Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lenkavano
7. dec 2009

harmi tady to stejně nemá cenu,zbytečně se snažíš,věř mi. 😉

lenkavano
7. dec 2009

no právě vytrhnopu to z kontextu a pak to vyzní úplně jinak pro ty co si to přečtou zítra,ale to mě opravdu netrápí. 😉

bejbypd
8. dec 2009

bol to priklad na obranu bendiga ale obrana utokom...a ja som tiez napisala ze sa mi bendig zda hlupucky proste sa mi tak zda...nieze je skaredy,tmavy alebo tak to by som si nikdy nedovolila...a harmi vobec to nebolo uplne cele vytrhnute z kontextu proste to tam tak bolo napisane mne nejde o to ze to bol zrovna chodur len pri takychto narazkach ma vzdy napadne ze no chcela by som vidiet vas ako vyzerate...ale to mi moze byt jedno mne sa nepaci ked ludia velice hodnotia az privelmi urazlivo vzhlad...ae sak kazdeho vec...naozaj sto ludi sto chuti...takze lenkavano prepac az som ta urazila...ale bolo to len na vysvetlenie a zrovna som si vybrala teba...ja vlastne aj tak suhlasim s kubakou ohladom celeho chodura aj ostatnych finalistov vyzretosti spevu no vo vsetkom...takze len na vysvetlenie,ja osobne si myslim ze mal vypadnut miro,dominiku tiez moc nemusim no ale vypadol jano no co uz mozno nabuduce vypadne chodur...clovek nikdy nevie

bejbypd
8. dec 2009

a aby ste nepovedali ze vytrhnute cele z kontextu tak cele to znelo:Holky Jan nemuze za to jak vypada.Podivejte se treba na chodura....a zbytok som uz napisala...zaujimave ze chodur za to moze 😀 ...takze kazdy za toho svojho... 😉 ale to je vsetko ospravedlnila som sa ti dokonca som to ani nevytrhla z kontextu takze uz sa k tomu nebudem vracat...este raz prepac uz nebudem rypat 😉

jaspina
8. dec 2009

Já jsem se včerejším vyřazováním fakt spokojenáááá 😵 😵 A já se klidně a bez mučení přiznám, že jsem tady napsala, že Bendig má provokatérský ksicht - tak na facku. To je urážka? Myslím že né -to je jen můj pocit z něm a já si za ním stojím. Mě prostě provokoval tím jak se tvářil - jak telátko a jakmile měl na něco odpovídat, tak to bylo ještě horší.. Já vím, že je to 15ti letý puberťák. Ale mladý byl i Lacho, Bagárová i Stará a nechovají se jak trdla.

martinka79
8. dec 2009

jaspin.. já sice celou diskusi nečtu a nijak oc super star neprožívám,a le je pravda, že mě Bendig vizáží taky dost prudí a irirtuje.... ovšem jinak mi je jeho hlas libý... příjemný a mám pocit, že je dost citlivý...
já tedy nějak nemusím Šmajdu dost mně nesedí a je opravdu hnus....,ale já nehlasuji tak co chci. Chodur mi přijde normální a fandím mu... a samo dominice musím držet basu s dcerou. 🙂

tak se tu nesežerte a hlavně aby byli vidět po super....

nera
8. dec 2009

Vyriešte to napr. tak, že iba počúvajte...keď si kúpim CDčko tak nebudem celý čas sa pozerať na obal, ale iba počúvať....a to ssa mi CHodúr oveľa lepšie počúva...tú Máriu ako som písala krásne zaspieval a len škoda pre neho(neviem kto mal taký nápad), že mu nedali zaspievať klascikú verziu....to by bolo krásne ...
A na margo toho vzhľadu...ten sa dá upraviť...zuby sa dajú upraviť, stačí len neviem koľko tisíckorún, či eur a máte chrup ako celebrita.....a to správanie - konkrétne Chodúrove...lebo sú tu narážky, že ani sa poriadne netešil a podobne...ja neviem , ale ja som tiež taká a to som hneď mimozemšťan?Ja neviem, ale každý je predsa iný, tak načo sa tam bude hrať....a len tak mimochodom...všimli ste si rozhodnutie? Tam mu všetko jedno nebolo, myslím, že bolo aj vidno, žemu lepí...a keď mu povedali, že postupuje...tak myslím, že sa mu riadne uľavilo...no tá radosť došla asi až doma, keď sa poriadne uvoľnil....Vy také nie ste? Skutočnú radosť prežijete až keď sa uvoľníte.....

