Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

krpito
4. nov 2009

vážené a kto asi by mal sedieť v porote a ako by ste si to predstavovali ☹ majú ich stále chváliť, alebo ako ... ja stále nerozumiem čo tu riešite Daru a Ištvancovú 😝 Jedna si povedala svoj názor (Dara a mala na to právo), Paulína si povedala svoj názor (je mladá, to ju ospravedlňuje 😀 ) ale hlavne, každý kto do tejto súťaže ide, mal by byť psychicky pripravený na tieto momenty a Ištvancová zjavne na to pripravená nebola, mentálne to nezvládla 😒

yanna.o
4. nov 2009

no pokud by paulína takhle reagovala jen na základě normální kritiky poroty po odzpívání písničky, tak to je fakt, že mohla na adresu dary pomlčet 😒

yanna.o
4. nov 2009

mně je fuk, jestli ti v porotě umějí zpívat nebo ne, stačí že maj odhad a zhodnotí vystoupení. To já mám taky odhad a shoduju se s většinou i s porotou a to i přesto, že nezazpívám ani prší prší 😉 😀 písničky poslouchám ráda a když je pěkná, tak to poznám. 😉

diddi
4. nov 2009

uz su niekde vycapene pesnicky na nedelu?

yanna.o
4. nov 2009

nevím o tom, ale bendig by mohl zkusit triler 😀

ygreen
4. nov 2009

tak nevím, nevím, cítím tu něco jako závist na pavlači 😀

Každý má jiný vkus, o tom žádná. A asi se všechny shodneme na starých dobrých klišé, jakože stárnout s grácií, apod.

Každopádně Dara je v shouwb. dost dlouho na to, aby mohla říct nahlas svůj názor. Viděli jste někdy anglické x factory nebo talenty? Tam se umí do soutěžících opřít. Kdo to neunese tak tam nemá lézt. Navíc kdo by neměl blbý kecy, když za 3 měsíce viděl tisíce magorů, kteří si myslí že jsou top star??? U nás je horší, že v SS jsou ve většině děti. Ale ta Ištvancová - no Dara řekla konečně pravdu nahlas, kolik lepších zpěváků muselo od semifinále vypadnout kvůli ní a jejímu fotrovi???

S tím jak Dara vypadá nemám problém. Díky plastikám vypadá o 1000% lépe než jako mláďe. Má nádhernou postavu. Krásné nové zuby 😀 Líbí se mi jak se oblíká i češe, přestože to není vůbec můj styl. Líbí se mi že je výrazná. Vždyť o to v televizi jde. Tam nemůže být šedá myš. Každopádně se jí to líbí a sluší jí to a to je podle mě hlavní. Prostě se vystajlovala ve stylu amerických popových hvězdiček.

mmch - já sama jsem spíš typ Šenkové, včetně vkusu na muziku. Daru jsem nikdy neposlouchala. Mám ráda Jandovou i Die Happy. Haberu jsem taky nikdy neposlouchala. Hejma je jazykovědec a má sluch a mnohaleté zkušenosti v showb., takže další osoba na pravém místě.

Jo a Šeková je fakt skvělá. Přesně holka podle mýho gusta. Ale nevím na co si tu kdo hraje s vyjadřováním typu - je mírně při těle 😀 jako je normálně vyžraná 😀 a celá její osobnost i zjev se prolínají. Vím to, byla jsem stejná. Třeba starší přítel - je všeobecně známo, že starší kluci mají už trochu jiný představy o ženské kráse a přitažlivosti. Tvrdá muzika je srdcová záležitost, ale třeba oblečení. Myslíte že ona by nechtěla přijít v krátké sukni a úzkých nádherných lodičkách? Chtěla, i když to možná nepřizná ani sama sobě. Jenže děvče takové boty vůbec nemusí obout. Je krásná v obličeji a má nádherné vlasy. A ona jednou zhubne. Po střední škole, první roky v práci. Tak to bývá, uvidíte, že za pár let bude štíhlá a nádherná 😵 teď je to i postoj, přeci nebudu stejná jako ty hubený pipiny. Moc jí fandím a pokud si nezničí kariéru na metalu, tak budu její věrný fanoušek. Ona by mohla být druhá Amy Lee z Evanescence.

ygreen
4. nov 2009

Bendig je šampónek a určitě bude zpívat Madonu - nejlépe I like a virgin, nebo jak to je správně 😀

ben si myslím Jaksona užije, tady ukáže a všechny převálcuje tanečním uměním a pokud si vybere nějakou jednodušší písničku, mohl by fakt překvapit.

