Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

nobody
18. okt 2009

obě "verze" Rottrový byly dokonalý
všechna čest

dai
18. okt 2009

inak dnes bola perfektna adela...leos dost trapny
mam pocit ze sa mu zacina dotykat jeho ega, jej humor je na neho prilis inteligentny a on si to zacina dost uvedomovat - cesi a cesky vy ho asi poznate lepsie - nie je on taky trosku jednoduchy? lebo mne tak pripada, mozno je to len kvoli adele, ze sa na nu nechyta a skor sa ju snazi prekricat...
neviem, sa tesim na kazdy rozhovor adely s finalistami, lebo mam pocit ze nieco zase treskne na com sa fajn pobavim, pri nom skor cakam zase nejake pubertalne traposenie... zatial sa mi moje ocakavania zial dost naplnaju...

k babam - boli vsetky vyborne, neviem koho by som vyhodila - dnes sa mi inak najmenej pacila monika - aj ked mala objektivne najnarocnejsiu pesnicku - ale viac menej pri kazdej sutaziacej okrem anety a jej som mala zimomriavky - oni ma jednoducho nechytili.

kacir
19. okt 2009

no já si teda vubec nemyslím, že je Leoš trapnej, myslím, že je nejlepší z našich moderátoru, všechno si vydřel, jeho ranní šou na rádiu nmá vubec chybu, vy ho asi tak neznáte na Slovensku jako my, to je teda muj názor, já Leoše obdivuju, vždycky je pohotovej a vtipnej, jeho šou mě teda baví, Adéla je dobrá taky

kacir
19. okt 2009

asi máme celkově jiný názory, protože Moniku bych teda rozhodně nevyhodila 😉

urbi
19. okt 2009

Leoš je naopak velmi inteligentní, studoval VŠ a má úžasný přehled - Adéla je pohotová, dělá si ze sebe srandu, ale větší rozhled třeba i v hudbě má určitě Leoš - jako dvojka jsou super

nobody
19. okt 2009

Leoš býval dřív v pohodě, teď to s ním jde do *****

duska1122
19. okt 2009

mne sa vcera celkom pacil ale je pravda ze niekedy sa na adelu nechyta nestiha reagovat, ale inak v pohode. ked robi sam rozhovori ide mu to super ale ked je spolu s adelou neni to asi pre neho to prave. inek ani mne sa vcera nepacila aneta a monika spievala pekne ale asi si mala vybrat inu pesnicku, ale urcite nevypadne. pacila sa mi vcera nikoleta,

katrin21
19. okt 2009

ludia ja som vcera nemohla z tej poslednej.. fakt prekvapila, klobuk dole. a z chalanov ma zaujal jedine Chodur, Dara to vystihla,ze ci by nemohli byt vo finale skor baby.... aj Leona bola super, ale vcera sa vsetky posnazili..a to najlepsie prislo na koniec, ja som si uvedomila, ze normalne na nu civim z otvorenymi ustami a mala som zimomriavky... stavila na spravnu pesnicku a hoci je neznama, zaujala v jej podani.. nieco ako ked Schindlerova dala J´taime.

martimarti
19. okt 2009

Teda Leona zazpívala tak nádherně...doufám, že dojde co nejdál, ze všech holek se mi lídí nejvíc, protože je jiná a vybočuje, ostatní zpívají pěkně, ale tak nějak stejně, nuda, nuda, šeď, šeď 😒 😒

dai
19. okt 2009

kacir,
v pohode - ja leosa vobec nepoznam, teraz ho vidim prvykrat a jeho humor mi jednoducho pride taky nauceny, prvoplanovy... keby mam 15 tak ma asi oslovi... takto mi omnoho viac sedi adelin styl - omnoho pohotovejsi , situacnejsi...
s tou monikou sa mylis - aj podla mna patri medzi najlepsie spevacky ktore tam teraz su, akurat vcera ma ta jej pesnicka vobec nechytila - na rozdiel od ostatnych pri ktorych som mala zimomriavky... samozrejme sa nevyhadzuje podla jedneho kola, cize by som ju urcite nevyhodila ani ja - keby sa ale malo podla jedneho kola tak leti ona alebo aneta - sudiac cisto podla mojho subjektivneho vcerajsieho zazitku.
podla mna nadherne spievala aj Nikoleta , pri dominike mi trosku vadila jej francuzstina ale hlas mala nadherny, leona no comment - prekrasny hlas, na konvickovu si tentokrat moc nespominam preto som ju neposudzovala, myslim ze som zaciatok nevidela, ona spievala prva...Aneta spievala pekne ale husiu kozu som z nej nemala, Monika tu pesnicku zaspievala pekne, ale ta pesnicka sa mi jednoducho medzi tymi krasnymi melodiami stratila...

