Cez kľúčovú dierku 2

dzidzuska
24. apr 2008

"kazda druha z nas sniva o milovani so zenou a kazda tretia to prezila..." co si o tom myslite?

nobody
25. apr 2008

já kdybych byl ženská, tak bych to zkusil 🙂

dzidzuska
autor
25. apr 2008

jasne treba vyskusar vsetko 😉

otrivinkajanka
25. apr 2008

ved so zenou je to krasne ja som to vyskusala a je to super som za to,ze v zivote treba skusit vsetko a zenske telo je nadherne

zuz11
25. apr 2008

poprosim vas o jednu vec, toto je verejne forum a moze vas citat ktokolvek tak pozor co poviete.... aby ste to neolutovali, bolo tu uz vela pripadov kedy nas ziadaju uzivatelia o mazanie prispevkov...

otrivinkajanka
25. apr 2008

zuz ja sa nemam za hanbit keby som nechcela nepisem to sem a nedam si sem foto

dzidzuska
autor
25. apr 2008

otri- 😉

otrivinkajanka
25. apr 2008

dzidzus a neni to tak? 😀

dzidzuska
autor
25. apr 2008

no je to tak teda co teraz myslis?ale asi suhlasim so vsetkym co si napisala 😀

otrivinkajanka
25. apr 2008

no myslim to,ze sa nemam za co hanbit a popravde keby som mala este prilezitost urobim to znova

dzidzuska
autor
25. apr 2008

jaj ved nejde o nic hrozne podla mna... 🙂

zuz11
25. apr 2008

otri ale toto upozornenie je pre vsetky, a vela je takych co si potom meni nicky a mazem im prispevky lebo prave v takychto temach nieco napisu, niekto ich tu najde a potom ohovara 🤐
ja nic v zlom iba dobru radu som dala 😉

dzidzuska
autor
25. apr 2008

ZUZ11-radsej upozornit ako potom vlasy si trhat:D a nemohla by sa nasa tema premenovat naspat?Ved to nebolo ani poburujuce ani urazajuci nazov 😒

otrivinkajanka
25. apr 2008

zuz jasne chapem to,ze kolko krat tu clovek nieco napise a potom lutuje a kazdy by mal zvazit co sem pise a ako pise

dzidzuska
autor
25. apr 2008

🙂

bellasandra
25. apr 2008

Mne sa páčia pekné ženy- 😎 ---no ale v posteli potrebujem muža 😀

dzidzuska
autor
25. apr 2008

😀 😀 😀

kili
25. apr 2008

otri, no a manžela nemáš? keď by si to rada skúsila znova, nebol by to podvod? Síce ten môj by bol za, ale len v prípade, že by sa pridal 😀

egyptanka
25. apr 2008

weroni, podla poradia v tejto teme si druha a nensy je tretia ... tak s pravdou von xixi 😀 😀

kili
25. apr 2008

nobody, tak to je typická predstava chlapa, že keby bol ženská, tak by to skúsil 😀

nobody
25. apr 2008

klili, jo, já bych to skúsil 🙂
jasmý, že je to len predstava kvoli tomu, ze som muž ... no radši česky 🙂 jo, zkusil 😀

nobody
25. apr 2008

kili .... promiň, napsal jsem tam o jedno "el" navíc 😉

dzidzuska
autor
25. apr 2008

nobody sen kazdeho chlapa...

otrivinkajanka
25. apr 2008

kilii mam muza ale len s nim zijem a so zenou by to podvod nebol a co oci nevidia srdce neboli a kludne povedz tvojmu muzovi ze 3-jka je super kludne si ju vyskusajte

kili
25. apr 2008

otri, to svojmu mužovi hovoriť nemusím 😀

nobody, nevadí, neviem prečo to každého láka písať tam tie dve l 😕 😀

dzidzuska
autor
25. apr 2008

otrivinkajanka-to ako keby moj muz pisal nie si moj muz 😀 ? 😀 😀

otrivinkajanka
25. apr 2008

nie nie som pozri si album,ze som zena

dzidzuska
autor
25. apr 2008

hahahaha verim ti 😀

aponchie
25. apr 2008

ahoj:tak ja to nikdy nezkusila ,ale mockrat sem na to myslela to zase jo 😀 me se nektere zenske strasne libi ,ale nic vic..jen si rikam,ze bejt chlapem tak do nich jdu 😀 😀 tahle se mi libi moc 😵

https://www.youtube.com/watch?v=gEMWDj4osxM
dzidzuska
autor
25. apr 2008

😀

otrivinkajanka
25. apr 2008

kazdy sme svojim sposobom bisexuali a verim,ze je dost ludi,ktory to chcu skusit a aj to skusili s rovnakym pohlavim len nasa spolocnost je velmi konzervativna a nepripusta take nieco