Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

babula90
7. dec 2009

hejma? nie, ale on je sympaťák a veľmi múdry človek, bacha na to. 😉 takých si ja vážim.

cokosusenka
7. dec 2009

babula:Hejma a moudry? Dobry vtip

babula90
7. dec 2009

to neviete, že dcéra z 1.manželstva urobila Haberu dedkom? Veru tak!!! Má krásneho vnuka, dedko Habera, hehe. 😀 , ale moc sa tým nechváli.

majacska
7. dec 2009

ano Hejma...chapem, ze je mudry, ale ako chlap???? 😖

babula90
7. dec 2009

veru ano sušienka, čuduješ sa?

zuzana76
7. dec 2009

mne sa Hejma nepaci ako porotca, strasne bolo vidno ako uprednostnoval Moniku bagarovu a Dominiku skoro nikdy nepochvalil, stale len vravel, ze je este dieta

zuzana76
7. dec 2009

ja som spokojna, ze vypadol bendig, ale namiesto Mira by tam mohla byt Leona a bolo by to ok

arleta
7. dec 2009

Kubaka, pridávam sa k tvojmu názoru na Chodúra. Mne skôr prišlo trochu smiešne, ako tam dnes všetci bulili ako na pohrebe. Veď je to len súťaž...

A nezdá sa vám, že so strany Leoša vo či adele ide viac než len o sympatie?. Ja mám stále taký dojem...

Ani mne tam Bendig chýbať až tak nebude, aj keď spieva výborne. Ale teraz už nám bude smutno za každým...
A inak, pozrite sa k, kto u nás vyhráva Slávika v ženskej kategórii. Tiež to nie je len o spevákych kvalitách. Ide o komlexnosť. Alebo keď vyhrala voľakedyBbartošová, aj keď Helena Vondráčková, Špinarová, rottrová atď lepšie spievajú...napr...

jajdaelda
7. dec 2009

Habera je už dědou??? 😕 😕

arleta
7. dec 2009

No chybičky píšem..

veva1
7. dec 2009

ahojky,
len strucne moj nazor: mne sa Chodurove spievanie uz nepaci. Nemam nejaky extra sluch,a aj uznam ze je pan spevak,ale mne jeho hlas uz lezie hore krkom. Jan spieva fajn,no Dominika sa mi paci ovela ovela viac. Nechapem ze dnes padlo jej meno 2x. vsak nepokazila ani jedno kolo,jedine co jej vycitali boli emocie.
ale bolo to dnes povedane a realita ukaze kto je vitazom,kto sa chyti a o kom uz nebudeme pocut. Ako napr. nase dve vitazky,z minulych rocnikov.
pre mna vyhrala Leona, je to riadny talent ,ani jedna sucasna slovenska ci ceska spevacka ma nezobrala tak ako ona.

zuzana76
7. dec 2009

ale zase musim uznat,ze Miro sa zlepsil, podla mna

majacska
7. dec 2009

inac co robi Hejma? je spevak? predtym som o nom nepocula...

jajdaelda
7. dec 2009

heh...kdo chcete Haberu,tak mrkněte na Novu 😉

arleta
7. dec 2009

A inak, Leona je aj veľmi pekná, keby ešte zhodila trochu, tak je miss!!!

arleta
7. dec 2009

Zuzana, súhlas, že sa Miro zlepšil...Veľmi...

zuzana76
7. dec 2009

chodur je fajn, ale uz som sa ho nejako prejedla, Leona by bola ozivenim, ale to sa uz nedozvieme a Dominika sa mi paci ako spieva, niekedy tie vysky sice prepiskne, ale staci len na tom zapracovat a bude to dobre

jajdaelda
7. dec 2009

arleta...souhlas...Leona je moc pěkná holka...

arleta
7. dec 2009

Chýba tam Leona,...to áno. To bol absolútny šok, keď tak skoro vypadlo. Teraz ten Bendig už ani nie. Pre mňa aspoň.

adamko05
7. dec 2009

veva.... veru, Domča teraz fičí parádne... no a emocie?? šak ma 16 ... a emocie tak akurát na jej vek... nemôže sa rovnat Madone predsa.... porota sa tomu nerozumiem.... my by sme tam mali byt 😀 😀 😀 😀 😀

dara jej povie,ž e to musí zažiť... (pád dieta, 4 ročného z 5O teho poschodia či z koľkého... asi jej vtedy hrablo.. taku kravinu povedat... vtedy sa jediný Habera zachoval normálne...)

zuzana76
7. dec 2009

Leona je taka zaujimava

ale zase mne to aj tak velmi zily netrha , kto napokon vyhra, ja som ani hlasy nikdy neposielala, pretoze ako Adela povedala, vitaz sa ukaze az po case, teraz ide len o tie prachy- ze " len" 😀

arleta
7. dec 2009

Zuzana, svätá pravda.

zuzana76
7. dec 2009

to je ako ked chcu - mladu peknu s 25 rocnou praxou 😀 , aj v Superstar chcu mladu, peknu, vyzretu

adamko05
7. dec 2009

zuzi... tak neja.. aby mala 15, ale odžitých už aspon 30, vážila 45..... a vedela čo chce... 😀 😀

arleta
7. dec 2009

Ak si nezložia pesničky sami alebo si niekoho na to nenájdu, tak je po kariére. A teda aj dobrého manažéra.
Langerovej skladá kamoš piesne, nie? A Cmorík si skladá sám!!! Ináč nie je moc šanca preraziť. Akurát spievaním po diskotékach.

abbi
7. dec 2009

NO ja si tiez myslim, ze Adela pri Leosovi nie je taka ako ju pozname s Pycom ☹ to bola particka.. super boli.
Leos ju brzdi 😒

arleta
7. dec 2009

Takže to vyzerá, že bude česko-slovenské finále.

veva1
7. dec 2009

dufam ze vo finale bude domca,aspon to bude trochu zaujimave. Aj hlas by som asi poslala.

jajdaelda
7. dec 2009

arleta...Anetě skládá písničky jinej zpěvák a teď začíná sama....

majacska
7. dec 2009

arleta uplny suhlas, co si pisala o skladani piesni.....myslite, ze Elan by bol Elanom, keby nemali tie super pesnicky???

a este ma napadol Gott..jemu neviem kto pisal....

Cmorika ja nemusim 😒