Češky / Moraváčky na Slovensku. Přidejte se

Ahoj, je tu někdo kdo se přestěhoval na Slovensku a ještě se stále zabydluje, hledá kamarády, někoho na pokec o všem možném?
czechzuzanaba
15. nov 2010
tak my budeme mit Inglesinu hluboky kocarek. A mozme se potkat treba u te fontany ci co to je venku..... 🙂
lenulice
15. nov 2010
ok, může být ta fontána, snad ji najdeme 🙂 My budeme mít černou Teutonku (sporťák) se zeleným vnitřkem a já na sobě šedý kabát 🙂

pettru
16. nov 2010
ahoj holky, je mi lito, ale dneska bohuzel nedorazime...zastihla me nejaka strevni potvurka,blebleble 😞 jako dnes uz je mi lip, ale radsi nebudu riskovat cestu. at se vam srazik vydari a priste se k vam moc rada pridam!
lenulice
16. nov 2010
@pettru Škodaaa, ale hlavně se brzo uzdrav 🙂
inffinity
8. feb 2012
babulky aj to tu ještě fungýruje? 😉
miushak
6. sep 2012
Ahoj ahoj,taky by mě zajímalo či to tu ešte funguje 🙂 jsem z Dubravky a mám maloou dcerku 3 měsíční..
jareczka
29. sep 2012
Ahojte holky, jsem také Češka žijící na SR,konkrétně v Trenčíně...Mám také holčičku, ale už větší, teď jsme měli jeden rok! 🙂))
ivka288
15. sep 2014
ahojte baby ja sem taky ceska sem z Prahy a sem tady 12 let ale nemenila bich sem tady stastna pokud se budete chtit pokecat budu rada moje mamka je z Petrova okres Hodonin pokud je tu nekdo od tamad budu rada st se ozve a mejte se krasne ahoj kocky 🙂
czechzuzanaba
15. máj 2015
@lenulice @miushak @ivka288 @pettru Holky nejdete nekam zitra v BA na hokej? 🙂
lenulice
15. máj 2015
Ahoj Zuzi, my urcite ne, nevim momentalne co driv 😞 @czechzuzana

Začni písať odpoveď...

Odošli