Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
12. okt 2009

jojo, Něrgešová a Brzobohatý 😀 já to minule už nesledovala vůbec, jen tehdy dávno tu první řadu. Pak to začli dávat furt a to mě už nudilo 😅 😀

lenkavano
12. okt 2009

mě se ale Brzobohatej nezdál zase tak špatnej 😉

pirlenka
12. okt 2009

No jo, já už úplně zapomněla, že i tihle moderovali 😀

jabber
12. okt 2009

ne Brzobohatý jo, aha, tak to já vůbec nevím, že tam byl někdo další 😅 😀 no tak nic 😀 😀

yanna.o
12. okt 2009

brzobohatej to zachraňoval. Je to chytrej kluk. Ale po něm byl ještě jeden a toho právě myslím 😀 Nevím jak se jmenoval, furt se tlemil a oba byli tak nudní, že se to nedalo. Myslela jsem, že je to i samotnou soutěží, co už poněkolikátý prostě nudí, ale kdepak. Naši chytali Slováky a tam běžela jejich suprstar a mělo to grády a moderátoři byli taky jiný kafe a hnedle jsem na to zas civěla a ráda 😀

yanna.o
12. okt 2009

ale teda nevím vůbec, kdo to moderoval poprvý, při anetě langerový 😕 😝

pirlenka
12. okt 2009

Trojku vyhrál Drda, ale tu moderoval Mareš.

ikarkulka
12. okt 2009

brzobohatý byl dobrej, něrgešová byla taková hrozně snaživá, nebo jak to napsat. prostě až moc 😀

s těma fotkama jsem to myslela tak, že každej asi někdy udělal nějakou věc, která sice není nijak hrozná (no bože, tak ukázala kozy, dneska je ukazuje kdekdo), ale zároveň v pozdějším věku se člověk modlí, aby to na něj někdo nevyhrabal.
a asi by se nemodlil, kdyby tu nebyl blesk a podobný plátky.
prostě nemám ráda, když se někdo soudí na základě jedný fotky v bulváru. páč blesk (nebo kde to bylo) z toho asi udělal šílenou aféru. jasně, ta holka nevypadá na slušňačku, taky mi není extra sympatická, ale psát o ní, že je to hnuska, nebo co jste použily, to mi přijde trochu nefér.

yanna.o
12. okt 2009

pirlenko.. noo... tak tam zas byl nudnej ten drda 😀 což se ukázalo hlavně později.. kde ten hošík vůbec přebývá? 😅

pirlenka
12. okt 2009

Dvojku vyhrál Horváth a tam byla ta Něrgeška s Brzobohatým, ne?

pirlenka
12. okt 2009

Já už si to vůbec nevybavuji, akorát Anetu z jedničky 😉 Motá se mi to s Vilou vyvolených apod. 😝 😀

yanna.o
12. okt 2009

karkul, my jsme tu samé slušné holky, tak to na nás nezkoušej 😀 a dočetla sis už tu předchozí stranu? říkám, že o ty její prsa mi vůbec nejde.. to už byla vyloženě sranda na závěr debaty o vysoké úrovni jejího vystupování už od toho divadla 😒 to říkám dneska furt 😀 to jen v kostce, abys byla v obraze 😀 jinak blesk aspol. si ani nečtu, natož abych ho kupovala 😀 informace tohoto druhu jdou mimo mě, ani je neregistruju, skoro jako by nebyly.. 😅 ovšem anetky prsa mě teď trošku zaujaly.. 😀

jabber
12. okt 2009

tak to byl nějaký Holík - ten moderátor a dočetla jsem se, že Aneta měla tehdy při vítězství 2 300 000 hlasů, to je slušný, řekla bych 😀
tohle jsem našla http://super-star.cz/minule-rocniky-superstar/

yanna.o
12. okt 2009

pirlenko, s vilou 😀 😀 no jasně, nemoderoval ten mareš onehdá spíš tu vilu? 😕 a něg(r??)eška s brzobohatým a následně s mejdlem ty další díly suprstar? co já vim 😝

pirlenka
12. okt 2009

Nee, toho Drdu jsem našla obrázek, jak mu vítězoslavně drží Mareš ruku nad hlavou, že tu trojku vyhrál.

yanna.o
12. okt 2009

jabber, jo tak dík, teď už v tom nemám vůbec zmatky 😀 tak to jsem netušila, že mareš to už jednou odmoderoval.. 😅 2 milióny? tak to je slušná laťka 😀

pirlenka
12. okt 2009

Jooo, super Jabber. Holík, tak toho si vůbec nepamatuju...

