Češky / Moraváčky na Slovensku. Přidejte se

charlinka
7. dec 2007

Ahoj, je tu někdo kdo se přestěhoval na Slovensku a ještě se stále zabydluje, hledá kamarády, někoho na pokec o všem možném?

lenulice
20. okt 2010

@rajce No ahojky, aj dorazíš na srázek? 5.11. ve 14 hod v Bratislavě, místo se ještě upřesní 🙂

lenulice
20. okt 2010

Baby, tak jsem všem z této témy napsala, uvidíme jaký budou odezvy a kolik se nás sejde 🙂

pettru
20. okt 2010

ahoj 🙂
koukam, ze se tema obnovilo a rada se pridam k ucasti na sraziku 🙂

rajce
21. okt 2010

Ahojky jojo jsem tu už 3roky.Je tady krásně ,ale po domově a rodině je mi smutno ☹

rajce
21. okt 2010

Ahojky holky škoda že máte sraz tak daleko jinak bych se přidala ☹i když vás neznám ,ale myslím is že to by se rychle zmněnilo.A stejnak mám doma malého hladoše ,který chce jen papat a já kojím ma jen 3měsíce tak snad přiště

markymark
31. okt 2010

ahoj holky,jak to vypada s tim srazem?
ja sice odjizdim do Čech(pohreb),ale
snad do nedele se vratim.....
me by vyhovovala ta ikea,komu ne,at napise misto,
kde by mu to vyhovovalo 😉

lenulice
31. okt 2010

@markymark Ahojky, no já s tím počítám na pevno, tak snad aj ostatní holky, co potvrdily dojdou. Měly bychom být tuším 4, pokud se nepletu. A místo mně osobně už je v podstatě jedno, všude se snad nějak dostanu 🙂

lenulice
31. okt 2010

@markymark A takto, mělo by to být teď v pátek, ale to tu asi nebudeš, co?

mateson
1. nov 2010

holky mne když to vyjde v pátek dřív z práce tak se dostavím. Přes týden ješte upřesnete místo, mne by moc vyhovovala ta Ikea a ješte to jak Vás poznám, nebo spíš jak se poznáme. 🙂 🙂 Akorát nevím jestli na Vás nejsu už stará 😉

mateson
1. nov 2010

tak nekdo navrhnete nejaké poznávací znamení.

lenulice
3. nov 2010

Baby, já jsem nešťastná, malinkýho mám nemocnýho, dnes celou noc prokašlal, tak valíme k doktorce :( Je to jak naschvál, na sraz nejspíš nedorazíme. To mám za to, že jsem se tak těšila, no ostatně jako vždy :( Strašně mě to mrzí, pak sem dejte vědět jak bylo a já se budu těšit na další sraz.

pettru
4. nov 2010

ahoj holky, jak zitra s tim srazikem??? koukam, ze ucast pomalu klesa...nenechame to treba na pristi tyden?

lenulice
4. nov 2010

Ahojte, no my určitě nedojdeme, je to s náma lepší, ale ještě nebudu riskovat :( Příští týden bychom my už mohly (doufám, že jsem to nezařekla)....

mataharyy
4. nov 2010

@pettru ahoj 🙂
Tak jak jsem psala mě sraz u BA nehrozí, tak snad příště 😵

lenulice
9. nov 2010

Ahojte, no my jsme už zdraví, tak bychom tento pátek mohli, co vy ostatní?

czechzuzanaba
9. nov 2010

Holky, ja sem na to zapomela, ze se vubec mame sejit...🙂 Tak jsem rada, ze se to teda nekonalo.....
My mozme klidne tento patek 🙂

czechzuzanaba
9. nov 2010

Este to misto - ja jsem radsi za Euroveu, ale dojedem aj do Ikei.

lenulice
9. nov 2010

Aj já jsem raděj za Euroveu, do Ikei se taky nějak dostaneme, stejně jak Zuza 🙂
A aj s dětma, ju? Jinak bych nemohla.

czechzuzanaba
9. nov 2010

@lenulice no jisteee...ty sou tam nejhlavnejsiiii 🙂

lenulice
10. nov 2010

@czechzuzanaba 🙂 🙂 🙂 ááááno

czechzuzanaba
11. nov 2010

Baby tak jak teda zitra??? 🙂

czechzuzanaba
11. nov 2010

@markymark
@lenulice
@mateson
@pettru

Holky, zitra je uz patek a vy nic nepisete! 🙂 Tak je sraz ci ne? Nerada bych se srazila sama 😀

lenulice
11. nov 2010

Ahojky, no já můžu, ale asi nikdo jiný kromě nás dvou nedojde, tak to asi nemá smysl, co? Já to potřebuju vědět dnes co a jak, zítra odjíždíme do Čech, tak kvůli věcem.

czechzuzanaba
11. nov 2010

@lenulice Tak jak chces, klidne mozme zajit do Eurovei na kafe 🙂 Ty se rozhodni, jak mas cas.

pettru
11. nov 2010

ahoj holky 🙂 ja bych sla, ale po pravde v patek se mi moc nechce jet do blavy. ani ne kvuli ceste tam, ale kvuli ceste na zpatek. znam to dost duverne, bleeee 😉
nechcete to dat treba na nejakej jinej den?

lenulice
12. nov 2010

@pettru Ahojky, no bude to někdy další týden, ju? Nám je nejlepší pátek, ale přizpůsobíme se teda, tak v pondělí jsem zase tu a snad už to nějak spácháme 🙂 Těšíme se 🙂

markymark
12. nov 2010

ahoj holky,tak poprve nam to nevyslo,odjely jsme kvuli pohrbu do cech,
a pak jsem tam nejaky den s malou zustala.tak mate tedy nejaky navrh-kde a kdy? 😎

czechzuzanaba
12. nov 2010

Tak ja navrhuju - utery 16.11 v 14.00 v Eurovei.

Patek nemozu, mam zkousku.

lenulice
12. nov 2010

Plně se vším souhlasím 🙂

pettru
14. nov 2010

ja taky muzu 🙂 a kde v eurovee a jak se pozname?