Cez klúčovú dierku

julia225
10. dec 2007

no tak tu to mame.... 😀 😝

nenka83
11. dec 2007

pozeram ze babulka sa poriadne strapnila.aspon si schovala foto. vzdy premudrena...

andrea73
11. dec 2007

Kristi ti admini jsou rychlí jak sviňa, jen něco napíšeš, už je to fuč...oni snad sledují jen toto téma 😅

kristi
11. dec 2007

samo se to nejak udalo....mame takovy kamarady, oni jsou taky posahany, no..a rozesli se a kamoska k nam prijela sama, no....

danullinnka
11. dec 2007

Andri,tak mám stejný problém-to hubnutí,určitě by k nám přišla nějaká sexy prsatá kobra a já bych z toho měla trauma do konce života 😅

lindda
11. dec 2007

ahojte lasky CZ 🙂

svetluska.p
11. dec 2007

vavka, v tomto sme rovnake. do trojky by som ani ja nikdy nesla. nastastie mojho tarkeho to ani nikdy nenapadlo.

Inak ako ste sa na predchadzajucej stranke rozpravali o zenach, co nemali orgazmus....fakt to nechapem. podla mna to je o zlej komunikacii, mozno je partner sebec - myslim samozrjeme u zdravej zeny, nie u tej, co to ma ako diagnozu....
Mam pocit, ze tiez isty cas trva, kym sa dvaja zosuladia tak, ze je to potom zuzo labuzo pre oboch. Ked si spomeniem na nase zaciatky, tak mi je do smiechu 😀 . Povedala by som, ze s pribudajucimi rokmi je to stale lepsie a lepsie.

francesca26
11. dec 2007

kristi: ja nechapem vy ste to skusali v 3? 😅

kristi
11. dec 2007

sexy,prsata kobra.... 😀 😀 😀 😀

danullinnka
11. dec 2007

Kristi..tak to jo,tak k nám teda asi jen tak někdo nepřijede ☹ 😅
jenže manža to myslí vážně,možná mě i nalomí,ale mám strach,že bude víc s ní a pak se třeba budou scházet-to bych ho zabila 😠

kristi
11. dec 2007

franceska, ja to tady nejak moc nebudu rikat, ono by se to mohlo otocit proti me

nyky
11. dec 2007

světluška, tak u nás to byl výbuch od prvního sexu 😎

pipi1211
11. dec 2007

baby tak co sa tyka toho orgazmu ja som ho so svojim priatelom zazila asi o mesiac na to ako sme sa spolu prvy krat vyspali a podotykam ze on bol panic takze ziadne skusenosti a zrucnosti v sexe... tym padom som usudila ze je to fakt o vzajomnej komunikacii a citom k sebe pretoze som mala par partnerov pred nim... v sexe uplny "profici" a ziaden orgazmus sa nekonal!

danullinnka
11. dec 2007

Kristi..proč proti tobě???Moje kámoška sexuje ve 3 i více-chodí na swingers,fotí se do časáků,mají videa i na netu... 😝

kristi
11. dec 2007

danulli, pac to tady znam 😅

andrea73
11. dec 2007

Danu tak to by byl fakt pech, kdyby se to takhle obrátilo....možná právě proto by nebylo na škodu to udělat s někým,koho bys už pak nikdy neviděla. Můj chlap má opačný problém, ten by to zas chtěl furt s nějakou mojí kámoškou a to já nechci...na chlapa by si netroufl, HRDINA!!! 😀 😀 😀

pipi1211
11. dec 2007

no ja osobne by som do "trojky" s mojim muzom nesla lebo by mi to prislo divne a asi by som mrte ziarlila ale keby nebol moj muz tak by som urcite take nieco vyskusala... alebo s dvoma chlapmi 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

danullinnka
11. dec 2007

kristi..to je fakt 😅 někteří jsou opravdu rýpavý 😠 a my si tu jen s klidem povídáme 😅

kristi
11. dec 2007

jestli nekdo chcete neco vedet, tak IP

vavka33
11. dec 2007

Babyyyyyyyyyyyyy,zajtra pride domov moja laska.viete ako sa tesiiiiiiiiim.

mikca
11. dec 2007

kristi jste dobrý že jste to realizovali ve třech..taky bych do toho šla, ale chtěla bych tam mít chlapa navíc..no jo ale s tím manža nesouhlasí on by bral variantu co jste parktikovali vy..a na to zas nepřistoupím já..takže si budem muset vystačit sami...ale taky dobrý 😀

lindda
11. dec 2007

pipi aka romanticka 😀

danullinnka
11. dec 2007

Andri,taky mi navrhuje kamarádky-nééé a nedávno vybalil,že třeba moje segra-no úplně vyhrabaný 😠 on by možná chlapa snesl,ale spíš chce tu holku,leda fakt takovou,kterou už do smrti neuvidíme 😅

andrea73
11. dec 2007

hej Kris, já jsem úchylák, tak sem s tím do IP 😀

danullinnka
11. dec 2007

Kristi..pisni mi prosím taky do IP,díky moooc

vavka33
11. dec 2007

Danu,len aby. 😀 Sa mu to s nou zapaci a budes ju mat doma pravidelne 😀

kristi
11. dec 2007

tak se ptejte...to jsem tady zase za nejvetsi prase a uchyla...ach jo...

andrea73
11. dec 2007

Danu jim už to sperma leze na mozek 😀 , ale na druhého chlapa by si troufl málokdo 😀

bihan
11. dec 2007

juuuj, tak trojka je aj mojím fantazmom... s ženskou 😀 ale pochybujem, že na to niekedy nájdem dosť odvahy...
A k orgazmu - u nás to vybuchlo rovno pri prvom sexe a vybuchuje to doteraz 😀
(a bývalým ani po piatich rokoch takmer nič 😅 )

julia225
autor
11. dec 2007

ste sa tu rozsoupli, pipi vitaj 😉
baba,baba chlap, mmmh 😉
ja by som ale mojho zabila, keby sa jej dotkol, a mozno 😒
😀 😀 😀 😀 😀

andrea73
11. dec 2007

Vavka jak dlouho jste se nevideli?