• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Češky / Moraváčky na Slovensku. Přidejte se

15. mája 2015 
tak my budeme mit Inglesinu hluboky kocarek. A mozme se potkat treba u te fontany ci co to je venku..... :slight_smile:
15. nov 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, může být ta fontána, snad ji najdeme :slight_smile: My budeme mít černou Teutonku (sporťák) se zeleným vnitřkem a já na sobě šedý kabát :slight_smile:

15. nov 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, je mi lito, ale dneska bohuzel nedorazime...zastihla me nejaka strevni potvurka,blebleble :frowning2: jako dnes uz je mi lip, ale radsi nebudu riskovat cestu. at se vam srazik vydari a priste se k vam moc rada pridam!
16. nov 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pettru Škodaaa, ale hlavně se brzo uzdrav :slight_smile:
16. nov 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky aj to tu ještě fungýruje? :wink:
8. feb 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ahoj,taky by mě zajímalo či to tu ešte funguje :slight_smile: jsem z Dubravky a mám maloou dcerku 3 měsíční..
6. sep 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte holky, jsem také Češka žijící na SR,konkrétně v Trenčíně...Mám také holčičku, ale už větší, teď jsme měli jeden rok! :slight_smile:))
29. sep 2012 o 10:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby ja sem taky ceska sem z Prahy a sem tady 12 let ale nemenila bich sem tady stastna pokud se budete chtit pokecat budu rada moje mamka je z Petrova okres Hodonin pokud je tu nekdo od tamad budu rada st se ozve a mejte se krasne ahoj kocky :slight_smile:
15. sep 2014 o 16:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenulice @miushak @ivka288 @pettru Holky nejdete nekam zitra v BA na hokej? :slight_smile:
15. máj 2015 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzi, my urcite ne, nevim momentalne co driv :( @czechzuzana
15. máj 2015 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok