Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lisounek
16. nov 2009

jj Dominice bych to taky prala je takova cista a fakt krasny hlas... 🙂

babula90
16. nov 2009

ja koncerty zbožňujem, to je úplne iná, tá atmosféra, zimomriavky na tele a ja hlavne rada spievam, takže si vždy idem hrdlo vykričať 😀 , ale ako prišli deti, som dlho nebola, ale v Prahe som bola na Depeche Mode, Bon Jovi, Guns n Roses, atd, staré dobré časy ☹

babula90
16. nov 2009

erika, závidím Ti, čo Ti veľkomesto ponúka, úžasné možnosti, o.i. tie koncerty, to je bomba. 😎

babula90
16. nov 2009

chcela by som vidieť show Robbieho Williamsa 🙂

erikasadek
16. nov 2009

babula nezavid moja od kedy su deti tak uz to nie ono, ale v telke alebo na ulici , je tych hviezd vela ani im platit nemusia 😀

babula90
16. nov 2009

kludne aj na ulici 😀

babula90
16. nov 2009

ja už vláčim tu v našom meste na koncerty aj dcéru, chudiatko, minule tam skoro zaspala 😔

erikasadek
16. nov 2009

clovece dala si stuple dufam. do usi.. 😉

ja idem.. 🙂

tak na buduce..

peppapig
16. nov 2009

Babulky, poslu vam vystoupeni meho favorita v anglickem Xfactoru 😉

https://www.youtube.com/watch?v=LJZ_H81-IBE
jabber
16. nov 2009

Tak a už to lítá 😀

Akorát mě dneska překvapilo, jak 2 porotci jmenovali Moniku - to teda moc nechápu..... proč ji teda pokaždé vychvalují jak je dobrá? 😅

peppapig
16. nov 2009

babula90, koncert Robbieho musi byt bomba, taky bych si dala rict 🙂

erikasadek
16. nov 2009

pepapig, no vids vyzer ako ben skoda ze ben tak nespieval, vtedy by si zasluzil , pochvalu. 😉

ale inak super hlas, farba hlasu, a celkovo, kompaktne na scene;.

super.. 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

ja osm mala rada thake that.. 😉 😉 joj to som bola este , mlada.. 🙂 😀 😀 😀 😀

erikasadek
16. nov 2009

boze moj take that.. oprava.. 😀

jevel
16. nov 2009

no som rada, že nevypadol Denis 🙂
Inak Habera svoj typ na vyhadzov zdôvodnil dobre, Monika ešte nezaspievala dobre, MIro a Denis aspoň raz zaspievali

Porota by si mohla nechať trapné reči na adresu iných spevákov . Je známe , že Madonna nie je excelentná speváčka, ale je to hviezda svetového formátu, ktorá to vie. Lenny detto.

yanna.o
16. nov 2009

4 lepší jsou chodúr, dominika, bendig, ...šmajda

ben uprostřed - skromný, překvapoval a některé písničky byly zazpívané fakt pěkně, i když nemá takový hlasový rozsah jako výše zmínění. Příjemný hlas i vystupování, uměl zaujmout, nevnucoval se.

Monika a Denis měli vypadnout již dřív, jelkož nudí, nudí, nudí. Denis nejde do výšek, neumí dát písničkám šťávu, neudělal to ani jednou. A mají tam oba dost chyb.. někdy zpívají falešně.

Měli vypadnout oni 2 místo Leony a Konve.. 😉

babula90
16. nov 2009

kamoška bola na ňom vo Viedni. On robí dobrú show a vie spievať 😎 , dúfam, že ešte bdue možnosť ho vidieť.

lisounek
16. nov 2009

souhlas yanna 😉

peppapig
16. nov 2009

babula90, pokud myslis Robbieho, tak ten vstal z mrtvych, ted mu vysel novy single (mozna cele album, nevim), myslim ze ho uvidime jeste hodne.

yanna, popsala jsi to docela trefne. Doufejme, ze Denis je lepsi fotbalista nez zpevak 😀

jevel
16. nov 2009

no Ben prekvapoval, to teda ano.

Monika ma tiež nudí a doteraz vo finálových kolách jej nevyšla ani jedna pesnička - tak nabudúce by mohla ísť ona.

