Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

mexx
9. dec 2009

Heh, este mi napadlo k Mirovi - sestrina kamaratka je jeho spoluziacka zo strednej skoly, a vraj je to uplny pako. 😀 Namysla si, ze je super spevak, afektuje, a najviac vsetkym liezol na nervy na lyzovacke, lebo kazdy vecer sedel s gitarou na chodbe a vyhraval az do rana, aj ked ho nikto nechcel pocuvat a vsetci na neho hucali, nech uz s tym da pokoj. 😀
Mne pripada ako velky pozer, mam pocit, ze je strasne umely, najma ked ho pocujem v tych rozhovoroch odpovedat na otazky, rozpravat...a ako pri rozhovoroch drzi mikrofon, tak velmi neprirodzene... 😅

kacir
9. dec 2009

jj, Smajda ěl vyletět už dávno 😉

lenkavano
9. dec 2009

mexx Bendig jistota,pohoda,namyšlenost?to snad nemůžeš myslet vážně. 😀 😀 😀 byl to citlivý kluk a narozdíl od ostatních přeje výhru soupeřům.od těžké pohody jsou tam jiní.... 😠

sowelo26
9. dec 2009

Jo,přesně tak souhlasim.neříkám, že Miro by neuměl zpívat, ale ve srovnání s Hpnzou neumí. Honza umí super pracovat s hlasem, miro má svůj druh hudby, ale Honza perfektně zvládl skoro vše, snad kromě dvou písniček.

swatka
9. dec 2009

Holky nebudu zastírat že mi je líto že vypadl Bendig --protože není ale hrozně mi vadí že jen proto že je rom se tet rozjela kauza že všichni jsme rasisti atd. 😠 Ja nevim ale to mě dokáže vytočit prostě nevyhral svedem to na rasismus viz četla jsem diskuzi chat či co to bylo a on sam řekl čekal sem to mam jinou barvu kůže..to je jejich výmluva Rasismus diskriminace ... 🙄 Jasně uměl zpívat určitě třeba něco zaspíva vydá CD nebo co ja vím ale tet přišel jeho čas a zkončil(stejnak si myslím že je to jedno i kdyby byl 1 ,2 tet už se proslavili všichni a o nabítky nebude nouze).

jaspina
9. dec 2009

Nějakému: Jedna paní povídala... věřím asi tolik co bulváru. Kdyby Miro zpívat neuměl, tak se asi dost těžko dostane tam, kde je.. že? 😉 A já být s ním na lyžáku, tak ho do rána klidně poslouchám.. a myslím, že i spousta holek - co tam s ním mělo být.. Tak bych to spíš tipla, že ta sestřina kamarádka by s ním byla do rána moc ráda, ale Miro nechtěl a teď s ní mluví uražená pýcha 😀 😀
Tak! Jsem to musela napsat - na Mirinka jsem háklivá 😀
Kacir - já jsem ale nepsala, že Bendig mu konkuroval ve zpěvu, ale v tom, že oba jsou lepidla na mladé holky a že ti co zůstali mu konkurují už jen tím zpěvěm. Dominika mu mladé slečny nepřetáhne a Chodúr myslím taky ne.. 🙂

kacir
9. dec 2009

no holky, s tím rasismem nevím, určitě kvuůli němu nevypadl, ale už jsem četla diskuzi, kde mu přejí, aby zdechl- dobrej cikán, mrtvej cikán, doslova, to mě celkem šokovalo, někteří lidi jsou opravdu příšerní 🙄

swatka
9. dec 2009

kacir -přesně taky sem to četla ale více méně to je tím jak je u nas rasismus a diskriminace otočena bohužel ..říka se tomu pozitivní diskriminace a stím my nic neuděláme a to jen utvrzuje k nenavisti k menšinám -tot muj nazor

ygreen
9. dec 2009

jaspi: souhlas, na Mirinka nesahat 😵 blbej nebude když dělá architekturu na státní univerzitě . A jelikož na čistotu hlasu nemám úplný sluch, líbí se mi jak zpívá. Jsem rockerka a nesnášim popík od rozněžnělejch šampónků. Má ráda když zpívaj pořádný chlapy, nebo kluci co maj pořádný chlapský hlasy. Mě prostě Bendigův zpěv dokonale odpuzoval. Tak možná nejsem jediná a lidem se prostě nelíbil tak moc jako ostatní. Jendoduchý. A mě vadil tak moc, že jsem dva hlasy poslala Šmajdovi a jeden Dominice. Protože Bendig mě v tv dokonale otravoval. To jen tak, abyste věděli, že každý má jiný názor, tak za tím nemusí být hned podvod 😉