cmulinko
8. dec 2009

Myslim si,ze traja co ostali su viac menej jednotky vo svojom style.Smajda-rocker,Stara-pomale sladaciky,Chodur-retro pop.Ak by Stara spievala rock,tak by to bol otras a ak by Smajda spieval titanic,tak este horsi otras.Na Chodurovi sa mi nelubi,ze este nikoho kto vypadol poriadne neobjal a nevyjadril smutok.Akoby mu to bolo uplne jedno ,kto vypadne,hlavne,ze to nie je on.

jajdaelda
8. dec 2009

mě tedy už nedá se nevyjádřit k tomu vyjadřování citů a soucitu při vyřazování..

upřímně, umíte si představit, že by tam Chodúr běhal a objímal každého kdo vypadne, nedejbože,že by mu slza ukápla??? Nevím,ale mě by to přišlo směšný....prostě on není ten typ
to je jako kdybych říkala, že je hrozný,jak Bendig, Stará a já nevím, kdo ještě, se pokaždé objímají, mají zaslzené oči a vypadají,jako by jim někdo umřel 😅 Sorry, ale jak už tady bylo několikrát řečeno, každý je ve vyjadřování citů a pocitů jiný a dává to najevo jiným způsobem...já si k sobě taky jen tak někoho nepřipustím 😔

Uvědomte si, že i když spolu tráví poslední měsíce každý den, pořád je to soutěž a i když si to nepřipouštějí, podvědomě je pro ně každej jinej soupeř. A už jste viděli např. ve sportu, že by se sportovci navzájem objímali, když někdo "odpadne"? (neberu kolektivní sporty,ale individuální)

a co my vůbec víme, kamery nezabírají všechno...

martinka79
8. dec 2009

chodur je introvert a to sám říká vše řeší vnitře silná osobnost co prostě city nijak nevypouští....
fandím mu.

jaspina
8. dec 2009

Chodůr prostě není na takový ten fyzický kontakt.. Bylo to pěkně vidět včera jak postoupil a šel nahoru - podával Dominice ruku a ona ho objala 😅 Ale tak byl asi prostě vychovávaný a tak to dělá.. On mě sice nijak neoslovuje, ale ani mi extra nevadí - na začátku mi vadil víc.

harmi
8. dec 2009

jaspina ked toto nieje pre teba urazka tak dovi dopo. ako by sa tebe pacilo keby ti niekto povedal ze mas provokatersky ksicht a najradsej by ti jednu vrazil 😝

no nic, ako som uz napisala. je mi divne ze dospele zeny sa mozu takto vyjadrovat o vlastne este detoch 😕 ked napisem ze je ako teliatko, nevie sa vyjadrovat, odpovedat....ok. normalny nazor. ale take silne slova 🤐

martinka79
8. dec 2009

harmi neprožívej to tak..... 🙂

harmi
8. dec 2009

martinka, neprezivam, len ma vytacaju take reci a musela som k tomu napisat svoje.

aj tak tam uz nemam nikoho kto by sa mi pacil takze uz to ani nebudem musiet ani pozerat. nuda. jedine tak Dominika.

jaspina
8. dec 2009

Harmi jednou mi to dokonce jeden kluk řekl do očí 😀 Proč by mě to mělo urazit? Prostě jsem ho provokovala no.. Mě přijde jako urážka něco sprostého - tohle podle mě fakt není. Tobě je každý sympatický? Mě ne a někdy mě prostě někdo už tím obličejem vadí. A on jak se ksichtil, když se ho prakticky na cokoli zeptali.. no to se mi fakt otvírala kudla v kapse 😝

marse
8. dec 2009

Zienky neprezivajte to tak, je to len sutaz, boze....

