Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

martimarti
10. nov 2009

Kalu....černoušci nebo blonďáčci 😀 😀 😀 😀
To se ti povedlo, máš recht 😉 😉 myslím, že to tak opravdu ve finále bude 😉

ema.nz
10. nov 2009

ahojte,mne to uz fakt pripada,ze to ni nie je sutaz o speve 🙄 ako minuly tyzden Konvickova a teraz Leona a ten Ben tam este stale je 😕 😠 ved on je asi tak tupy,ze nevie povedat ani jednu suvislu vetu a o speve ani nehovorim ja fakt nechapem ako jeho vobec mohli vybrat 😕

sonya16
10. nov 2009

ema.nz - že? Myslím, že nevie povedať žiadnu súvislú vetu a stále keď rozpráva tak že bŕŕŕ, mu nik ani nerozumie sa snaží povedať 10 viet za sekundu 😀

konja
10. nov 2009

To, že včera vypadla Leona mě mrzí, vždy jsem se na její vystoupení těšila, ale nemám obavy, že by se u zpěvu neuchytila, oni si ji najdou 😉 Poslední finálové kolo se mě moc nelíbilo, ale to bylo hlavně kvůli tomu, že tenhle styl muziky se mě prostě nelíbí 😒 Líbil se mě docela Bendík a to je co říct, protože v dřívějších kolech mě moc neoslovil, ale kdo se mě nelíbil vůbec byl Ben. Mám asi jiný uši něž celá porota a spousta lidí tady, ale mě přišlo jak kdyby přišel na pódium v posledním stádiu před hlubokým spánkem. Hýbat se umí, je skvělej tanečník, ale rychlost a nadšení v jeho zpěvu bylo na bodu mrazu. Z Madony čiší energie a z Bena akorát tak totální únava. Přišlo mě jako kdyby tančil a zpíval ne jeden člověk, ale dva, ten co tančil byl v pohodě, super si to užil, ale ten druhej co zpíval byl úplně vyždímanej. Já jsem z něj prostě tu energii necejtila a byla jsem z jeho vystoupení taková nesvá 😖 Ale to je jen můj názor, kterej v té soutěži není vůbec důležitej 😉 😀

jabber
10. nov 2009

Jenomže Ben za to nemůže, že tam ještě pořád je 😅 sám za sebe by už asi radši vypadl 😅 Četla jsem, že sami odstoupit nemůžou, tak pak by mu zbývalo už jen poprosit národy, ať mu neposílají sms, jako to udělala v prvním Stardance Švandová, myslím 😅 Ale fanynky by to stejně neodradilo 😀

arleta
10. nov 2009

Aj mňa veľmi mrzí, že vypadla Leona, no bol to šok!!!!!!, keď sa rozhodovalo medzi Dominikou a Leonou...obidve sú skvelééé...menej by mi bolo ľúto za Monikou alebo Denisom.

Kalu, súhlasím, že takto sa všetci zviditeľnia a šance ujať sa majú viacerí, aj sa to v minulosti potvrdilo. Víťazstvo ešte nič neznamná...Viď Berkyová, Kočšová...

arleta
10. nov 2009

Paradoxne ja Benovi začínam držať palce, lebo má na to, aby sa uchytil. Aj keď nie je vynikajúci spevák.

arleta
10. nov 2009

Jabber, tiež si myslím, že sa musel Ben blbo cítiť, aj to bolo vidno, keď vypadli lepší speváci od neho. Ale aké odstupovanie? Každý je tam sám za seba, dali sa na to, tak nech bojujú ďalej, keď ich ľudia posielajú ďalej...

jevel
10. nov 2009

ahojte

tak včera to bolo prekvapenie. a teda dooosť nepríjemné ☹ . Radšej by som oželela Chodúra ako ju 🙄

Mala ísť MOnika, Ben , alebo Šmajda.

Je jasné ,že hlasy posielajú pubišky, ale kto teda posiela hlasy Chodúrovi?? 😕 Nebudú hlasovať asi len pubišky, že?

jaspina
10. nov 2009

Leona zpívala dobře - ale mladé holky jí za zpěv smsku nepošlou. Aby jí posílali kluci, tak na to pro ně podle mě nebyla dost atraktivní a zajímavá - aby byla hvězda pro mladé kluky. To spíš Monika nebo Dominika. A starší když pošlou hlas, tak třeba symbolicky 1 - většinou právě pro Chodůra, že se jim líbí jak zpívá. Ale Leona prostě měla malou cílovou skupinu. Je to blbé, ale je to tak.. Tam je ten boj prostě Chodůr (zpěv) versus krasavešci (vzhled)

jevel
10. nov 2009

no ale ide o to aby sa zviditeľnili, takto sa účel SS splní . I keď niektorí z nich už majú svoju skupinu a koncertujú, tak aspoň to im pomôže v kariére.

konja - myslím, že Ben mal ben vtedy horúčku keď spieval Madonnu 😒 . Ale zasa to nič nemení na tom, že je tam po stránke spevu najslabší.

