Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jaspina
16. okt 2009

Jo už jsem to našla - před tím jsem to nějak přehlédla..tak tu písničku neznám asi.. Ale určitě se mi bude líbit - i kdyby byla celá falešně. Mě stačí, když tam bude jen stát a usmívat se 😀 😉

yanna.o
16. okt 2009

no to je ono, kde vypadá chodůr normálně 😀

yanna.o
16. okt 2009

já ten pocit mám taky, že jako jen furt stejně "řve". líbil se mi robbie, ale pak už to bylo furt takový stejný

yanna.o
16. okt 2009

jak se jmenuje ta soutěž v anglii, nevíte jak se jmenoval ten malej 12letej kluk, co zpíval toho michala jacksona?

yanna.o
16. okt 2009

jo už jsem to našla.. shaheen

https://www.youtube.com/watch?v=ThObaKJPRlo
yanna.o
16. okt 2009

z toho tu husinu mám

jaspina
16. okt 2009

Yanna - přesně. Přijde mi, že fakt luxusně zazpíval toho Robbieho - tehdy jsem z něho fakt tu husinu měla.. Ale nebýt té písničky, tak jsem si ho nevšimla. Evidentně do té doby si ho nevšiml ani kameraman.. Podle mě do teď žije z té jedné písničky a díky ní se s ním táhne, že je favorit. Ale třeba ta Lady Karneval mě vůbec nebavila (už jsem jak Darina že? 🙄 ) Ale když zpíval Gotta Bendik, tak na to mě fakt bavilo se dívat - a to Benďu nemusím..

yanna.o
16. okt 2009

bendík překvapil, taky mě to bavilo.

tady ještě dávám susan boyle

https://www.youtube.com/watch?v=deRF9oEbRso

takový my v superstar nemáme, jako jsou tihle 2

jaspina
16. okt 2009

Yanna - ale máme! 😵 Jen ty sis toho zatím nevšimla -ale to přijde, neboj. Tomu neutečeš 😀

yanna.o
16. okt 2009

jaspi, už jsi mě naočkovala včera. Jestli takhle budeš ještě chvíli pokračovat, tak budu chtít vyhodit chodůra a budu zasněně koukat na šmajdu. 😀 Ale hlas mu nepošlu 😅 😝

claudee
16. okt 2009

noo, teraz som si pozrela ten zajtrajší rozpis pesničiek a vyzerá to dobre 🙂 celkom fajn výber.. no a u dievčat som hlavne zvedavá na Anetu Galisovú, lebo tá má krásnú pesničku od Rihanny 😵

jabber
16. okt 2009

Tak jsem zjistila, že zítra první hod a půl neuvidím, jelikož na ČT1 jde Kniha mého srdce a to mě zajímá víc 😀 Tak musíte pořádně poreferovat 😎 😀

claudee
16. okt 2009

jabber, a to je nejaký seriál? 😕 či čo to je? 😀

jabber
16. okt 2009

claudee - to je celonárodní anketa o nejoblíbenější knížku a zítra je finále 🙂 http://www.ceskatelevize.cz/program/10214215895...

claudee
17. okt 2009

dnes je tu aké ticho 😝 ale predpokladám, že večer sa to tu rozprúdi 😀

lussy23
17. okt 2009

Yenna - presne a preto sa bojím, čo bude s mojimi najvňčšími favoritmi, ak postúpia do finále. teda Chodúr postúpi určite. Ale sestra to tu už písala, neviem, či dokáže zaspievať aj nejakú baladu alebo Jacksona, keď vždi tak kričí. A Thomas, ako si poradí zo slovenskou, v horšom prípade českou pesničkou? ☹
No Martin síce nie je najkrajší, ale ktorý zo Superstarovskych krásavcov aj dobre spieval? Ani Bezdeda, ani Petraník ani Konrád. (Poznámka pre češky: Vravím o Slovenskej superstar. ) Mo ani Cmorík nebol zrovna najkrajší a vyhral.
Čo ma však trápi je, že na vňčšinu tých superstaristov sa zabudlo. Ostal len Cmoro, Predná a Dominika.
A dokonca nepočuť ani o jednom z najlepších chlapcov v trojke- Roba Šimka.(roker, ktorý naozaj dokázal zaspievať všetko) 😔 A Vierke všetko ten otec pokazil. Odišiel s ňou kdesi do Írska! Ach zbytočné peniaze za tie jej SMS ☹

lussy23
17. okt 2009

Preboha vždi s mňkkým i!!!! ☹

lul
17. okt 2009

lussy - vzdi je len detajl 😉

Idem pozriet, co budu spievat, som zvedava. Repriza to isti, idem na navstevu vecer... Tak si to uzite 🙂

katyl
17. okt 2009

lusy, robo simko hrava so skupinou a je celkom uspesny, ibaze ho nevidiet na obrazovkach a v radiach 😉
co je skoda, ale zas dobre, lebo jeho pchat niekam do komercie nie je asi jeho styl, lepsie je nech sa vyvija a hra si posvojom 😉
bol to moj favorit, bol skvely

babula90
17. okt 2009

Baby, nejde nam satelit, dá sa to pozerať na nete- priamy prenos???

lussy23
17. okt 2009

Katyl- aha. To som nevedela 😒 Aj ja som mu držala. Podľa mäa boli aj s Dominikou najlepší tam. Len škoda tej Vierky. 😒 A naozaj bol zlatý, keď sa správal ako pubertiak 🙂

anarida
17. okt 2009

Ahojte 🙂 Som zvedavá čo dnes chlapci predvedú aj keď ma viac zaujímajú a bavia dievčatá 🙂 Najviac sa teším na Mira 😵 Ben odporúčal 😀

titkovamiriam
17. okt 2009

😀 😀 Chodur ma dostal 😀 😀 zasa!!!

anarida
17. okt 2009

Zlatý bol 😵

urbi
17. okt 2009

tak tohle byla naprostá nádhera!!!!!!!! normálně mě rozbrečel, tuhle píseň v podání Cohena miluju a netušila jsem ,že ji někdy uslyšim od někoho zazpívat lépe.... opravdu jsem dojatá a byl to krásnej zážitek

frisbee
17. okt 2009

plačem 🙂

titkovamiriam
17. okt 2009

aj ja som

martimarti
17. okt 2009

Miro Šmajda měl pěkný lokny 😀 😀 😀 A hezky zpíval 🙂
Chodúr je úžasnej 🙂 🙂 Doufam, že to celé vyhraje 🙂

miroslava89
17. okt 2009

Smajda nemal chybu 😀 vlasky ako dievcatko..vyznanie ako z romanu Daniel Stelovej... 😀

titkovamiriam
17. okt 2009

a ja ze aka laskaaaaaa 😀 😀 bol zlaty