Holky jak se jmenuje ta písnička Madony )jediná podle mě hezká), má tam černé vlasy, henou potetované ruce a zpívá na poušti a létají tam vrány? a jsou tam dobrmani? a je to od F - to by mohla dát Leona 😵 nebo Thriller 😵

ciatko
4. nov 2009

myslis Frozen?
tak tu mala spievat Konvicka, keby nevypadla🙂

ygreen
4. nov 2009

každopádně si myslím, že Ben má mnohem větší šanci se prosadit než Bendig, Bagárová, Lacho (jsou mladí a bez svého jedinečného stylu). Pokud Ben bude zpívat styl Pink, jako zpíval předtím, nebo toho Timbr..něco, k tomu skvěle vypadá, je příjemnej a fantasticky tančí, tak bude radost dívat se na jeho klipy a jít na jeho show 😵

To Bendigovi by měli nejdřív prothat zuby, spravit čelisti a pár let by měl chodit na logopedii. Je dost mladej aby s tím něco udělal.

ygreen
4. nov 2009

Jo, to je ona, nádherná písnička 😵 😵

Konvičku jsem měla ráda, ale nějak nedokázala pořádně do toho šlápnout, i když hlas na to měla. To mi tam chybí třeba u Šmajdy, Bagárové, když zpívají, jedou v jedné linii, není tam nikde žádné BUM a pořádnej řev, až člověku vztávají chlupy na rukou 😵

dai
4. nov 2009

no, ja si myslim, aj to len na zaklade toho co hovoria pubertacky, ze ben ma tak sancu sa presadit ako gigolo a mozno nejaky backround tanecnik ale urcite nic so spevom - tie oslavne pesnicky potom ako odspieval pink nemohol pochopit nikto kto nie je hluchy - s pink sa nemoze ani nahodou zrovnavat...
opat k dare - nebudem sa uz k nej moc vyjadrovat, lebo tu este niekto pride nato ze tejto osobe bez stipky charizmy, ktora podla mna nic nedokazala, okrem fotenia fotiek, zavidim - osobne nerozumiem ako sa ona moze niekomu pacit co sa vzhladu tyka, ale ako sa hovori, krasa je velmi relativny pojem, ze ano🙂 ja len odporucam, prejdite sa raz zacas bratislavou alebo akymkolvek mestom kde je hustejsie zastupenie dievcat a pochopite ze dara je velmi sivy priemer... nerozumiem ci ju posudujete podla seba a so sebou mate nejake problemy... ale co tu vidim vase fotky tak vyzerate v pohode, prijemne... na rozdiel od nej😅
to co povedala paulina o tych sms-kach je pravda... sindlerovej otec myslim tiez nieco vyhral lebo poslal najviac sms-siek-viete si predstavit kolko ich muselo byt ked tu sutaz vyhral??? a nikto to nikdy neriesil...detto v tom druhom kole - zrazu je to problem len teraz, lebo bulvar potrebuje kauzicku...
mne osobne , napriek tomu ze sa mi moc paulinin styl nepacil ( okrem black and white, co zaspievala nadherne - napriek tomu ju posudili na vyhadzov co je chore...) je jej znacne luto... mozno jej situaciu pochopite ked sa sami stanete obetou bulvaru ... novinari z bulvaru su hyeny, slova prekrucaju, vymyslaju si, utocia na vasich milovanych len aby mali svoju story, nezaujimaju ich osudy ludi, ich pocity, len aby to bolo citane - siria jed a hnev... a robia to vdaka celebritkam typu dari, ktore im radi priskocia na pomoc ked treba trosku jedu este priliat a vdaka ludom ako su niektori z vas, ktori si na zaklade bulvaru vytvaraju nazory☹

