Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

sasiki
9. nov 2009

Aj Adela mala slzy v očiach...... ☹

diddi
9. nov 2009

nikto zo sutaziacich, ani z poroty by nezaspieval lepsie ako Leona, ani by sa nepriblizil k jej spevu....aspon vidiet, ze tato sutaz nema nic spolocne so spievanim, ale s pubiskami a ich idolmi...s holou jahnacou hrudou a velkou gambou

m1rti
9. nov 2009

Ukana, cernovlaska: SOUHLAS

k.a.t.k.a.
9. nov 2009

krpito ooo hlboko sa ospravedlnujem King of Pop ze som ho pocastovala vyrazom Bulo 😀

bubadlo27
9. nov 2009

diddi 😉 😀 😀 😀 😀

elis.1
9. nov 2009

yanna.o a další naprostý souhlas, když jsem myslela že vypadne Ištváncová, která mi rozhodně dlouhodobě a Puskiler přišli nejslabší v té konkurenci, tak tam byli na můj vkus až moc dlouho, ale nakonec vypadli, ale proboha proč někdo nadaný, který má své místo právě v téhle snad pěvecké soutěži a tím je Leona???? :_((((((( jsem nemocná, děti spí a není mi dobře, ale teď je mi fakt hodně blbě, od včerejšího kola jsem měla z poroty pocit, že snad není při smyslech v hodnocení, do té doby jsem s nimi často souhlasila, ale Šmajda je dobrý podle podal velmi dobrý výkon, když byl unylý vyčítali mu to a když tu show udělal, vyčetli to znovu a nevím co ještě, zato Bagárová která byla naprosto mimo frázování, intonačně a každý druhý tón falešně........ nechápu, nechápu a zase nechápu, navíc Ben který mi byl od castingu sympatický mě už několik kol přesvědčuje o tom, že tam už dávno nemá co dělat

swatka
9. nov 2009

Ahoj holky přidávám se tady k vám na diskuzi,superstar sleduji hlavně s dcerkou moc ji baví 🙂 No a dnešní vyřazovací kolo mě zklamalo na plné čáře Fandila jsem hlavně leoně a martinovi..ale že dnes leona vypadla??? No opravdu smutné(ale zase chleba levnější nebude-tak to zas tak neřeším 😉 ) Nic meně mate 100% pravdu ochledně těch pubescentních fanynek a co pubescentů ale i dětí! Takhle řeknu vam zažitek kolegyně s prace mi řikala že ji přišel učet za telefon 3900kč tak se zhrozila co se stalo a z její 11 leté žáby vypadlo že si tajně posílala hlasy benovi-když namítla(jak se uklidnila) proč jemu? odpověď :onje tak krásný přece a že neumí zpívat no a? 😉 takže tak ..pokud je takových více nakonec to vyhraje ten nejhezčí hezounek a holky nemají šanci..

krpito
9. nov 2009

k.a.t.k.a mne sa nemusíš vôbec ospravedlňovať 🙂

kacir
9. nov 2009

no holky, je to síla, Leona by měla být ve finále, jsem strašně zklamaná, sasiki, mýlíš se, C´hodur, Leona, Bendig, to mělo být finále, tak ted uřž to nemá jistý nikdo! Ale ted holky bez hádek mezi vámi, at už Chodur nebo ne, Leona měla být veš finále, holky souhlas? je bto výsměch všem hudebním kritikum

martimarti
9. nov 2009

Swatka 😀 😀 😀 kolegyně ještě žije? Já bych byla po mrtvici 😀 😉

zdenka26
9. nov 2009

já chodura nemusím ale je bez debat že Leona tam být měla 😉

jajdaelda
9. nov 2009

no vzhledem k tomu,že to je o těch náctiletých pipinkách,tak tipuji,že finále bude mužské...

yanna.o
9. nov 2009

jako já na to přestanu fakt koukat, šampónky ve finále vidět nemusím

lucaska
9. nov 2009

ahojte, tak vidiet ze je to viac menej o sympatiach leona nemala vypadnut spievala dobre.....ale ved co uz pubertaci rozhodli, len som zvedava dokedy tam budu toho bena drzat, ja proti nemu nic nemam ale myslim si ze on tam uz nema co robit................ 😝

majacska
9. nov 2009

Beat it Leona nezaspievala najlepsie, ze by jej preto neposielali smsky? Velmi mi jej je luto, vzdy som sa na nu tak tesila. Teraz sa na koho mam tesit? na Moniku? je pekna, ale ziadny hlas.... ☹

domyyy
9. nov 2009

elis...aj podľa mňa bol Šmajda úžasný 😵

elis.1
9. nov 2009

kacir - joooooooooo měla!!!!!!!!!!!!

