Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

bejbypd
4. nov 2009

Take mlade dievca by malo mat respekt pred kazdym starsim a skusenejsim v tom co chce robit a za druhe to ze ju kazde kolo oznacila za tu co by mala vypadnut nie je dovod reagovat takto... 😉

krpito
4. nov 2009

bejbypd 🙂 ako sa má Johny Depp 😀

ankam
4. nov 2009

No aj Hejma stale oznacoval Nikoletu....ano vsimla som si to-ale preto?

claudee
4. nov 2009

bejby? prečo? urazila Darinu nejak? povedala jej niečo zlé? niečo, čo nie je pravda? mne sa nezdá..

bejbypd
4. nov 2009

johny je teraz sipova ruzenka bo ide na nocnu za hodinku...alebo to je 40 let a stale panic? 😀 😀 😀 napisem aj do neabuliek ked sa tu dohadam 😀 no ale uz koncim kazdy ma svoj nazor...tak superstar zdar 😉

claudee
4. nov 2009

ankam, Paulina sa vyjadrila, že áno, to preto.

bejbypd
4. nov 2009

tu nejde o to len o to ze si to nema co dovolit pravidla slusneho spravania alebo tak sa tomu hovori? 😀 no ale to je jedno nech si kazdy robi co chce mna uz to nebavi kto chcel pochopil kto nie jeho vec kazdy ma svoj nazor mne to proste prislo drze a zbytocne 😝

claudee
4. nov 2009

ale ja už Paulínu a jej kauzičky riešiť nebudem 😀 v podstate mi je to šuma fuk 😀

ankam
4. nov 2009

claudee-----aha 😉

claudee
4. nov 2009

radšej sa skúsme pohľadať zoznam piesní budúceho kola 😉

ledik
4. nov 2009

Koukám, že jste řešily, jestli paulina reagovala jen na hodnocení při soutěži, nebo na to co dara plácá i mimo soutěž. Tak připojuju jeden odkaz - dara sděluje, že kdyby nebylo paulinina otce, dávno už by v soutěži nebyla. Měla by se vyjadřovat k jejímu zpěvu a ne k různým bulvárním spekulacím. Ostatní porotci to tak dělají. A navíc, já vůbec nemám pocit, že i kdyby její otec posílal smsky z několika telefonů je na tom něco špatného. Vždyť jak už tady někdo psal, nějaká paní si nakoupila karty a bude posílat smsky benovi. Jaký je v tom rozdíl? A ruku na srdce, kdyby se vaše dítě dostalo do nějaké podobné soutěže, poslali byste mu jen jeden hlas? Kdyby její otec někoho uplácel ať změní pořadí, tak pak bych to brala jako nějaký podvod.
Tak teď ten odkaz http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-superstar-...

yanna.o
4. nov 2009

no jestli jde jen o hodnocení po zpěvu a o označování za adeptku na vyhazov, tak na to opravdu reagovat nemusela. Nebyly v tom nějaké dariny kecy bulváru na adresu sms, tatínka apod.?

ledik
4. nov 2009

yanno právě v tom článku říká, že kdyby nebylo pauliny čiperného otce, dávno by tam nebyla a ironicky pokračuje, že se možná zase zapojí a zamíchá kartami. Kdybych byla na místě pauliny, tak by mi to bylo určitě líto a to že řekla, že se snad daře bude dobře spát, mi nepřipadá jako žádná urážka. Neříkala to s žádnou nenávistí, jen to konstatovala a bohužel dara měla co dělat aby se ovládla. A jako správná "celebrita co je nad věcí" to samozřejmě hned druhý den paulině natřela.

jevel
4. nov 2009

kam som sa to dostala? do témy kto Daru môže a kto nie? 😀 Ten kto ju nemusí, bráni Paulínu a naopak. 😀 😀
Inak ak si Paulína už chcela oddýchnuť od bulváru, nemusí už na seba upozorňovať ironickými poznámkami 🙄 , bulvár po takýchto veciach prahne najviac.

a inak už k veci Denis, Denis, Denis 😵 😀 😀 😀 😀
ale vážne, držím palce Denisovi, Leone a Dominike
sms neposielam je kríza 😎

yanna.o
4. nov 2009

ledik, zatím to tak vypadá..

