupina, která je v Superstar mě nebere..jako co se týče chlapů...takže tak 😅 jo..ale Pussykiller je děsnej, to je fakt Ken jak prase..z toho mám zimnici úplně 😅 😅

jabber
20. okt 2009

suki - jo, to je srdeční záležitost, viď? 😵 😀 😉 Tak to je u mě Denis 😵

suki
20. okt 2009

Noo, uvidíme, podle mě a je to vidět od začátku, tam nemá nikdo vůbec nic jistý... Výkony se zlepšují, jen Chodúr je furt to samý dokola...nic ve zlým 😎 A pokud budou holky fuer lepší a lepší, hlavně některé a pokud bude Ben tak šikovnej, jak minule 😀 tak se může Chodúr začít třepat 😝 😲

lea.laurova
20. okt 2009

ahojte, ja som za Bendiga a Marketu - zatial.
Všetko sa ukáža na kolách, kde budú spievať rozny štýl hudby.
papa

suki
20. okt 2009

jabber přesně tak 😀 😵 to je rozhodně srdeční záležitost 😀 ...ale denisek je taky roztomilej 😉

suki
20. okt 2009

Já jsem na to zvědavá, např. taková Dominika může klidně vyhrát...příjde mi, že je hodně všestranná a hodí se k ní téměř každý styl hudby, takže uvidíme 🙂

suki
20. okt 2009

Monika je taky dobrá, ale bojím se, aby nehřešila na to, že je favoritka a neusnula na vavřínech. Minule jsem nebyla úplně nadšená, ale to bylo asi tou písničkou 😅

jabber
20. okt 2009

Ono bude záležet na tom, komu začnou svý hlasy posílat lidi, kterým jejich oři už vypadli 😅

sisstin
20. okt 2009

tak já neposílám nic, zas až tak to nežeru 😅 😅 dívám se na to jen kvůli Adéle 😀 😅

suki
20. okt 2009

jj uvidíme...bude to ještě zajímavý....podle mě teda zas není úplně jistý, že je Chodúr tak velkej favorit na vítěze... 🤐

jabber
20. okt 2009

Si říkám, že když se někomu líbí nejvíc Chodúr, tak mu posílá hlasy od začátku 😅 těžko fanynky třeba takového Lea budou teď posílat hlasy Chodúrovi 😅

jabber
20. okt 2009

to spíš přesedlají na Bena, Denise nebo možná některou z holek 😀

suki
20. okt 2009

jabbe, ty jsi analytik 😀 ale asi máš pravdu 😉 Celkem mě tvoje teorie těší 😎

jaspina
20. okt 2009

Tak to já tam mám taky srdeční záležitost - blonďatou 😀 Ale ani nemusí vyhrát - by pak moc zpychnul.. Ale ať je tam co nejdýl.. 😵

jabber
20. okt 2009

siss - taky zatím nic neposílám, možná až půjde do tuhého, teď je tam těch dobrých moc 😀 jó, to kdyby se posílalo tomu, kdo má vypadnout, tak to bych věděla 😀

suki
20. okt 2009

jaberko, doufám, že ne Benovi 😀 😀 😠

jabber
20. okt 2009

suki 😀 😀 teď ještě aby to tak bylo 😀

jabber
20. okt 2009

suki - néé, neboj 😉 i když časem by asi došlo i na něj 😀

suki
20. okt 2009

😀 😀 jsem to věděla 😀

jabber
20. okt 2009

suki 😀 časem dojde na každého 😀 😉

suki
20. okt 2009

😀 to je fakt..aji na Deniska?