kristi
19. okt 2009

vcera se mi nejvic libila DOminika a Leona, fakt luxusni zpivani

suki
19. okt 2009

Já myslím, že podle toho jak hlasujou lidi v anketě, asi vypadne Aneta a Paulína. 😲
Dominika byla včera skvělá a Leona taky 🙂

suki
19. okt 2009

dai, mně se taky Monika líbí, ale ta písnička mě tentokrát taky nezaujala 😲

draga
19. okt 2009

a jo holky já si pořád říkala, proč on to čte a tenhle hezounek je ten ochrnutý? no tak to je veliká omluva pro něj...vím, že jste to tady už psaly ale já pořád nevěděla, který to je...no ale stejně je dobrej, že do tohodle šel..
jinak můj názor na kluky ....líbil se mi bendig, šmudla šmudlík ale tentokrát my ty jeho vlnky na vláskách přišly už docela moc...a pak teda chodur, i když to tady padlo on je fakt takovej starejmladej...
z holek Leona a pak Dominika no a vůbec mi přišlo, že ty holky na sobě zapracovaly ,ale připadaj mi všechny takový nudný ...

katrin21
19. okt 2009

podla mna tam z chalanov na chodura nikto nema, nech vyzera ako chce, ten hlas, rozsah, farba... no dokonale.

draga
19. okt 2009

katrin však mu to nikdo nebere ale o tom superstar není...je to o hlasech co posílaj lidi...mě třeba vadilo na porotě jak všechny kluky srovnávaj s chodurem...máš smůlu žes zpíval po panu *božském* to mi bylo docela líto toho šmudlíka, protože zpíval dobře a co...nemusí zpívat jak bůh, navíc chodur dojde, kejvne vysekne písničku a už mi to připadá takový stejný...i když zpívá výborně 😎

katrin21
19. okt 2009

draga: ja si myslim, ze superdstar je hlaven o dobrom speve.. keby to aj nevyhral, posunie ho to dalej.. a ludia nie su hluchy....

katrin21
19. okt 2009

ja som si akurat nasla na YOu tube verziu tej piesne Dominiky Starej . kde j spieva Lara Fabian... neskutocne...!

Je suise malade... znamena to som chora a tu je preklad textu:

Už nesnívam,
už nefajčím,
uz ani nemam príbeh,
bez teba som špinavá,
bez teba som škaredá,
ako sirota v spálni,
už nemám chuť
žiť môj život,
môj život končí keď odchádzaš,
a moja posteľ
sa mení na nástupište stanice
keď z nej odchadáš...
som chorá,
úplne chorá,
ako keď moja mama večer odišla
a nechala ma samu s mojou beznádejou
som chorá
dokonale chorá
vraciaš sa, nikdy neviem kedy
odchádzaš, nikdy neviem kam
a zachvíľu to budu 2 roky
čo to robíš
ako na skale
ako v hriechu
som na tebe závislá
som unavena,som vyčerpaná
predstietanim ze som šťastná
keD sú tam
pijem každú noc
a všetká whisky ma pre mňa rovnakú chuť
a všetky lode nosia tvoju vlajku
uz neviem kam ísť,si všade
som chorá
úplne chorá
lejem svoju krv do tvojho tela
a som ako mŕtvy vták
ked ty spíš
som chorá
dokonale chorá
pripravil si ma o všetky moje piesne
vysypal si všetky moje slova
aj tak som mala talent
pred tebou
táto láska ma zabíja
ak to bude pokračovat
umriem sama
pri mojom rádiu
ako hlúpe dievča
počúvajúc môj vlastný hlas ktorý bude spievať....
som chorá...

suki
19. okt 2009

Jinak musím říct, že mě včera celkem (slušně řečeno) štval Hejma...ta jeho hodnocení jsou dost arogantní 😝

petruna
19. okt 2009

pridavam se k tem, co se jim hodne libi Monika, ale vcera je ta pisnicka nenadchla...