kazdy drzte svojmu a hotovo, a tu sa presne ukazalo ze nejde o spev ale uz vy same hovorite o tom kto ako vyzera vystupuje, to je uplne fuk....

ak tak velmi chcete zmenit vyradovanie tak posielajte hlasy ako o dusu, ja na to osobne nemam prachy a v podstate mi je jedno kto vyhra alebo vypadne, chleba lacnejsi nebude, ten vyherca mi zo svojej financnej vyhry aj tak nic neposle tak je mi to fuk.... uz sme dost stare nato aby sme to tak prezivali 😉

martinka79
8. dec 2009

jaspin.... jé nechceš jít dělat k nám do školy??? by jsi mi ulevila od pár kousků ve třídě. 😀

martimarti
8. dec 2009

Včera u mne Bendík docela zabodoval, zatímco při odchodu ostatních se hroutil a kolaboval, tak své vyřazení zvládl s noblesou, elegancí a úsměvem 🙂 🙂 Odešel jako chlap 😉 🙂 🙂 A smazal špatný dojem z "rozhovoru" krátce před vyřazením, kdy opět nebyl schoven odpovědět na vcelku jednoduchou otázku a dát dohromady souvislou větu. Ale celkem bych to i omluvila, musí to být děsný adrenalin stát v tý plný hale, krátce před rozhodnutím a ještě vnímat moderátory, kteří se ho furt na něco ptají, aby prodloužili čas 😀 😀 😀 Ale jiní toto zvládají, on holt ne 🙂 😉

frisbee
8. dec 2009

marti...presne,do puntíku moje slová,ešte by som k tomu dodala,že oni sú v jednom kole už polroka,musia byť strašne unavení 😉

anta
8. dec 2009

Jé holky, já chci vaše starosti. Kdybych tohle měla řešit, tak mi je dobře na světě, fakt 🙂 😉

martinka79
8. dec 2009

🙂 antíku 😀 😀 😀

marse
8. dec 2009

anta presne o tom pisem 😀 😀 😀

anta
8. dec 2009

Já třeba mám názor na Chodúra, že se mi vzhledově nelíbí, fuuuuj, takový typy já nemít ráda 😎 , tak a co mi teď uděláte? 😀 😀 😀 Ubijete mě slovama? Tak to se těším 🙂

vitty
8. dec 2009

http://www.super.cz/bulvar/o-cem-pise-dnesni-bu...

Tak teď si u mě Martin trochu poplepšil 😀
Ať žije bulvár....a vy to tak neřešte, ak jsem psala včera, chleba levnější nebude a i když tady někd napíše, že je Šmajda magor, tak mě se o něm zase pěkné zdá 😀

martinka79
8. dec 2009

vitty nebojíš se potom až se probudíš 😀

martimarti
8. dec 2009

Anta, a tobě je na světě špatně? Tak se přidej k nám a dej do placu taky nějaké moudro 😉 😉

anta
8. dec 2009

Marti, ale to víš, že není 🙂 , jen jsem se snažila zlehčit trošku tuto diskuzi, člověk by takový věci neměl brát tolik vážně, vždyť je to jen hra 😉

kacir
8. dec 2009

ano, jen hra, přesně o tom to je, nemohl do finále Chodur i Bendík- proto vypadl, at vypadal, jak chtěl, zpíval nádherně, musí tam být čech a slovák a jelikož Chodur nevypadne, bude to ukázková česko-slovenská superstar- a ještě k těm urážkám soutěžících-opravdu někdy na urovni, nemmám slov, jak se matky od dětí dokážou tak vulgárně posmívat jiným dětem- ano, ti zpěváci v ss jsou ještě děti

martinka79
8. dec 2009

krpito kde běháš, že nepíšeš vše sem... nepiš mi do IP, le do diskuse... jinak je to 😝

anta
8. dec 2009

Já ty lidi nikdy zpívat neslyšela, vždy je vidím jen v upoutávce 😀 😀 A posmívat se někomu, jak vypadá, no že si to ty lidi můžou dovolit hodnotit, ono by stačilo, kdyby si koupili sami zrcadlo a po ránu se podívali a řekli si "dobře ti tak" 😀 😀 😀