Som si prebehla letmo včerajšiu diskusiu a musím napísať, že sa čudujem ako poniektoré dospelé ženy môžu tak reagovať na decká v tejto súťaži. V pohode, že niekto sa nám nepáči, ale dookola omielať , že je niekto šampón a je nudný , že je niekto bulo, slizounek a tupý .... 😝

ja by som tam vlastné dieťa asi ani nepustila, lebo by som nezniesla , aby na neho mali takéto reči

jevel
10. nov 2009

jaspina - s posielaním sms súhlasím. Ale Leona mala byť fakt vo finále, bola lepšia ako preferovaný Chodúr.

konja
10. nov 2009

jevel: já bych tam dítě taky asi nepustila, přijde mě taková soutěž pro patnáctiletý děcka ještě nevhodná. Je pravda, že zpívají krásně, ale to budou i za tři roky, já osobně bych byla pro zvýšení věkové hranice pro přihlášení.

kristi
10. nov 2009

ja posilam hlasy Choudovi, je mi skoro 30, puboska snad nejsu 🙂 🙂 🙂 🙂

jevel
10. nov 2009

to by bolo dosť aj na dospelého človeka a nie pre decká čo sú tam. Každí z nich vie ako na tom je so spevom ,ale čo sa pá "po.rať" keď ho sms-hlasy posielajú ďalej do ďalšieho kola? A niekto je schopný to decko za to nenávidieť 🙄
presne - zvýšiť vekovú hlanicu

yanna.o
10. nov 2009

minule vypadla konva, teď leona.. jako konva mi sice nechybí, ale když to tak sečtu, tak se mi to přestává líbit.. je ta furt denis, monika, šmajda, ben.. ty jsem tipovala, že půjdou mezi prvníma 😉

maca793
10. nov 2009

nedá mi nereagovať. bol to šok pre mňa aj deti. nečakala som to. škoda ☹

depecko
10. nov 2009

Chodúr je dobrý len si je už veľmi istý.Aj dnes Leona pri chate napísala,že by mu mali zraziť hrebienok,že jej ani ruku nepodal keď sa lúčila,to sa mi nepáči 😒

maca793
10. nov 2009

depecko
tak to máš pravdu. chodúr je magor a je si istý, že to má vyhrané. spieva ako v 60-70-tych rokoch, taký má hlas. dnešná superstar by mala byť zaujímavá výzorom ale aj spevom-hlasom.

yanna.o
10. nov 2009

jevel, já vím.. slizounek, šampónek.. že to zní pubertálně někomu. Já to zas beru tak, že trocha škodolibého humoru neuškodí v žádném věku 😉 že s dospělostí to nemá co dělat.. Ale dítě bych tam taky nepustila a doufám, že by tam nešlo tajně 😅

camppyla
10. nov 2009

veru skoda Leony uz som si ju aj celkom oblubila 😒

yanna.o
10. nov 2009

depecko, to leona fakt napsala? 😕

jabber
10. nov 2009

No já jsem si všimla už dřív, že Martin je takovej trochu studenej čumák a že není s ostatníma moc solidární 😅

kristi
10. nov 2009

tak kazdej jsme nejakej, ja bych se asi taky neobjimala, nedrzela za ruce a nervala pri kazdy prilezitosti....ono proste je to uz chlap a ne decko

yanna.o
10. nov 2009

kristi, to je fakt 😉 ale tak zas ruku bych podala.. to je taková slušnost i a lidi si v těhle situacích prostě ruce podávaj

kristi
10. nov 2009

ono my do zakulisi nevidime, ze jo....rikat si muze kazdej co chce

jaspina
10. nov 2009

Mě to včera přišlo jak šel Chodůr nahoru a kdosi ho chtěl obejmout, tak mu to evidentně nebylo příjemné. Asi nemá rád tělesný kontakt. I když jak Bendig furt objímá všecky, to by na mě taky bylo moc..ale ruku jí teda podat mohl, to jo..
Včera jak si Darina rýpla do chování Paulíny, tak to mi přišlo jak od uražené holčičky. prostě já jsem ještě v přímém přenosu, tak ti to vrátím. Ona nedokáže být nad věcí tak jako zbytek poroty. Bere všecko osobně. To spíš pochopím u té Paulíny, která na to má aspoň věk..

tretulka
10. nov 2009

ahojte, pridavam sa k tym, co ich vcerajsie vypadnutie Leony neskutocne prekvapilo a zaroven rozculilo...Leona je skvela spevacka, verim, ze sa nestrati a este o nej budeme pocut, no mala este v sutazi ostat...vidiet, kto posiela sms, nadrzane slecny co sa chcu pozerat na sympataka Bena, on sice dobre vyzera, ale spievat tak dobre nevie...minule Marketa, teraz Leona, nabuduce?????

jabber
10. nov 2009

kristi - já nemyslím pořád se objímat a oblíbávat, ale tak celkově, no, zdá se mi, že se chová k ostatním trochu zvláštně 😅 však ho víc pozorujte, když nezpívá 😀

yanna.o
10. nov 2009

jaspi, jo je jak malá..
kristi, to je fakt, víme kulový, jak co je nebo není
tretulka, příště chodůr, dominika a nakonec bendík. zůstane denis, monika, ben a šmajda 😉 😀