jaspina
4. nov 2009

Ygreen - nechci se tady přít, ale napsat že kvůli Paulíně a jejímu fotrovi museli vypadnout jiní je blbost. Jako každý může ty smsky poslat a může jich poslat kolik chce.. Kdyby ne a kdyby to NÁHODOU byla s jejím tátou pravda, tak by po tom asi šli ne? Od regulérnosti soutěže tam mají svoje lidi.. To je jak kdybys psala, že ostatní teď vypadávají kvůli Benovi - taky blbost. Vypadávají proto, že je tam lidi nechtějí tolik jako jeho - hlasující lidi. A u všech hlasují i rodinní příslušníci, to je jasné a věřit kecům o tom, že otec prodal auto, aby měl na symky 😝 Prostě byl dobře zapamatovatelný po tom, jak odstrčil Leoše - myslím, že to myslel ve srandě - tak si ho vzali na mušku.
A Dara je dlouho v šoubyznyse - ale co tam dělá? Možná chodí po večírkách, ale nic moc nedokázala. Za komančů 1 písničku, kterou už nikdy nepřekonala a nepřekoná.. A chová se jak přezíravá pipina. A právě to - stárnout s grácií mi k ní fakt nejde. Plastic barbie 😝 😖
Mě nebyla Paulína nijak exta sympatická - ale jsem dost alergická na to, jak si lidi přihazují ještě k tomu, co už vymysleli bulvární novináři. Jsem fakt zvědavá, co vymyslí teď 😠

lussy23
4. nov 2009

Dobrý deň, ešte stále riešite Daru a Paulínu: Tak sa pridám aj ja. Paulína sa mi páčila na kástingu, aj keď speivala Michaela. Bolo mi jej ľúto, keď o nej písali, ale vypadnúť mala , lebo bola aj s Benom najslabšia.
To čo povedala Dare bolo naozaj drzé. Však tí porotcovia musia povedať, čo si myslia. No niekedy to preženú, ako napríklad Habera v tretej sérií. Pre češky to pripomeniem. Martin Konrád zaspieval v treťom kole - s názvom balady, pieseň od Tublatánky. Tá pieseň sa volala Modlidba Lásky, či čo. Vtedy mal problémy s frajerkou, tak to zaspieval zle. A Habera bez ohľadu na Maťov vek mu povedal, že to bol najhorší výkkon zo všetkých troch ročníkov Superstar a že to bolo falošné ako stádo divých svíň. ☹ To by bolo tvrdé i na dospelého, nieto na 15ročné dieťa. Moja sestrička- neterka mu fandila a strašne plakala kvôli tej kritike.
V piatom kole Martin vypadol a Paľovi nič nepovedal. A pritom to bol chalan o rok mladší než Paulína. 😔

dai
4. nov 2009

lussy,
nechcem sa dotykat konrada, sledujem vsetky casti, ten chlapec bol nieco podla mna ako ben - ani pekny, ani prijemny, deti na nom nieco videli, spievat nevedel...
pre mna je rozdiel ked ti nieco povie porota ale media ta vykresluju ako super krasneho chlapca s milion fanynkami - to bol konradov pripad.... a je ine ked ti porota nieco hovori negativne, do toho sa zamiesa bulvar , ktori ta vkuse osocuje spolu s tvojou rodinou...a ktomu sa prida jeden z porotcov a este dalej vrta v neoverenych nepodlozenych informaciach a tuto osobu tiez osocuje v bulvare...
lussy, bulvar ti dokaze postavit cely zivot naruby, tvoji kamarati sa na teba zacnu skaredo pozerat, rozoberat veci do ktorych ich nic nie je, tvoja rodina nechape co sa deje, ukazuju si na teba v obchode ( nie ako pri konradovi, jeeeeeeeeeeej to je ten milucky blabla , ale aha, fuj, to je ta hyena... bez toho aby ta poznali, vedeli aka si - to je trosku rozdiel , nemyslis???)
paulina nezareagovala na vsetkych porotcov - kritizovali ju pritom vsetci, ale len na daru, ktora prikladala v bulvare svoje polienka do toho zbytocneho ohna, ktory okolo nej vznikol 😒

aktak
4. nov 2009

podla mna nemozme vediet ako to bolo, mozno ani sama paulina neni nadsena ako do vsetkeho otec zasahoval, a ta jej poznamka mi neprisla az taka strasna, ved kolko horsich porota povedala na sutaziacich, bolo toho na nu asi moc naraz tak povedala ako to citila

lussy23
4. nov 2009

Dai- Konráda som len spomenula, lebo sa mi to tu hodilo k rekacií, inak som ho nemala rada. Prešli dva mesiace a pubertiačky na neho úplne zabudli. Rovnako skončí aj Ben, aj keď má celkom dobrý hlas a mohol by sa uplatniť.
To s tým bulvárom je asi pravda, takto som o tom neuvažovala. Ja bulvár ani nečítam, nezaujíma ma ma to. Keď sa kúpia nejaké noviny, vystrihnem si mojich idolov a nečítam tie texty.