Na Leosovi mi vadi jak neustale vyzvida, kdo s kym chodi atak...leze do osobni zony a je po tech holkach celej lačnej 😀

jestli je inteligentni neresim, jako moderator je dobrej (obzvlast, kdyz to clovek srovna s jinymi moderatory) a je podle me velmi casto vtipnej, ale nekdy mi hold pride i trapnej...

tu Adelu jsem neznala a tu fakt zeru 🙂

iris
19. okt 2009

Leona byla perfektní, i Dominika...vyřadila bych Paulínu a Anetu, z kluků Lea a Marka (nebo Thomase)

k.a.t.k.a.
19. okt 2009

uz vidim ako poblaznene 13-tky pod podiom na finale ohadzuju Chodura plysakmi a sklbu si z neho vlasy 😀 Prave preto si myslim ze Machala sa tam celkom slusne dlho udrzi, lebo vsak kto to najviac sleduje a posiela sms-ky? teenageri 🙂

zuzana355
19. okt 2009

katka možno nie všetky teenagerky maju kredit 😀 😀 😀

suki
19. okt 2009

Adéla a její humor je super 😀 😵 Ty její hlášky nemají chybu...s tou podprsenkou včera a jak měla přiznat ty aktydo časopisu, kterej se prodával i s lupou, tak to byl jako konec 😀 😀 😀 😀 😀

katrin21
19. okt 2009

suki: no hej, na adele sa mi paci, ze absolutne neriesi nejake svoje komplexy, naopak si z nich robi strandu, ako ked na zaciatku hovorila: toto je lepsi profil,toto je horsi profil, čim skor si zvyknete , tym lespie 😀 . a aj to ze ma male prsia uz niekolkokrat obratila na zart aj v minulosti..

ona ma take hlášky, ze dovidenia..ale vzdy na urovni , dokaze neskutocne premostit témy a zabavat. mam ju velmi rada, aj ked je vsade, tak u nej ako jedinej mi to nevadi, ked vyskocí ako sa hovori aj z chladnicky zachvilku... 😉 a to este keby ste ju v Cechach poculi so Sajfom v radiu, ako ho ona vzdy zrusi, ale pritom s humorom a on ju respektuje 🙂 super partia

yanna.o
19. okt 2009

Kluci:
nejvíce opravdový, moc hezké - Ben Cristovao
nejhezčí zpěv - Martin Chodúr a hned po něm Jan Bendig (který měl teda fakt zajímavé video 😀, ale jemu se nelíbilo a hájí se ne 😉 )
nejvtipnější, nejpohodovější s přirozeným projevem i pěkným zpěvem - Šmajda

nikdo z nich mi nevadí, ani leo, ani anglán, ani vietnamec

yanna.o
19. okt 2009

Holky
aneta - už mi nevadí, dala najevo city, novináři jí daly kapky, měla i slzy a neměla ty afektovaný gesta, spíš se snažila být skromná - má tedy velké + za to 😀 a zpěv byl dobrý
dominika stará - nejvíc na mě zapůsobila
ostatní krásně zpívají, ale špatně se mi vybavují jména.. leona je dobrá, u některých mi vadí volba písniček, jelikož není potřeba mít tady další zpěvačky na odrhovačky (uječené písně černošek a trapné písně pro puberťáky)

petruna
19. okt 2009

me ta Adela prijde uzasne pohotova, na vse ma vtipnopu hlasku a je takova uvolnena...nekteri moderatori se okate snazi byt vtipny a ona je proste vtipna sama o sobe...
fakt me hodne bavi.

petruna
19. okt 2009

holky slovenky, a co je ta Adela zac ? jen moderatorka ? nebo herecka ?

muzete mi nekdo ve strucnosti o ni neco naspat ?