Cez kľúčovú dierku 2

dzidzuska
24. apr 2008

"kazda druha z nas sniva o milovani so zenou a kazda tretia to prezila..." co si o tom myslite?

dzidzuska
autor
24. apr 2008

bramburka 😀 😀 😀

alionuska
24. apr 2008

Ja som sa v mojom zivote milovala vzdy iba s muzmi,ale paci sa mi sex-zena so zenou...Teda iba ked sa pozeram.Priznala som sa mojmu drahemu,a on si ma niekedy dobera slovami,ze som lesbicka a podobne...samozrejme zo srandy.To by som asi nezila s chlapom,keby som nou bola.A mozno ma tu budete mat za divnu,ale nahe zenske telo sa mi paci viac,ako muzske... 😀 😀 😀

dzidzuska
autor
24. apr 2008

alionuska mne sa tiez viac paci... 😉 urcite sme estetickejsie

alionuska
24. apr 2008

No aspon nam tam dole nic nevisi,ze? 😅

dzidzuska
autor
24. apr 2008

hehehe HLAVNE 😀

kalo
24. apr 2008

ono je to v dnešní době taková "móda". Všude vidno mazlící se nebo líbající se dvě ženský...je to myslím, takové hrané lákadlo na muže.... 🤐

dzidzuska
autor
24. apr 2008

kalo-hm imidz je nanic 😀

kajule
24. apr 2008

Jj, zensky telo je urcite estetictejsi nez to chlapsky, to s vama musim souhlasit. 😉

dzidzuska
autor
24. apr 2008

no hlavne menej plzneme 😀

kili
24. apr 2008

MM mi furt ukazuje nejakú babu so slovami: tú by si s potele ale nevyhodila, že? 😀 ale ja furt, že vyhodila 😎

dzidzuska
autor
24. apr 2008

kili- 😀 mu raz povedz ze nevyhodila co ti na to povie on 😀

kitty68
24. apr 2008

no baby ale gedren ma pravdu, muzske nahe telo vypada srandovne, vyjma teda naseho tatky ten je excllusivni 🙂 , jinak js to s zenskou nikdy nezkousela a asi ani nebudu 😵

frog
24. apr 2008

Ahojky.Nevím jestli je to takhle číslama vyjádřeno přesně,ale hodně žen mělo poměr s jinou ženou,ale nikdo o tom nezačne sám mluvit,pokud se na toto téma nenarazí a i tak to většina žen tají a přitom na tom není špatného.A jestli se za to stydí,tak to neměly dělat.. 😉

dzidzuska
autor
24. apr 2008

frog-ja si tiez myslim...

kili
24. apr 2008

dzidzu, už sa stalo 😉

dzidzuska
autor
24. apr 2008

kili-nejdem sa radfsej pytat ako to dopadlo 😀

kili
24. apr 2008

no mne moja kamoška povedala, že sa raz olyzovala s nejakou babou

dzidzuska
autor
24. apr 2008

kili-keeezis takych olizovaciek poznam 😀 😀 😉

froschka
24. apr 2008

hellou babenky 😀
ehm ja si myslim ze kazda co sme tu sem nakukli by sme nanakukli za okolnosti keby sme sa s nadpisom temy aspon ciastocne nestotoznovali 😀 😀 😀
ci uz len myslinka na nahu zenu, ci len obycajny obdiv naheho zenskeho tela, ci len nevinna tuzba a zvedavost bozku so zenou...bla bla bla 😀

a teraz podme vsetky ruku na srdce 😀

dzidzuska
autor
24. apr 2008

froshka-no siu nas prekukla 😉 😀 😀

kili
24. apr 2008

fro, no dovol, ja len čisto zo zvedavosti 🙄
ten nadpis mi pripadal, že sa tu nejaká fakt hlási a hladá možno známosť 😀

dzidzuska
autor
24. apr 2008

kili-chcela si odpovedat 😀

kili
24. apr 2008

jo, tou známosťou som nechcela byť ja 😀 keď som si to prečítala, tak to tak asi vyznelo 😅

dzidzuska
autor
24. apr 2008

hihi 😀

froschka
24. apr 2008

kili alebo ze by si ty nejaku hladala???xi ale nie...ehm no nist ja som chcela len napisat poznamku vo vseobecnosti 😀

kili
24. apr 2008

však som písala, že ja hladať nemusím, MM mi furt nejakú ukazuje 😉

dzidzuska
autor
24. apr 2008

froshka a rvoja ruka na srdci? 😉 😀 😀 😀

froschka
24. apr 2008

dzidzuska no nemam 15r aby som tu rozpravala o mojom sukromnom zivote..jednoznacne mam deti s muzom a hlasim sa k heterosexualom...ale ako pisali viacere....pohlad na zenske telo je mi tiez prijemny no prijemnejsi je na to muzske...bezi taky fajny email uz sice starsi ale pri pohlade na to by na bisexualne sklony isto zabudla kazda 😀 😀 😀 hodte email do ip poslem to

diddi
24. apr 2008

fiha...aka temicka 😎 necitaju nas aj MM?

dzidzuska
autor
24. apr 2008

diddi hadam nie 🙂