Jednou mě nadchnul jak na črozhovor s Mirem, kde uvedl, že přes rok neměl intimní poměr, řekl, že to on by nevydržel, a že on má sexu hodně a že je na celém těle vyholený 😀 😀 tohle já slyšet od svýho syna tak jednu chytne ode mě, druhou od táty a třetí o futra 😎 😀

mmch - on ani Miro není můj typ, ale má chrisma 😵

vitty
9. dec 2009

Toto by mělo být příští neděli:

Dle rozhovorů v ranní Markíze

Miro - Metallica - Nothing Else Matters, Po schodoch, AC/DC Highway To Hell
Martin- Robbie W. - Eternity, Baroko, Tom JOnes - Sex Bomb
Dominika - Srdce jako kníže Rohan, Celine Dion - The Power of Love, Snadra - In the Heat Of the Night

bejbypd
9. dec 2009

paradne pesnicky martin s mirom budu asi excelovat🙂))

bejbypd
9. dec 2009

aj dominika🙂

cokosusenka
9. dec 2009

ygreen:napsala jsi to pekne,ten tvuj nazor

majacska
9. dec 2009

ahojte neviem preco, ale sa vobec netesim na nedelu... 😒 sex bomb 😕

kacir
9. dec 2009

Jo, to k Chodurovi sedí- Tom Jones 😝 , co jinýho by zpíval a Smajda? Na něj nejsem zvědavá vubec! Snad Domča, tak už se vám holky do toho plést nebudu, at vyhraje váš favorit, přeju hodně štěstí, pro mě už superstar ztratila význam

lenkavano
9. dec 2009

majacska já vím proč se netěšíš 😉 protože už se není na co těšit,víš 😉 ☹

sasiki
9. dec 2009

ja držím palce Dominike...

martimarti
9. dec 2009

Tak nekoukejte...strašně jednoduché 😀 😀 😀

lenkavano
9. dec 2009

marti no však nebudeme 😉

kacir
9. dec 2009

lenkavano 😀 😀 😀

lenkavano
9. dec 2009

kacir 😉

kacir
9. dec 2009

no, tady vlastně člověk nemohla říct nikdy svuj názor, pokud to nbyl Pan Chodur a nebo miláček stálic 😉 , hnedsklidil tvrdou kritiku, naštěstí je to jen soutěž a nejde o život, jinak bychom jako národ vymřeli 😀 😀

lenkavano
9. dec 2009

kacir jojo svatá pravda,at vyhraje chodůrátko jézédátko a nebo šmajda podplacenej bratránkem. 😝

kacir
9. dec 2009

Smajda měl být dávno pryč, výsměch hudební scény!!!!!

harmi
9. dec 2009

no veru ani ja uz tam nemam na co moc pozerat ale este to dopozeram ked to sledujem od zaciatku.

akurat sme sa dnes s mojim otcom zhodli ze Chodur nema moc velku karieru pred sebou ked bude stale takyto rovnaky. ale to je len nas nazor tak nech sa jeho fanynky neurazia. 😉

lenkavano
9. dec 2009

jo a už jsem četla že mu to vlezlo do hlavy a vylkašlal se na kapelu,která mu pokaždé jezdila fandit,prý má na víc...... 😝

kacir
9. dec 2009

bajbypd- nevím, v čem bude Smajda excelovat, snad v řevu????????????????? Nic proti, ale ten tam dávno neměl být

sowelo26
9. dec 2009

Kacir - přesně tak

jabber
9. dec 2009

Jupííí, Baroko 😵
Sandra, myslím, Dominice sedne 🙂

lenkavano
9. dec 2009

sowelo 😉