yanna.o
12. okt 2009

pirlenko, tak to je jasný důkaz 😀

jabber
12. okt 2009

to je jasný důkaz místo slibů 😀 tak já už jdu radši spát, brou všem 🙂

yanna.o
12. okt 2009

já též radši 😀 jsem si říkala, že dneska půjdu dřív.. 😝 tak taky brou 🙂

xsuzzi
13. okt 2009

někdo se ptal na písničku z pozadí při vyřazovaní

https://www.youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4


🙂

ygreen
13. okt 2009

Adriana byla děsná, její poslední vystoupení, jak ji porota vychválila, mě přišlo šílený. Je to jak kdyby někdo skřípal nehtama po tabuli, navíc jí vůbec nebylo rozumět. Šílený ☹
A jako druhá myslím měla vypadnout nemastná, neslaná Paulína.
Ahmed mě mrzí, ale volil si tedy fakt blbé písničky. A Bošelu jsem neslyšela. Ale měl vypadnout Machala. Jo a jak někdo psal, že je to nesympatickej fotbalista, a že se ani neusměje, tak to je proto že má skoro půlku obličeje ochrnutou. JAko malej měl ošklivou boreliózu. přála bych mu aby mu někdo vybral písničku, která by mu fakt sedla. Ale myslím že je všem jasné, že vítězem bude Chodúr a ta malá Romka. TAkže ostatní si asi chtějí jen užít co nejdéle prostředí SS.

Ale jste nespravedlivé s Leonou, chápu to s tím hlasem, že né vám všem se můžou líbit tvrdší písničky, ale odsuzovat ji kvůli vzhledu. Na střední škole jsem byla stejná a něžné krasavy mě taky odsuzovaly na základě vzhledu a měly podobné názory jako vy, jako že by se mě bály, apod. Ale myslela jsem že je to výsada puberťaček, které se chtějí před klukama předvést jaké jsou něžné květinky ☹

elana
13. okt 2009

Souhlasím s Ygreen v názoru na Leonu...z té na mě strach nejde. Já mám nedobrý pocity spíš z očí Pauliny...jsou takový ledový a zlý, brrr. Už by mohla vypadnout, včera bylo pozdě 😠

kristi
13. okt 2009

Paulina je vazne desna, na tu jsem fakt alergicka. Jinak to vcera bylo vcelku spravedlive

jaspina
13. okt 2009

Tak jsem to dočítala zpětně a konečně se taky chválil můj oblíbenec Šmajdík 😵 Z těch co včera vypadli mě nemrzí nikdo. Jako ta Slovenská holčina zpívala dobře, ale přišlo mi, že byla dost mediálně favorizovaná kvůli té předchozí soutěži a to nemám ráda. To samé u Chodůra - oni mu říkají jak je nejlepší a přijde mi, že tím berou motivaci ostatním a on už si je s sebou moc jistý.. Mám ráda, jak jsou napnutí, jestli postoupí atd a ne když si tam dojde jak kdyby to osvobodil a ví, že prostě postoupí.. Takže já ho nemusím - i když zpívá dobře - ale slovy Dariny - mě prostě nebaví 😝 A s holek fandím Monice a dobře zpívá i Konvičková, ale je taková nijaká..Takže u mě Šmajda, Bagárová..

draga
13. okt 2009

tak včerejší odchod slavné adriany craft jsem oslavila...kdyby si nechala normální jméno a nechovala se jak pipka asi mi tolik ani nevadila, i když ten mekot co předvedla naposled byl děsnej...

ikarkulka
13. okt 2009

ygreen, já věděla, že jsem ještě něco zapomněla okomentovat 😀
přesně tak - někdo tady psal, že si nepředstavuje super star jako leonu, ale že superstar by měla být milá, něžná atd. (nepamatuju si už přesně, jak to bylo, a nemůžu to honem najít, ale prostě v tomto smyslu). mě okamžitě při výčtu těch vlastností, které by podle dotyčné měla superstar mít, napadlo jen jediné - takže další tuctovka do davu 😀

nevím, kde jste přišly na to, že by leona mohla zpívat jen metal. špinarová nebo bílá taky vždycky nezpívaly, co zpívají teď.
mně se líbí. je jiná, je svá, na nic si nehraje, není afektovaná, nehází nevinný kukuče... a zpívat umí a evidentně ji to baví.

hejdita
13. okt 2009

nabuduce by mohol vypadnut z chlapcov ten thomas ten mi nesedi....je to ceskoslovenska superstar a nie aby tam boli z cudziny 😝 😅 😀

ankam
13. okt 2009

xsuzzi--vdaka za link 😉 prave vcera som rozmyslala nad tou pesnickou

som rčada ze vypadli tie dievcata vcera 🙂

jaspina
13. okt 2009

Mě taky ta Leona nevadí. Prostě v tom věku si každý hledá nějaký styl, chce být jiný.. tak ona se prostě maluje a oblíká takto. Rozhodně víc mi vadila ta Adriana - jak ten hlas šíleně tlačila na silu, aby zněl tak, jak zněl - jak když šlápneš na kočku. A ta změna jména.. 🙄