Mne sa veľmi páči aj Leona. Pripomína mi Roba Šimka(A už zase porovnávam s treťo usériou 😎) On bol tiež roker, ktorý dokázal zaspievať všeličo. On bol tiež favorit, myslím, že len raz ho nepochválili. Len je tu ten rozdiel, že Leona sa správa vyspelejšie 😎 Skončil tretí, čo sa mi zdalo divné ,elbo rozhodne spieval lepšie než Vierka. On aj spieva, len sa neukazuje v telke.

S tým Benom máte pravdu. Ak mu niekto bude písať nejaké pesničky, ako bol ten Timbrlejk, alebo nejaké rapy, mohol by sa presadiť. A mohli by ho dať aj do Lets dance. 😎

lussy23
4. nov 2009

A som zvedavá na štvrté kolo. V tom sa Leona bude cítiť ako doma. Témou bude totiž rock! 😎 Veľmi sa teším ako podá pesničku vo svojom štýle.

Ozaj, spolužiačka mi tvrdila, že jej bohatá teta - Nora Mojsejová, kúpila sto kredietiek a posielajú spolu Benovi hlasy. A ja nato takým ironickým gestom že: ,,No super. Tak nezabudnite vyhodiťMartina, ktorý absolútne envie spievať, aj leonu, ktorá je úplny antitalent, aj janka, Moniku a nech to vyhrá ben! On je predsa najúžasnejší" A ona na všetko prikyvovala a smiala sa od ucha k uchu. Takže, aby ste sa nečudovali, keď Beník znova postúpi 😎

bejbypd
4. nov 2009

ja si stale asi budem stat za svojim a tvrdit ze dara ma nieco do seba nie krasna babika ale ako mi moj chlap povedal je vylozene sexi bez ohladu na silikony...no a prave kvoli tomuto co sa stalo by som dala vekovu hranicu osemnast rokov nie mladsich lebo potom to nezvladaju a bohuzial museli pocitat aj s tym ze bulvar sa do niekoho zavrta...a este k tomu bulvaru bez listka sa ani vietor nepohne mam kamosku co pise pre novy cas a velice by ste sa cudovali kolko pseudo celebrit tam pise vola samo od seba aby sa zviditelnili...a myslim ze nieco pravdy na istvancovych bolo teda skor na paulinom otcovi ona si to len odskakala bohuzial--

ikarkulka
4. nov 2009

fakt se musím smát, když se tady dohadujete, jak je ta dara hrozná, že jde na ruku bulváru a hned zatepla jim jde všechno vyzvonit. 😀
to víte jako odkud?
samy píšete, že bulvár si nebere servítky, vymýšlí si, zkresluje, vykonstruuje klidně kauzu, jen proto, aby měli náklad. tak jak víte, že dara skutečně tomu bulváru řekla, co tam psali? (nevím, co tam bylo, nečtu to).
ale přijdete mi už fakt směšný, jak se tady dohadujete o tom, co kdo a proč řekl. víte akorát to, co jste si přečetly v bulváru, a to mi teda přijde dost ubohý stavět na tom nějaký argumenty.

když vezmu, co řekla dara jako porotce v soutěži, tak to bylo vždycky umírněný a přímo úměrný výkonu. je tam od toho, aby hodnotila. soutěžící jsou tam naopak od toho, aby ukázali, co umí, a aby se postavili před porotu a vyslechli si jejich hodnocení. a nenajde se tu snad nikdo, kdo by si myslel, že tam porotci budou říkat, že jsou nadšení, když všichni víme, že paulína byla spíše průměr a ve většině případů to nemělo šťávu. kromě black and white nijak nezaujala.

bejbypd
4. nov 2009

ikarkul ja netvrdim ze povedala bolo vidno ze je znechutena z celej kauzy istvancovych a nemyslim ze to bolo len preto ze cita dara bulvar skor preto ze bola v centre diania a videla aktivneho ocka istvanca na vlastne oci nie cez bulvar...a ako som pisala ani bulvar nie je az taky zly a ked napisu napr.v novom case stopercentnu loz tak sa v dalsom vydani ospravedlnia...no myslim ze v tomto pripade moc nie je zaco snad len ze dievca nevydrzalo velky natlak...ja viem ze mne sa to lahko hovori ale nemam na to povahu tak sa tam nehrabem ked na nieco nemam no bohuzial ale je to pravda...myslim ze aj darina si od bulvaru schytala az az astale je tu...

