Cez klúčovú dierku

julia225
10. dec 2007

no tak tu to mame.... 😀 😝

vavka33
11. dec 2007

Ja som prave leusku ala spinkat.Ale idem este nieco precitat s vaneskou

julia225
autor
11. dec 2007

ale tu som... neobocujte od temy... xixix 😉

blacklucka
11. dec 2007

francisca : navštívili jsme swingersclub a tam jsem si vyzkoušela všechno co mě lákalo, ono je to na domluvě, mě to vzrušovalo, když jsem ho viděla s jinou, ale on se klepal když mě viděl s jiným 😀 ale nachytat ho při nevěře tak ho zabiju, musela bych se koukat 😀
ted mám zas po legráckách než porodím a zhubnu

julia225
autor
11. dec 2007

blacklucka, obdiv 😲 😲 😲

blacklucka
11. dec 2007

julia-já myslela, že jsem tak uchylná sama, ale do toho klubu chodí samí mladí hezcí lidé, tak jsem čuměla

andrea73
11. dec 2007

Blacklucka, Ty jsi byla na swingers? To mě vždycky moc lákalo, ale nikdy jsme k tomu nenašli odvahu....a pak mě trochu odrazovalo to, že se tam souloží bez kondomu, na což bych já nepřistoupila 😉

kristi
11. dec 2007

Black, super....zavidim..my jeste nebyli, prave pac si myslim,ze tam jsou i takovy jiny lidi..starsi. Ale kdyby jste tam byli vy,tak jdu hnedka.

danullinnka
11. dec 2007

blacklucka,moje kámoška tam chodí taky a mají z toho i video,tak mi dala inter.adr,kde to mají a teda žádné krasavce jsem tam neviděla ☹

julia225
autor
11. dec 2007

sila, ale j aby som sla sama... 😉
Desa by som zavrazdila, ja hroozne ziarlim!!! 😒

pajaa
11. dec 2007

přesně tak, jak to říkala Irenka: "čepičku musíme" 😀

blacklucka
11. dec 2007

tak co jsem já viděla, každý měl kondom, možná páry ne, to nevím, ale myslím, že takoví hazardéři lidi v dnešní době nejsou

kristi
11. dec 2007

Andrej, vzdy s cepicou...se to musi

svetluska.p
11. dec 2007

babuleeee, ja vas nestiham citat....na chvilu sa venujem robote a vy uz vyprodukujte tri strany....

blacklucka
11. dec 2007

no ono záleží v kterém klubu, já bych se s babkama a s dědkama taky necicmala! a tady se točit nesmí.

blacklucka
11. dec 2007

kristi-tak pojď!!!!!! 😀

andrea73
11. dec 2007

právě, že jsou. Moje kámoška je strašná hérečka, ona miluje takové pervezní věci a v těchto klubech byla jak doma...a právě že říkala, že se tam převážně souloží bez kondomu. Ona si za tím taky stála, že čepička musí být 🙂

andrea73
11. dec 2007

vy dvě úchylačky 😀 😀 😀

blacklucka
11. dec 2007

andrea-já tam teda byla jen 3krát a nikdo bez kondomu mě nenapadl 😀

danullinnka
11. dec 2007

bez čepičky bych taky nešla 😉 a 😉 do klubu asi taky ne 😅 jen tak doma... 😅

blacklucka
11. dec 2007

😀 😀 😀 manžel není doma, co já ted s tim, budu muset skočit k němu do práce až se Sam vyspí

andrea73
11. dec 2007

ona si ta moje kámoška chtěla swingers v Praze otevřít, ale pak potakal na Moravě svou největší lásku a z toho nakonec sešlo...a le já jsem ráda, bůh ví, kam by byla ještě schopná zajít, na to jí mám mooooc ráda 😉

danullinnka
11. dec 2007

můj by měl už dojet domů,tak uvidí 😅

blacklucka
11. dec 2007

danulinka-já se toho taky bála, ale je tam strašně fajn atmosféra, domu bych si nikoho nevzala, ještě mě kuchnou

andrea73
11. dec 2007

a můj neuvidí nic, páč viděl včera večer a to mu na chvilku musí vydržet 😀 😀 😀

danullinnka
11. dec 2007

už je tu,tak jdu,večer jsem tu jak na koni,jde hrát floorbal 😉

andrea73
11. dec 2007

holky vy co kojíte, máte taky během kojení menší chutě na sex? Já teda byla vždycky pro, nikdy jsem neřekla NE, ale po porodu Marca jsem dost chladná...buď to bude antikoncepcí, nebo obojím dohromady 🙄

svetluska.p
11. dec 2007

blacklucka - kuchnou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , pohopila som spravne, ze vypitvaju?? 😀 😀 😀

blacklucka
11. dec 2007

můj jde večer na squash, tak taky budu

andrea73
11. dec 2007

Danu netrhni partu a večer ať jsi tu, jasný??? 😀

blacklucka
11. dec 2007

světluška 😀 😀 😀 ne, že se ted lidem nedá věřit, že nás ještě někdo zabije