Cez kľúčovú dierku 2

dzidzuska
24. apr 2008

"kazda druha z nas sniva o milovani so zenou a kazda tretia to prezila..." co si o tom myslite?

dzidzuska
autor
25. apr 2008

to je pravda...ale ved nech si kazdy ije ako chce...niekto je viac otvoreny niekto menej

otrivinkajanka
25. apr 2008

ja s tym problem nemam,,,,

skuli
25. apr 2008

aponchie-tak to jsem nevěděla,že jsi na ty víc opálené 😀 Jinak mě dneska mrzí,že když jsem byla mladší,tak jsem to s žádnou holkou nevyzkoušela.Dneska už bych do toho nešla.A taky by mě asi žádná nechtěla 😀

aponchie
25. apr 2008

skuli me se libi cernosku ,ale jen nektere..mlada ses porad,ale je fakt,ze ja bych se stydela vysvlect nejen pred zenskou,ale uz i pred chlapem 😅 dobrou noc puso 😵 zitra

skuli
25. apr 2008

aponchie-Tak to mě se líbí bělošky 😀 Ty po mě jedeš jako blázen 😀 Jo a s tím svlíkáním máš pravdu 😝 I když ty máš postavičku jako do baletu 😉

aponchie
26. apr 2008

skuli jj nektere jsou fakt hezke,ja se rada podivam na hezkou zenskou proc ne 😀 aspon vim kde je co vylepsovat 😀 Jooooo jedu po tobe jako blaaaaazen doufam,ze se to radne roznese 😀 😀 😀 ja nemam postavicku do baletu ani nahodou!!!to jsi slysela kde??nebo jsi nasla nejake me fotky na netu priznej se 😀

julia225
26. apr 2008

jeeeeeeeej ze cez klucovu dierku 2...to sa mi paci 🙂 😀
no neviem ake su statistiky, ale mne sa to za "mladi"stalo par krat, ale az sex to nebol ale hocico ine 😅 😀

dzidzuska
autor
26. apr 2008

julia a dokedy je mladi 😀 aby som nepremeskala 😀 😀

skuli
26. apr 2008

aponchie-Viděla jsem tvoje fotky v Playboy 😀

frog
26. apr 2008

Ahojky cholky..už jsem sem psala,ale nechce se mi dočítat 😉 ..i já se můžu klidně přiznat k poměru se ženou,nevidím na tom nic špatného,nestyděla jsem se za to tenkrát natož teď..Jsem ráda že jsem to zkusila a i když mám vztah s mužem a máme spolu dítko,tak nevím zda bych to třeba neudělala znovu.. 😉

aponchie
26. apr 2008

skuli fakt jo???a proc mi z toho nic nemam?? 😀 zadne prasule neposlali ani extra zajem na ulici nepocituji ani me nevyhlasili v zadne muzske ankete nikdo neolizuje titulni stranky casaku..toz fakt nevim 😀 😀 😀

dzidzuska
autor
26. apr 2008

tak sa mi zda ze sa celkom potvrdzuje statistika 🙂

julia225
27. apr 2008

dzidzuska, no teraz by som sa asi uz po diskotekach s nikym rovnakeho pohlavia nespravala tak, ako predtym 😀
RK je male mesto a vsetci ma poznaju a vedia ze mam dieta...tak aby malej dakto v skolke nepovedal daku pakovinu 😖 😝 😅

dzidzuska
autor
27. apr 2008

no veru...ludia vedia byt zly a hlupi

dzidzuska
autor
28. apr 2008

ahoj kokcy kde steeee 😀

otrivinkajanka
28. apr 2008

no tu smeeeeeeee

dzidzuska
autor
28. apr 2008

no akoooo? 😀

julia225
28. apr 2008

ahojte... 🙂

otrivinkajanka
28. apr 2008

dobre idem von so simcou je pekne zatial cafte

gangulienka
28. apr 2008

ahojte, tak asi tiez zapadam do statistiky 🙂...a inak, moj manzel sa mi smeje ze som uchylacka 😀 lebo som zatazena na zenske prsia...vzdy poviem ze videl si, ta mala ake super prsia...a moj manzel udiveny ze ved som si to vobec nevsimol, som jej podaval seky a necumel na kozy (to bolo vcera na poste 😉 )

julia225
28. apr 2008

😀 super...urcite si cool mama 😉 😀
mojmu chlapovi sa to vzdy pacilo, ked som povedala, ty kokso to bola kocka, aleb to bola hviezda...vzdy mi povedal...hmm viem si vas spolu predstavit a potom sme ale museli chytro utekat domov na rychlovku 😀 😀 😀

gangulienka
28. apr 2008

no ja som taka zvlastna 😀 ja ani neziarlim ked nie je dovod...raz sme boli na jednej akcii kde bol damsky stryptiz a ta slecna si z celeho davu vybrala mojho muza a zacala sa pri nom vyzliekat a tancovat s nim a obtierat so o neho na podiu, ja som vtedy bola v 6 mesiaci a kazdy potom chodil za mnou ze pre boha si v pohode a nenastvi sa nanho kvoli tomu a tak...a ja vesela ze ved to bola sranda (moj muz ma velke brucho a asi 100 kg a ta stihla slecna..no som sa nasmiala 😀

dzidzuska
autor
28. apr 2008

gangulienka ja som zasče na zadky 😀

julia225
28. apr 2008

gang 😉 tak cool potom, ja by som mojho ked by som bola tehotna asi zabila 😀

skuli
29. apr 2008

aponchie-Jen něco plácnu o Playboy a už máš zpátky fotečky 😀 Prachy ještě příjdou,neboj 😉

aponchie
29. apr 2008

skuli: 😀 si rikam,ze si me nekdo vsimne a neco mi treba posle,alespon nabidku 😀 😀 😀 neee mela jsem nekolik IP dotazu a neminim porad neco resit tak proto 😉

julia225
29. apr 2008

aponchie...nechapem...to ty si mala tie steklive foto na konovi??? hmm skoda som nevidela... 😢 😝

dzidzuska
autor
12. máj 2008

caute kocky... 🙂

julia225
12. máj 2008

cau 😀

dzidzuska
autor
24. máj 2008

posuvam si temu 😀 doma nuda 😀 😀