Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lussy23
13. okt 2009

Inak mner sa tiež Leona páči. Nevidím na nej nič strašidelné, aj keď musím povedať, že na 16 rozhodne nevypadá.
Ale to i Ahmad vypadá staršie. By si to mal vymeniť s Lackom. 🙂

hejdita
13. okt 2009

tak toto som uuuplne cakala........

inak je pravda ze ked som pisala dnes rano ten prispevok o thomasovi tak som si neuvedomila ze som aka som.....tudiz odstahovalec a pristahovalec......
som slovenka narodena na morave zijuca na morave 😀

nie thomas mi je trocha nesympaticky ten jeho usmev a take ako by som to povedala "cukrove" vystupovanie no...

ale som to blbo nazvala ja mam rada cudzincov ved czudzinca som si brala 🙂

penny13
13. okt 2009

Ach, prečo len vypadol René? ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 Mal vypadnúť Lacko!!!!! Ale čo to táram? Ten z tou tváričkou 15ročného chlapčeka iste skončí ako Konrád 😒
No teraz sa definitívne pripájam k sestre. Do finále by mal ísť naozaj ten Thomas, Lacko nie!
Yenna- tak to si presný opak mojej sestry. Tá mi po tej dlhej ceste odriekla všetkým 24, len na Ahmáda povedala,,Adromend, či ako sa volá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Inak , kto je ten strihoruký Edward?

penny13
13. okt 2009

ešte niečo: S ostatnými vypadnutými som spokojná. Adriana no koment a Lucia sa mi nepáčila už Talente. Ale tú Daffy zaspievala perfektne. A prečo v Superstar nedala porotcom vlasnoručne namaľované portréty? Ale naozaj nádherne kreslí.

penny13
13. okt 2009

Martin Chodúr je kapitola sama o sebe. Pesničky podáva tak svojsky. Tak ukričane.... Len sa bojím, čo spraví, ak mu dajú spievať nejakú baladu alebo Jacka...... 😔 Thomas to isté, ak mu pridelia niečo Slovenské... 😔 Nekrivdím im, ale ziatiaľ spievajú rovnako.
Marek Lacko naozaj nič moc, naozaj mal vypadnúť on a nie René ☹
Nám so sestrou sa najviac Páči ,,česká trojka" Monika, Martin a Ján. Síće Martin a Ján nie sú zrovna najkrajší, ale spievať teda vedia. Len sestre sa páči ešte Thomas, ktorý je mne nesympatický a mne René, ktorý je zas nesympatický sestre 🙂
Ja som len šťastná, že sa moja dcéra nezaľúbila do Lacka, lebo vyzerá ako jej idol Konrád.

Neviem, kto to tu písal, ale Adela nie je vyššia než Leoš. Ona mala len opňtky.

claudee
13. okt 2009

tak už vieme po kom má Šmajda tú nááádhernú blond hrivu vlasov 😀 jeho babička a babička futbalistu Pavla Nedvěda sú sestry 😀

ellise
13. okt 2009

holky, vy mně ukamenujete ale mně neoslňuje ani bagárová, taky zpívá pořád oplodňováky, mám pocit že Superstar by měla umět víc, než slaďáky, zatím zpívala jen to, a Šmajda vlastně taky

claudee
13. okt 2009

ale veď zatím boli len dve semifinálové kolá.. ešte len teraz sa začne to pravé súťaženie, kedy určite predvedú aj iné žánre 🙂

suki
13. okt 2009

Mně se líbí Konvičková 😵 😵

draga
13. okt 2009

mě thomas připadá jako kobyla...furt cení ty zubiska...zpívat taky nic moc neumí... 😀

a Leona mi připadá alespoň hlasově zajímavá...ale jinak holky nejsou špatný, má neoblíbenkyně je fuč a ostatní ať si nějak dožijí... 😉

titkovamiriam
13. okt 2009

thomas je brrr-mna sa nelubil od zaciatku-inak s vyhadzovom som celkom spokojna aj ked mohol ist radsej thomas 🙂

jabber
13. okt 2009

penny - tak by možná měla nosit menší podpatky 😅 😀

yanna.o
14. okt 2009

penny, taky čekám, kdy chodúr přestane křičet 😅

jaspina
14. okt 2009

Ellise - mě třeba ta Nirvana jako oplodňovák nepřišla.. A to poseldní se mi líbilo moooc 😵 I když pro mě kdyby šmajda zpíval i Skákal pes přes oves, tak na mě to bude jak oplodňovák působit 😵 😵 😀

Claudee - s tím Nedvědem jsem to četla - ale spíš mě přijde, že je v rodině s Caludií Schifer.. 😉

