Cez kľúčovú dierku 2

dzidzuska
24. apr 2008

"kazda druha z nas sniva o milovani so zenou a kazda tretia to prezila..." co si o tom myslite?

nobody
24. apr 2008

že mně lesbičky vůbec nevadí

weroni
24. apr 2008

dzidzuska to je podla mna pekna blbost 😉 kazda druha a kazda tretia? to su nejake smiesne statistiky 😅

nensy
24. apr 2008

no tak to mě taky né nobody 😀 😀 😀

dzidzuska
autor
24. apr 2008

weroni 🙂 a preco podla mna su tie statistiky celkom dobre 😀

etuska
24. apr 2008

😀 😀 😀

kajule
24. apr 2008

Ja si nemyslim, ze jsou tak smesny, pac uz jsem tohle nekde taky cetla. 😲

dzidzuska
autor
24. apr 2008

etuska ti je akosi moooc do smiechu 😀 😉

etuska
24. apr 2008

dzidzuska-jedine ze by ti to prihravalo do karat 🙂

etuska
24. apr 2008

...ale ,som sa len pousmiala,moj pripad to nie je 😉

dzidzuska
autor
24. apr 2008

etuska 😉

weroni
24. apr 2008

dzidzuska: nehovorim ze takych zien nie je vela ale urcite nie kazda tretia - ked si len vezmem svoje kamosky, okolie, mozno by som to upravila na "kazda 10-ta alebo 15-ta" - tomu by som uz uverila 😉

dzidzuska
autor
24. apr 2008

no tak ale zase ber to tak ze kazda sa s tym isto neprizna...a moje kamosky tak zopar ich skusenosti ma isto 🙂 ked nertam ciste lesbicky

gedren
24. apr 2008

Ja si to predstavuju s chuti a i treba nahy zensky se mi libej daleko vic nez nahy chlapi. Ale kdyz si pak predstavim, jak by to bylo v realu s nejakou skutecnou zenskou, tak me to vetsinou vydesi a prijde mi to takovy nechutny az incestni, i se s zenskou jenom libat treba... Ale v ych erotickych snech figuruji jak muzi, tak zeny...a s chlapama je to teda porad lepsi 🙂

etuska
24. apr 2008

zalezi aj od toho.kde sa ta statistika robila-ci je celosvetova,alebo zamerana na europske krajiny,USA,Aziu.... 🙂

kajule
24. apr 2008

Jj, souhlas, myslim si, ze to ani nemusis vedet, nemusi se ti sverovat se vsim, treba se stydi nebo jim je blby neco takovyho rict.

expertka8
24. apr 2008

...statistika 😀 😀 😀

Chuť experimentovať je najvýraznejšia v období dospievania – čiže vo veku od 12 do 25 rokov. Práve na túto skupinu obyvateľstva sa odborníci zameriavajú a vytvárajú štatistiky, ktoré doslova vyrážajú dych. Podľa prieskumov až 33 % žien by chcelo skúsiť lesbický sex a 18 % ho má už za sebou. S pánmi tvorstva je to, čo sa skúseností týka, o niečo chudobnejšie. Homosexuálny vzťah by chcelo skúsiť len 12 % mužov a za sebou ho má už 7 % opýtaných. Ale stále ide len o experiment. Pretože rovnaký prieskum udáva, že k lesbičkám sa hlási niečo vyše 5 % žien a 3 % pánov.

dzidzuska
autor
24. apr 2008

etuska sa ma asi lakla 😀 😀

etuska
24. apr 2008

dzidzuska-preco???? 😀

dzidzuska
autor
24. apr 2008

gedren-tak to je asi strach z niecoho ineho ...bohvie...tak a aisto sa lepsie diva na nahe zenske ako na nahych chlůapov to teda nemusim... 😀
expertka-este zapadam do skupiny 😀

dzidzuska
autor
24. apr 2008

etuska-neviem si sa odmlcala 😀

dzidzuska
autor
24. apr 2008

kajule-to je pravda

etuska
24. apr 2008

heh-som citala ine prispevky 😉

dzidzuska
autor
24. apr 2008

etuska- 😀 isto 😀 😀

etuska
24. apr 2008

ja stiham pisat,citat,a este k tomu aj veceriam 🙂

dzidzuska
autor
24. apr 2008

mnam aj ja som hladna...ale t by bola asi ina tema 😀

etuska
24. apr 2008

a mne zase blbne Modry konik 😠 😠 😠

dzidzuska
autor
24. apr 2008

etuska a prave teraz hahahaha 😀

nensy
24. apr 2008

jo tak to mě blbne taky 😠 😠

dzidzuska
autor
24. apr 2008

baby ste ich asi moc zahriali 😀

bramburka
24. apr 2008

expertka, v tom případě jsem za zenitem a tim padem mě nic takovýho ani nemůže napadat 😀 😀 😀 ale napadalo - v pubertě.... ted uz jen napadám večer na hubu 😀