darinky vzhled mě absolutně nezajímá. Vždycky si všimnu především jejího nosu a nehtů, když je má oranžový. Ale to jen proto, že to přehlédnout nelze 😉

jevel, denisovi? tomu šampónkovi s dětským hláskem? 😅

yanna.o
4. nov 2009

jo ještě i prsou, ty taky nejdou přehlédnout, když má výstřih. Ale jinak nemám potřebu se k ní vyjadřovat ani tak ani onak 😉 😀

bubadlo27
4. nov 2009

Navrhujem premenovat celu temu na Darina Rolincova vs.Paulina Istvancova 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

claudee
4. nov 2009

bubadlo, len to nie.. už mi tá kauza lezie krkom 😝 😀

bubadlo27
4. nov 2009

vsak prave 😠

yanna.o
4. nov 2009

bubadlo, ale no tak... nevztekej se a taky se zapoj 😀 😀

yanna.o
4. nov 2009

líbí se ti darinky oči, nos, pusa nebo vlasy? 😕

bubadlo27
4. nov 2009

yanna.o - ja som uz povedala, nebudem sudit daru, lebo ju nepoznam, ale paula je moja susedka tak to vsetko nekomentujem ☹

yanna.o
4. nov 2009

jo aha.. jasně 😉

jabber
4. nov 2009

...odmítla odpovídat na dotazy od českých čtenářů... 😕 😀 Tak vidíte, je to ještě malá holčička, co k tomu říct 😎

harmi
4. nov 2009

pozerám že téma sa už zvrhla na veľkú výmenu názorov.

k Dare napíšem len toľko že je v showbiznise už od malinkého dievčatka a stále je na výslní. spievať vie určite len ako tu bolo spomenuté v jej štýle to až tak nevyznie.ale myslím že aj hluchý počul jej kvalitu hlasu keď spievala vo svojom starom štýle ešte ako mladé dievča. určite nieje prototypom krásky ale je veľmi šik a sexi a má výborný vkus a prehľad v móde.

a Michal David, detto. úžasný skladateľ a spevák na ktorého pesničkách sme vyrastali. 😎

ja tak isto ako Jevel fandím Denisovi. 😵 má krásny čistý hlas a doteraz okrem posledného kola spieval výborne. 😵

Chodúr spievať vie, o tom niet debaty. ale farba jeho hlasu je mi veľmi nesympatická ako to bolo aj u Katky Koščovej. podľa mňa každá jeho pesnička znie akoby ju spieval Tom Jones. veeeľmi ma nudí. a aj podľa mňa sa chová moc suverénne aspoň čo som si všimla zatiaľ.

ale 100 ľudí a 100 chutí 😎 .

a teším sa na kolo Madonna a Michael pretože hudbu oboch mám veľmi rada. 🙂

jevel
5. nov 2009

yanna - ano Denisovi 😉 Každému sa páči niečo iné a určite sa neradím tým čo sú na šámpony 😅 . Mne sa páčilo ako zaspieval už v divadle - mal podobnú farbu hlasu ako interpret pesničky, odvtedy až na posledné kolo bol lepší a lepší . A to že je podarený aj vzhľadovo, sympatický to je len plus. Zo Slovákov patrí k najlepším .Každému sa páči niečo iné 😉

miskinadamko
5. nov 2009

ledik napisala si to naozaj dobre,uplne s tebou suhlasim. ohladne pauliny je to vsetko nafuknuta bublina. a moje dieta keby bolo v sutazi a mam na to mu posielat tolko hlasov tak mu ich posielam tiez.a myslim si ze pri niekolkých milionoch hlasov urcite paulina nepostupovala vdaka otcovi,aj keby ich poslal 10000O, stale by to bolo malo keby ju nepodporovali aj ludia kt. sa paci....
mna ovela viac trapi Ben. je fakt mily ,charizmaticky atd ale aj hluchy musi pocut ze ten spev mu moc nejde a odvtedy ako isla marketa miesto neho ho uz fakt nemusim aj ked viem ze on za to nemoze ale je to spevacka sutaz a nie miss sympatia.
moji favoriti su jednoznacne leona,martin a dominika

sasiki
5. nov 2009

normálne ma už nebaví vás čítať 😀

jevel
5. nov 2009

sasiki 😀
počkaj už bulvár vyťahuje inú bublinu - Namyslený Chodúr 😀 - zas bude čo v tejto téme riešiť 😀
a ako sa bude blížiť finále, na každého tam niečo našijú .