Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jajdaelda
30. nov 2009

ellise...já ji viděla..už jsem to tady psala,že to byl děs a hrůza...většina písniček od finalistů byla zazpívaná líp 🤐

jajdaelda
30. nov 2009

ta Dara tu Dominiku fakt nemá ráda 😠

vitty
30. nov 2009

Ta Dara je kačena.....asi proto, že Domča nedává emoce, protože jí nevypadlo z vokna dítě ☹
To má se zpěvem hodně co dělat.

yenn
30. nov 2009

Dara je sjeta, to snad neni mozne

vitty
30. nov 2009

yenn 😀
Že by jí Homola dodával hodně huliva? 😀

jajdaelda
30. nov 2009

😎 nekojí ta Dara ještě?? Jestli se jí nesrazilo mlíko 😅 😀

jajdaelda
30. nov 2009

no tak to je jasnýýýý

jajdaelda
30. nov 2009

a Bendig se složí tak jako tak...buď že ho vyhodí (což tedy asi ne) anebo že mu vyhodí Moničku 😅

vitty
30. nov 2009

Jen aby to nebyl veverek 😀
Jinak já už su klidná, favoriti tam jsou 😉

majacska
30. nov 2009

ked Jan vypadne, tak ma poraziiiiiiiiiiii 😠

janula34
30. nov 2009

Prosim vas, co ma ta Dara za lak na nechty? Ved jej to absolutne neladi s visazou. Ci je to nieco co je IN a ja som MIMO 😲 😀

Inak s tou Dominikou to fakt prehnala 😠

yenn
30. nov 2009

dara pipina kojila jen chvilku, prece se nebude ditetem omezovat, ne?

ma zvlastni styl, mysli se ze cim vic oho na sebe navesi a namaluje, tim krasnejsi bude 😝

jajdaelda
30. nov 2009

ježiš, to je sladká dvojice 😵

majacska
30. nov 2009

ok...je to v poriadku 🙂

jajdaelda
30. nov 2009

tak doufám,že teď Dara ty Dominiky emoce vidí ☹ 😠 🤐

vitty
30. nov 2009

Mě je jí líto ☹
Jsem fakt přecitlivělá, půjdu si dát frťana.

yenn
30. nov 2009

no jak monika zacne dekovat, je to na dlouho 😀

martimarti
30. nov 2009

Kdo vypadnul?

jajdaelda
30. nov 2009

janula...no taky mě to bouchlo do očí,ale řekla jsem si,že jsem už asi dlouho nebyla mezi lidma,tak nevím,co je IN 😀

sasulec
30. nov 2009

ale sa Bendo tvaril..vsimli ste si?
takeho som ho este nevidela... 😕

jituskak
30. nov 2009

hezký večer, tak podle očekávání vypadla Monika... no od příště to začne být zajímavé. bojím se, že příště půjde Dominika, i když je to moje favoritka.

vitty
30. nov 2009

Jo, Honza to obrečel, ale Chodúr se usmíval...... 😒

janula34
30. nov 2009

Jajdaelda - no nic, zajtra musime ist do mesta, aby sme nieco nepremeskali 😀 😀 😀

jituskak
30. nov 2009

já vím, že se o tom mluví pořád dokola, ale viděli jste, jak Dominika objala chodůra a on nic. prostě ani trochu emocí. to je zajímavý, ža u chodůra emoce nikdy porotě nechyběly...

seve_ranka
30. nov 2009

kazdopadne je to nadherne dievca s prekrasnym hlasom. je spravodlive, ze vypadla, aj ked bola od zaciatku mojou oblubenkynou. Som rada, ze odisla so ctou 🙂
sasi, lubi ju, sa necuduj 😉 braacho a seegra 🙂

vitty
30. nov 2009

Však Chodúr ještě nevyhrál, a u loučení mi emoce fakt chybí, než u písničky ala Clapton. 😖

jajdaelda
30. nov 2009

severanka...souhlasím,že z hezké holky udělaly holku krásnou...bylo to vidět v té rekapitulaci její cesty...myslím,že když se vyzpívá,bude zajímavá,potřebuje na sobě zamakat

lenkavano
30. nov 2009

konečně podle mých představ.ted bych vyrazila Chodúra.je to kluk bez citu,kterej si jde tvrdě za svým.
Dara co předvedla na slavíkách ,to by ji Dominika s klidem strčila do kapsy i s těma jejíma silikonama.

ivomal
30. nov 2009

Jituskak Vitty a spol, šmarjá, každý člověk je jiný, z někoho emoce tečou proudem, jiní to prožívají vnitřně a nedej bože před celým národem, tedy dvěmi národy....mimochodem Miro se taky spokojeně usmíval, bodejd ne, když postoupil...... 🙂

...nemůžete po všech chtít objímačky a potoky slz......a ještě po chlapech...apropo, že se Bendík objímá...mno,on zrovna není ztělesněním chlapa...tak trošku transka spíš... 😉

ygreen
30. nov 2009

tak poprvé mi přišel Bendig jako "chlap" a tokdyž šel s Monikou k moderátorům, měl zavřenou hubu a nemluvil jen se tvářil zkroušeně 😉

každopádně monika v těch vzpomínkách vypadala na 12 🙂 ale je to krásná holka 🙂

Chodúr - taky mi emoce chybí, já vím, že to není jěho "vina", ale já jsem taky docela drsoň, ale vypjaté situace si žádají alespoň nějaké emoční projevy.Vždyť jim musí ze všeho nejvíc chybět to že už nebudou součástí toho všeho. Žádný hotel, televize, kamarádi z finále. Já bych to ořvala jak želva, objímala se, držela se za ruce a tak.

každopádně Monika to zvládla bezvadně a se ctí, mluví hezky a zazpívala asi nejlíp z finálových kol, ne 🙂 😀