cernovlaska
9. nov 2009

Třeba nás Ben nebo Monika ještě překvapí,jak to rozbalí 😅 😀 😀

aurecon
9. nov 2009

Štve mě, že není hlasování nějak omezeno. Z každé simky by mohlo jít max. 40 hlasů nebo klidně i jen jeden. Pak by to bylo mnohem spravedlivější. Jenže jim jde hlavně o peníze z hlasování, takže pak se nedivme ničemu ☹

ukana
9. nov 2009

vymenim Leonu za troch chalanov: Ben, Denis, Bendig.........ten sice spieva dobre, ale je mi nesympaticky 🙄 😀

swatka
9. nov 2009

martimarti: No žije 😀 Ale rozdýchávala to dlouho....nevim ,ale takhle by se hlasovat nemělo...chapu že to jinak nejde a že hlasují převažně pubošky takže o nějaké regulérní soutěži o zpěvu nemůže byt ani řeč ...Leony mi je líto je suvereně nejlepší z holek a i kluci by si sní mohli brát příklad(někteří) Bendig není špatný ale měl by se naučit lépe dýchyt do mikrofonu ale zdá se mi že hrozně funí a někdy mu nestačí dech(zbytečně to kazí dojem)...všimli jste si toho?

diddi
9. nov 2009

nabuduce pojde Chodur...a finale bude ben a smajda...a daju im vymenit pesnicky...ben zaspieva dirty diana a smajda sinatru...tak...a nech sa ukaze kto z koho 😝

yanna.o
9. nov 2009

chápu, že zapomněli na leonu, protože nečekali, že vypadne, tak podporovali ty slabší. Ale přesto všechno nechápu, jak někdo může držet v ruce mobil a posílat hlas tomu nevýraznému šampónu denisovi a té jemné, nudné monice. ve finále denis lacho a monika bagárová. Fakt pohled, fakt zážitek. Každý týden nebudu vědět, na koho z nich se víc těšit 😒 😕 to to radši přepnu jinam. A jak vyhrajou, tak vlastně ještě natočej CD, no síla.

elis.1
9. nov 2009

🙂 šmajda je můj oblíbenec sice vypadá pro dost lidí narcisticky, ovšem opak je podle mě pravdou, milý skromný a chytrý kluk bez manýry a pózy na rozdíl od jiných....navíc já jsem rockerka, sice poslouchám více stylů a hrála jsem na klavír a jsem z muzikantské rodiny 🙂 ale poslouchala jsem vše co mě zaujalo něčím od vážné hudby až po Zeppeliny 😀 právě že paradoxně Jakson Mirovi velmi slušellllllll a dokázal, že si umí získat publikum, spolupracuje s kapelou a vše je tak jak má být

sasiki
9. nov 2009

Swatka tej kolegini poraď, aby dala dcére na zadok a nielen za účet, ale aj za to, komu posielala hlasy 😉 😀 😝

kubaka
9. nov 2009

Leona není ve finále, protože to prostě není roztomilá holčička. 😎 Ta bude zpívat dál i mimo soutěž. Narozdíl od Bagárové, třeba...
Důležité je, že jim tahle soutěž dá možnost se zviditelnit. O to, kdo bude vltěz moc nekráčí. Odešla s grácií. Už se těším na její desku.
Tak to tak neprožívejte 😀 😀 😀

elis.1
9. nov 2009

sorrry v Jacksonovi mi ujelo dámy c - to byla chyba v rychlosti, ne z neznalosti :_))))))

aurecon
9. nov 2009

swatka: Všimla jsem si, ale co když je chudokrevný? Mně taky chybí železo a taky se zadychávám. Sice při zpívání by to být nemělo, ale nejspíš za to nemůže.

ukana
9. nov 2009

yanna.o, chces povedat ze by si si Denisove CD nekupila?? 😕 😀 😀 😀 ja by som si sla nohy dolamat 😀 😀

leniciatko
9. nov 2009

nie je náhodou niekde vyvesené,kto dostal koľko hlasov? alebo aspoň poradie adeptov.