Cez klúčovú dierku

julia225
10. dec 2007

no tak tu to mame.... 😀 😝

svetluska.p
11. dec 2007

mikca, treba vypnut zvuk 😀 😀 😀 😀 .

julia225
autor
11. dec 2007

co ja viem, vsetci sa do nas tak pustili,... a ja zakladatelka temy no hamba mi 😀

danullinnka
11. dec 2007

holky,chvilku jsem tu nebyla a už jsem myslela,že je téma zrušené,ale naštěstí má jen jiný název

domcek
11. dec 2007

Ale Julia ziadna hanba. 🙂 😝

julia225
autor
11. dec 2007

tak ale chapes??? ma slo vystriet. no ale o spalnovych veciach mame tocit, hmm tak tak... domi, aspon dakto z RK 😢 😢 😀

danullinnka
11. dec 2007

Juli,není se za co stydět 😉

julia225
autor
11. dec 2007

ja sa dako nehambim, ale sa ma to dotklo, ved som matka, mam muza, niesom daka 15stka co sa tu ukaja na inych reciach, ja neviem to nemame pravo si daco pozriet a mat sex ako zabavu?
to kazdu mamu musi boliet hlava ked ma podrzat? 😒

mikca
11. dec 2007

svetlus dík za tip...nějak mě to nenapadlo 😀 ..jsem vždy nažhavena na nějaký zážitek a po prvních slovech poněkud chladnu 😀 😀 😀 ..takže příště vypííííínááme zvuk 😀

vavka33
11. dec 2007

Mame novy nazov?som nevedela,ci som tu spravne 😀

julia225
autor
11. dec 2007

mikca inac to sa aj mne stava, nastastie vzdy kukneme dake asiatky alebo spanielske p, aby sme nerozumeli... 😅 😀

julia225
autor
11. dec 2007

vitaj 😉

kristi
11. dec 2007

vavka, mame 🙂

danullinnka
11. dec 2007

Juli,souhlasím s tebou,pokud jiné předstírají bolehlavy,tak at tu ani nenakukují 😉 je to přece normální a je to i odreagování,ne pořád plenky atd.

vavka33
11. dec 2007

julia,ze dakujem 🙂

julia225
autor
11. dec 2007

myslis ze necitaju, citaju a dufaju ze vecer daco bude, ako ja lutujem baby co predstieraju orgazmy a pod, poznam jednu pani v rokoch a hovorila mojej mame ze nikdy nemala so svojim muzom orgazmus!!! po 30rokoch manzelstva, boooze. ☹

danullinnka
11. dec 2007

Vavko,taky jsem to hledala 😉 ale jak jsem viděla zakladatelku Julii a tolik příspěvků,hned jsem si myslela,že je to ono 😉

kristi
11. dec 2007

tak ja nekdy mam a nekdy taky ne, nicmene radost mi to nekazi..

julia225
autor
11. dec 2007

no neviem, by ma porazilo, ved musi byt taka podrazdena,... a protivna... 🙄

danullinnka
11. dec 2007

juli,no chuděra.To nevěděli jak na to???Tak na toto já si nikdy nepostěžuju 😅

julia225
autor
11. dec 2007

tak ale raz chapes, prezijes ale cely zivot 😒 ???

julia225
autor
11. dec 2007

chvalabohu... 😉

vavka33
11. dec 2007

Juli,ja poznam tiez take babysice nie su az tak stare,su v mojom veku,ale tiez nemali nikdy orgazmus.
Minule som nad tym rozmyslala,ze cim to je.Neviem,toto je len moj nazor,ale asi nepoznaju svoje telo.Podla mnaak sa zena dokaze urobit sama,tak potom ma orgazmus aj s muzom.asi aj to sa treba ucit,ci nie?neviem.nastastie ja mam opacny problem 😀 😀

julia225
autor
11. dec 2007

jasne, musis sa poznat... a potom aj partner ak mu aspon trochu zalezi poznava teba, pozera ako sa tvaris... nie?

vavka33
11. dec 2007

A jasne,ze nie za kazdym mam orgazmus,su dni,kedy som unavena,alebo ma nieco trapi,ze sa neuvolnim,ale takych je nastastie malo.aj na jednej ruke ich spocitam 😀

danullinnka
11. dec 2007

Taky si myslím,že když si to udělá sama,tak orgasmu dosáhne a s mužem musí přijít na nějakou taktiku 😉 tu my máme a funguje dokonale 😀 😀 😉

kristi
11. dec 2007

vavka, to asi ano..nepoznaji sve telo, nevedi,jak si udelat dobre....myslim,ze je spousta takovych

vavka33
11. dec 2007

Asi ano.je tam urcite dolezita technika a poloha a pohoda. 😉

julia225
autor
11. dec 2007

alebo ja osobne rovno poviem... to je naj, len bohuzial, my sme uz ina generacia asi, urcite, no a daktorym babam to doma nevysvetlili.
moja mama je vysoko postaveny clovek, veriaci sme vsetci, vsetci nas poznaju, ale mami mi vzdy povie, pokial sa o chlapa nepostaras, pojde inde...
a takisto o teb ma byt postarane...

andrea73
11. dec 2007

to je tím, že kdysi to bylo tabu, o sexu se nemluvilo a pokud jo, tak minimálně....já si to teda nedovedu představit, že bych ho neměla. Kdysi jsem s mým mužem předstírala 1x a on na to přišel, já se přiznala a pak mi asi 1/2 roku nevěřil, že ho fakt mám a že nedělám fintu fň....pak zjistil, že fakt nehraju 😀

danullinnka
11. dec 2007

no,dnes tu taktiku asi vyzkouším,manža mi k dnešnímu svátku koupil prádlo,tak je třeba ho vyzkoušet,ne?, 😉 😅