Denis - zaspieval perfektne "You give me something - James Morrison"

ygreen
16. nov 2009

babula - tedy jestli Leona půjde zpívat do muzikálu, tak je svět naruby, fakt 😝 😝 každopádně věřím že ona má svůj styl pevně zažraný pod kůží a nebude se ztrapňovat mezi absolonovou a vaňkovou😝

jinak jsem teď poslouchala svoje oblíbené klipy..třeba ...Apocalyptica feat´. Adam Gontier, Corey Taylor, Sandra Nasic, Marta Jandová. Korn feath. Amy lee, apod. A můžu vám s klidem říct, že nějakej Chodúr je proti těm chlapům naprostý pěvecký ucho, nemá koule 😉 😀 Ale Dominika by mohla být dobrá. Ta jo.

nunacek: Konev byla dobrá, ale ta by byla dobrá do muzikálu, nemá vyhraněný styl. Ta je tvárná, né jako Leona. Tu můžou napasovat do momentálně IN popíku 🙂

nikka.vo
16. nov 2009

Tak já chápu, že Madonna na tom podiu křepčí a jde to těžko uzpívat, ale já teda jdu na koncert hlavně kvůli zpěvu a radši bych snesla méně křepčení, ale poslechla si dobrý zpěv live než opačně.

K porotě se nemá smysl vyjadřovat, chovají se tam jak burani, to jak Dara ironicky pochválila v minulém kole Leonu a půlka republiky to možná ani nepochopila vč moderátorů, to si myslim fakt nemá v takové show co dělat. Má mluvit jasně, věcně, nezatahovat do hodnocení nějaké vlastní nesympatie. To jak Dara tleská, za to bych jí dala ťafku mezi oči 😅 😝 😀 a jejich vyjadřování jako takové fakt nemá úroveň 😒

Nedočítala jsem vás, protože do tohohle tématu běžně nechodit, tak promiňte, jestli budu opakovat něčí slova. Mě se třeba v téhle řadě superstar nelíbí, že je buzerují za to, že zpívají jinak než je originál, přitom doposud byl vždycky opačný problém, že soutěžící v dřívějších řadách buzerovali za to, že nejsou sví a snaží se napodobovat. A jako čert se v tom pak vyznej. Zazpívá tam Dominika krásně písničku a oni jí zbuzerují, že jako zpěv dobrý, ale že v originále je to víc dojemné 🙄

nikka.vo
16. nov 2009

Jo a Vánoční koncert Dary už byl, pokud se nepletu 😉

nikka.vo
16. nov 2009

a z podobných soutěží mě teda nejvíc dostal Leon

https://www.youtube.com/watch?v=wMO4-HzMqRg

😵 😵 😵 Já na tyhle klučíky fakt nejsem, ale on je prostě roztomilej 😵 😵 😵 a jak na konci brečí 😵

petruna
16. nov 2009

nikka : to je kocour....vrrrrrrrrrr
co na konci rika, plíííís ?

silvia123
16. nov 2009

Ktovie či do úplného finále sa nedostanú Dominika a Šmajda. Vyzerá to tak, že si získavajú čím ďalej tým viac sympatií... V podstate by si to finále zaslúžil okrem Dominiky aj Chodúr a Bendik, ale ktovie ako to všetko dopadne, lebo superstar nie je len o speve, ale hlavne o sympatiách a Chodúr ich akosi stráca a Bendik. Tiež by ma zaujímalo kto môže posielať Monike hlasy...nechápem.

petruna
16. nov 2009

takovy neopereny kuratko nevinný, koukala jsem na dalsi odkazy na nej a uplne jsem zamackla slzu...
me desne dojima, kdyz chlap breci dojetim..
ale doma bych takovyho co furt rve nechtela 😀 😀

suki
17. nov 2009

tak se hlásím jako ne moc nadšená, že vypadl Ben, teď to totiž bude nuda nuda nuda....Monika totální nuda a Denis taky nuda. Minimálně oni dva měli vypadnout a potom až Ben 😒 Teď totiž tam nebude žádnej rozporuplnej zajímavej a diskusi vyvolávající element 😝

lila794
17. nov 2009

Baby, chcem sa len opytat, preco vzdy ide ako posledny spievat Chodur? Vsimli sme si to uz niekolko kol dozadu. Nie je tym nejako zvyhodneny? Ben spieval prvy, minule kolo Leona - na tych prvych ludia podla mna zabudnu, tak menej hlasuju ako za tych poslednych....

monik76
17. nov 2009

ahoj, toto kolo mela vypadnout Monika Bagarova, tak jak to rikal Habera, 4 finale a ona jeste ani jednou nezazpivala dobre, Lacho dal aspon jedno finale. Ben neni zadnej velkej zpevak, ale na rozdil od nich se zlepsoval. No doufam ze priste Monika vypadne uz me fakt nebavi jak zpiva, kolo od kola horsi. 😝

lisounek
17. nov 2009