ellise
4. nov 2009

no tak holky, každý svoji prohru bere jinak, někdo s noblesou a usměvem (Thomas) někdo s pláčem( Nikoleta) někdo si musí rýpnout. Já bych byla asi ten třetí případ 😀 😀 .
Docela ráda bych ty porotce chtěla slyšet zpívat např. haberu - Singing in the rain.

kacena4193
4. nov 2009

Ja iba na obranu Pauliny. Dara sa vehementne vyjadruje ku kazdej novnarskej kauze, myslim, ze zbytocne. Ovela viac sa mi paci pristup Haberu. Celkom som to chapala, ze si Paulina do nej rypla.

bejbypd
4. nov 2009

Elise habera to nemusi spievat on uz je za vodou nejake meno uz ma a vypracoval sa sam hold tam ide o to ze ma sakra dobry hudobny sluch takze posudzovat moze...a myslim ze posudzuje dobre,tak ako kazdy jeden v porote...Mne sa len rozum zastavil ze si to dovolila povedat nie len ze starsiemu cloveku ale aj niekomu kto nieco dosiahol hovorte si co chcete ale dosiahol ci uz tak alebo onak...jednoducho jej chybala pokora a ucta k niekomu,ma 15 rokov a uz zo seba robi macherku privelmi skoro si otvara usta a myslim ze na to este len doplati...aj pritom online rozhovore ju krasne redaktori zhodnotili a myslim ze nielen preto ze su proti nej zaujati ale preto ze nieco pravdy na tom bude...ale vlastne mne je to jedno u mna tym klesla o milion percent a uz je to uplne jedno lebo dufam ze jej daju uz vsetci pokoj a nechaju ju zit lebo na psychiku to musi byt narocne...to priznavam a ona to nezvladla...inak pred thomasom klobuk dole no bohovsky bol a ten usmev ked si to teraz predstavim tak sa musim smiat... 😀

yanna.o
4. nov 2009

Je furt otázka, zda Paulína reagovala na tv hodnocení jednoho z porotců (dary) - to by fakt nemusela.. nebo zda reagovala na to, že dara o ní moc mluvila s bulvárem, co jim řekla, jestli si rýpla do paulíny, jejího táty, sms.. tak v tomhle případě bych tu paulíninu reakci chápala.

Tak jak to teda bylo? Víte to někdo?

yanna.o
4. nov 2009

kacena, souhlas. Dara moc mluví 😉 A komentuje nedůležité věci. Tedy.. pokud je komentuje 😅 Já totiž o bulvár nezavadím a fakt nevím, kdo co plesknul. Mně ta paulínina reakce přišla, že se brání proti bulváru a že dara do novin taky něco pleskla.. ale to právě nevím. Pak bych to chápala. 😉 Drzé mi to nepřišlo a jedovaté už ani ve snu 😅

A její táta, co strčil do leoše a jinak se projevoval, paulína, co mluvila na pódiu jednou o tom, že zpívala s nějakou bývalou suprstar, nevýrazný zpěv, pak ty sms, plné noviny urážek, kritiky, výsměchu - to byl na ní velký tlak (já bych to teda taky nesnesla bez ohledu na věk). Řekla dvě tři větičky - jedna se týkala bulváru (tak to snad je jasný, že se bude bránit, ještě aby ne!) a druhá patřila Daře - stále nevím proč 😉 Až to vědět budu, můžu pleskat nějaké názory ne?

lussy, ty si vystřihuješ idoly? 😀

yanna.o
4. nov 2009

bejbypd, fakt nemám pocit, že machrovala, mstila se a byla drzá. Spíš byla zdeptaná, vystresovaná a hodně nešťastná 😉 V tom je rozdíl.

ankam
4. nov 2009

paulina sa v telerane nechcela o tom bavit co povedala na Daru.......len tolko ze vraj Ti co pozeraju super star od zaciatku budu vediet preco to na nu tak povedala........
Ja pozeram od zaciatku a neviem preco... 😀
ale je drza ked si na nu tak dovolila povedat.......

yanna.o
4. nov 2009

Dara není nějaká autorita, ze který bych měla mít respekt. Nebo jo?

claudee
4. nov 2009

ankam, to si si nevšimla, že ju Dara už od semifinála zakaždým označila za človeka, čo by mal vypadnúť? 😕