Yanna - dík za odkaz. Jsem si v tom uletěla i když v práci nemám bedničky 😀

yanna.o
14. okt 2009

jaspi, rádo se stalo 🙂 😉 hlavně, že se ti to líbilo, i když bez bedniček to němělo ty správný grády 😒 😀
claudie schifer 😀 😀 😀 nirvana asi oplodňovák fakt není 😅 ale on se u toho oplodňovácky tvářil 😀 ale mně to nevadilo 😉 je to taková slečínka 🙂 Ale chodí na technickou? vejšku, tak to asi šampónek být ani nemůže 😉 😀 ale ten slovák v tom hnědým triku (lacko?), to je šampón jak vyšitý

jaspina
14. okt 2009

Ježíš kdo měl ale hnědé triko? Ten Denis Lacho (15ti letý) nebo ten vietnamec (Lacko)? Jestli ten Denis, tak to je fakt cukrkandl. Viděla jsem fotky, jak po tom co odzpíval v zákulisí zkolaboval.. Prý nervy.
A Šmajda je taková slečínka, to je fakt. Ale doma místo plyšáka na spaní by mi jako nevadil 😀 I když to je takové mládě vlastně že? Jejda já jsem nebyla jen Paddyfil, ale teď ještě pedofil 😀

miskachrumka
14. okt 2009

jaspina ty si dobre orientovana v tejto teme 😀

miskachrumka
14. okt 2009

moja favoritka vypadla tak som smutna ale ta Monika Bagarova je zlatucka taky mali aniel s rozkami ! 😅
a z chlapcov no Lea Macahalu tam drzia puberatcky lebo je sexi a su zneho deti paf lebo inac nevie vobec spievat ! 😝
Denis Lacho je tiez fesi 😉 ale aspon vie nieco zaspievat! 🙂

jaspina
14. okt 2009

Mě je toho Machali líto.. Bydlí tady na zlínsku, ale hlavně že má částečně ochrnutou tu tvář a přijde mi, že je proto takový zakřiklý.. Ale zpěv teda žádná sláva.
Miska - já se orientuju jen v některých. Ti co se mi buď hodně líbí nebo mi hodně vadí. Ty tuctové si nepamatuju..

yanna.o
14. okt 2009

jasně.. denis.. lacko je vietnamec, ten ne.. to bych napsala, že má cvoky na bradě.. 😀 resp. spíš rovnou vietnamec.. 😀 furt se mi ty jména pletou.. lacho v hnědým triku..
peddy(o)fil 😀

yanna.o
14. okt 2009

jaspi, já to s tou tváří do včera netušila, až mi to tu někdo vysvětlil.. ale i tak.. zpěv ne, výběr té minulé písně též ne.. 😝 jí nemám ráda 😀

miskachrumka
14. okt 2009

ochabnutu?a to co sa mu stalo?
chudak!ani tonevidno!
a podla mna bude superstar bud Monika Bagarova alabo Martin Chodur!a tem dlhovlasy blondak nech sa da ostrihat je nechutny ma vobec nezaujal tak ani neviem ako sa vola! 😀

yanna.o
14. okt 2009

misko, to nemůžeš říkat před jaspi.. nebo jí naštveš 😀

yanna.o
14. okt 2009

mně šmajda nevadí, zpívá dobře, tak ať tam ještě pobude

miskachrumka
14. okt 2009

ten vietnamec vypadne tento tyzden!a este neviem kto a z bab tak co ukazala hole ciciky 😝 😅 😅 😅 😅

yanna.o
14. okt 2009

misko, jo jo.. to je ta afektovaná, ta už tam neměla být dávno 😀

miskachrumka
14. okt 2009

jaspi to fakt? 🙂
ale tak kazdemu sa paci nieco ine mne sa on nepaci a ani jeho spev tod moj nazor! 😉
a ta afektovacka musi preccccccccccc 😝 😀

miskachrumka
14. okt 2009

mne sa pacila Adriana Kroft (kopecka)ale vypadla aj ked ma nadheren zafarbenie hlasu ktory nema nikto iny ale nevyberala si dobre pesicky! 😠 😎

jabber
14. okt 2009

hole ciciky 😀 😀 😀

yanna.o
14. okt 2009

misko, jseš má krevní skupina. 😀 Už jsem tu psala, že od té doby, co dělala ksichty v divadle, když zpívala se Ševčíkem (co nepřečetl titulky), tak jí mám zaškatulkovanou 😀 Je to sebestředná afektka bez projevu skromnosti,bez příjemného pohodového vystupování. To ať tam radši zůstane někdo, kdo zpívá hůř. Jelikož na ní se nedá koukat. Kdyby to vyhrála, což samozřejmě nevyhraje (to je jasný), tak by to byl fakt pohled pokaždý, když by se někde objevila 😅