Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lisounek
14. dec 2009

jo je pravda Domca byla origoš a zpivala krasne, obrovsky krasny hlas :(((

yenn
14. dec 2009

Ja si teda nemyslim ze je to o tom, uelat show...proc by melo byt? Jediny, kdo to minulych superstar dotahl dal nez do muzikalu je Aneta...copak t delala nekdy show? A je skvela...

zuzana76
14. dec 2009

nie vzdy, aj u nas vyhrala Katka Koscova, nevyrazna baba, ale pekne spievala, ale zvacsa je to show

krpito
14. dec 2009

dnes budem spokojne zaspávať, postúpil chlapec s pekným hlasom a inteligentným vystupovaním, zo skromných pomerov a chcem len pripomenúť, že krása a suverénne vystupovanie ešte neznamená všetko 🙂
Pekný večer 🙂 🙂 😉

pirlenka
14. dec 2009

Yenn, tak tak, není to o tom, dělat šou...ale zároveň to očividně není o zpěvu - viz. jiné superstar a možná i tahle...kdyby Chodůr vypadal jako Šmajda s Benem dohromady, tak je 100% výherce...takhle to má ztížené u těch mladých fanynek (samozřejmě nejen ony hlasují, ale určitě je jich většina). Dominika zpívala hezky, byla milá, pokorná (mně teda její děkuji pěkně vůbec nevadilo), hezky se na ní koukalo...co víc si přát? Chodůr zpívá skvěle, umí všechno, ale není mi sympatickej a na jeho koncert bych nešla ani zadarmo...nebaví mě - jako celkově myslím. U Šmajdy bych si zatrsala, zablbla si a pobavila se...Neztratí se ani jeden, každý si pak vybereme svého oblíbence...

lisounek
14. dec 2009

taky je Aneta pekne nudna no a nase superstar ty snad o show nikdy nebyly... 😝

lisounek
14. dec 2009

pirlenka to napsala hezky...Chodura koncert by byl tragedie..jako sotva se pohne natoz zatanci..je na nej hrozny pohled ty pohyby eee

martimarti
14. dec 2009

Lisounek...ale to je asi věc názoru, ne? 😝 😝 Co se líbí tobě, nemusí se líbit mně 😝 😝 tak nač ty kategorické soudy? 😉

pirlenka
14. dec 2009

No Anety styl a písničky ani křepčení po pódiu neumožňují...já jí mám ráda, mám její CD a kdyby někde blízko vystupovala, tak se na ní půjdu podívat 🙂

lisounek
14. dec 2009

marti nevnucuju nazor Tobe jen pisu svuj..o tom je diskuse...

sisa.b
14. dec 2009

holky, tak ja som totalne sklamana ☹ podla mna tam smajda nema co robit minimalne 4 kola. keby vyzeral ako chodur, tak by tam uz davno nebol. toto nie je superstar o spievani ☹

lisounek
14. dec 2009

hmm o zpevu to asi nikdy nejak nebylo bohuzel jinak by tam byla i Konvicka a tak... 😔

lisounek
14. dec 2009

a kdovi jak to hlasovani probiha co je cim ovlivneno atd... 😕

adamko05
14. dec 2009

sisa.b... ja superstar nepreživam dáko "osobne", ale mám rovnaké pocity..... Smajda isto nepatrí SPEVOM do finále... nech mi kto chce hovorí čo chce.... 😠 😠 😠

martimarti
14. dec 2009

No...diskuze, jak se to vezme...zatím mi to přijde jako snaha být za každou cenu vtipný pohaněním lidí, kteří něco umí 😉 😉 Mimochodem, jakpak zpíváš ty?
Ale jako proč ne 😉 , máš pravdu, je to diskuze 😀

lisounek
14. dec 2009

stejne to neovlivnime a za par mesicu nam to bude vsem jedno 😅

sisa.b
14. dec 2009

adamko, ja to tiez neprezivam nejak osobne. ani v puberte som nikdy nemala take maniere ze by som milovala nejaku hviezdu - spevacku, herecku,... 😀 na to som realistka. no tato superstar ma dost sklamala uz ked vypadla leona a teraz aj dominika. mama mi volala, ze si aj poplakala 😀 no co uz, tak som dopozerala jeden program o tyzden skor 😝

krpito
14. dec 2009

sisa.b, adamko05, hovoríte (píšete 😀 ) mi z duše, treba hodnotiť spev, nie vizáž 🙂 Nie každý človek môže byť pekný, sampatický, ale preto ho netreba "osierať", prepáčte mi ten výraz, ale iný vhodný na niektoré príspevky som nenašla 😝

lisounek
14. dec 2009

marti si vtipna to ano, ale tady to neni o mem zpevu..a nechci se s tebou přít svoje ego si muzes vylit nekde jinde 😀 😝

samozrejme ze ty lidi neznam urcite jsou vsichni vyborni a ja bych nechtela byt v jejich kuzi ani po tom netouzim a nemam na to, ale jak jsem napsala neni to tu o me a mem zpevu...kdyz tebe bavi se do me navazet, tak si posluz me je to vcelku jedno 🙂

martimarti
14. dec 2009

Já jen diskutuji 😀 😝

adamko05
14. dec 2009

martimarti - ja spievam pekne.... 😵 🙂 😀
alebo že by nie???? 😀

ale nech spievam už akokoľvek, nie som v TV v dvoch krajinách každu nedeľu 😕 😅

krpito
14. dec 2009

adamko05, mala si sa prihlásiť 😉 si pekná, máš sexepil 😀 lebo inak, dievča neviem, neviem či by si uspela ? 😀

lisounek
14. dec 2009

marti jak jinak 😝 😝

sisa.b
14. dec 2009

kripto, ale je jasne, ze ked mi nie je niekto sympaticky, tak mu fandit nebudem. mne nebol sympaticky bendig, aj ked dobre spieval. a dnes, ked som videla ten jeho uvod, tak som povedala, ze to bolo tak na hviezdnu rotu a habera to po mne zopakoval 😀 😀 😀 ale ked som sa na neho nepozerala, tak spev bol v pohode.
ja nie som z tych, co by si minali peniaze na taketo somariny, ale dnes som dominike hlas poslala, lebo som tusila, ako to dopadne ☹ martin mi tiez nie je nejak extra sympaticky, ale spieva krasne a vcera ma tou druhou pesnickou totalne dostal 😵

sisa.b
14. dec 2009

kripto, tak to si trafila 😀

cokosusenka
14. dec 2009

Tak takove finale jsem si prala 🙂 🙂

adamko05
14. dec 2009

krpito... díky...

ak bude na rok, a vek bude do 30, tak to stihnem LTT, ak až o dva... tak baby moje, o ten zážitok ma vidiet spievat, prídete... ale myslím, že to všetky prežijete 😀 😀

adamko05
14. dec 2009

cokosusenka... ake?... také ako bude?...

hm... ako chceš... máš to mat ☹ 😠

sisa.b
14. dec 2009

adamko, ja som sa chystala nejake 4 roky 😀 😀 😀 vzdy na chate, ked sme po prvom litri zacali spievat, tak sme sa vsetky citili ako superstar 😀

krpito
14. dec 2009

sisa.b, tak ja som dnes poslala prvýkrát SMS a bol to Martin, ktorému som ho poslala práve preto, že má toľko neprajníkov 😉 Nepozerala som SS od začiatku, začala som to sledovať až oveľa neskôr, ale od prvého momentu som vedela že áno, tento hlas (nie osoba) by mal vyhrať a aj keď sa tak nestane, nič sa nedeje, chlapec sa určite nestratí 🙂