Cez klúčovú dierku

julia225
10. dec 2007

no tak tu to mame.... 😀 😝

sandrika
18. jan 2008

magg určite ju nemáš pokazenú

elise
19. jan 2008

rybečka mna to trápilo skoro rok my sme nakoniec priši na to že musíme isť na sex pomaly, a potom to tak neštípe ked mna to štípe po sexe tak na to pomôže sprcha a ja občas pretriem sudokremom (otom sa fakt uľaví) skúšame druhé tak som zvedavá ako to zvádneme 😉

rybecka
19. jan 2008

ahojte,
ja tiez elise utekam hned po sexe do sprchy a skusala som ist aj na to pomaly a aj lubrikant.
ja fakt neviem ci je to psychika ale zeby bola az taka silna a sposobila mi stipanie 😨
teraz je manzel na 3 mesiace prec a slubila som mu ze ked sa vrati bude uz vsetko ok tak musim ju nejak preliecit s bylinkami a tak citala som ze sedacie kupele nad nechtikom vraj pomahaju poculi ste niektora o tom?

mishelin
20. jan 2008

rybecka ja som si tie sedacie kupele robievala aby sa mi rany po porode zahojili rychlejsie a myslim ze to pomohlo 😉 ja som mala prvy sex po porode hned v den ukoncenia sestonedelia....ani som ku gyncovi najskor nesla..prvykrta trosku stipalo a potm uz uplna pohoda 😉

malaskoricka
26. jún 2008
https://www.youtube.com/watch?v=XMTP7JoB8bU

no tak toto stoji zato🙂 okolo 0:38-...takto zatancovat nad partnerom ach jaj 😀

lindda
8. júl 2008

aha opet vzrusujuca dierka 😀

danielitka26
8. júl 2008

linduška linduška 😀 😀 😀 😀

danielitka26
8. júl 2008

bola by sranda keby odtajili adminky zatajené hiezdy že ???

danielitka26
8. júl 2008

hviezdy tam malo byť

lindda
8. júl 2008

No len aby nebol smutok skor ako sranda 🙂 ale myslim ,ze na internete je dost tem kde by si mohli popisat nase hviezdicky 😉

zuz11
8. júl 2008

hviezde aj tak este ostalo niekolko nickov, netusim pod ktorym ju poznate ( ale o chvilu blokneme vsetky) pepemomo, petuli0601 a princesp🤐

danielitka26
8. júl 2008

tak to ano to máš pravdu 😉 do ktorých tém píšeš ?? videla som ťa už niekde ale nenapadne ma že kde

lindda
8. júl 2008

No tak vsade troska Nino uz je velky a stale ma otravuje pr PC tak uz chodim menej 🙂
Chodila som do februarok ale uz len tak tak 🙂 a niekam do batoliat teraz vleziem obcas 🙂

danielitka26
8. júl 2008

aha ...ale ninko je nádherný chlapček ...druhé neplánujete ??? ved už je dosť veľký už by mohol mať bračeka alebo sestričku

lindda
8. júl 2008

Noooooo planujeme len keby sa narodilo uz aspom rocne 😀 😀 Nino je maly cert 🙂 😠 😀
Mate krasnu argentinu :- My sme mali pitbula,ale nasa laska pred 2r.odysla do nebíčka ☹ ☹

danielitka26
8. júl 2008

aj ja saške už nedávam veľa najviac 5 rokov ...

moja idem ja niečo dorobiť takže opúšťam net ...ak chceš kludne napíš ip ..alebo niekedy pokecáme v dierke ked ťa tu objavím ...zatial papa 😀 😀 😀

ikke
8. júl 2008

damy, ale vratte sa k teme, ak k nej nieco este mate.

danielitka26
8. júl 2008

ikke už sme skončili 😉

lindda
8. júl 2008

ikke ok sorry 😉
dani Ip pa 🙂

nikka.vo
13. aug 2008

No joooo, Kitty, ale o čem se tu budeme bavit, když nobody se o tom moc nerozpovídá nikdy 😝 😅

kitty68
13. aug 2008

no to je tezko s nim

ale jakou sis tam hodila rajcovni fotku na ten pokec 😀 , to mas novy sestrih?

nikka.vo
13. aug 2008

to už mám dlouho ... ta nejni rajcovní, jen jsem už nechtěla maminkovskou, to jsem matka co? 😅

Já si ty vlasy musim žehlit a už to mám zase o něco delší, tak si to neumim tak upravit 😅 Nosim to zase víc sepnutý 😖

nikka.vo
13. aug 2008

ale tohle téma neni fakt rajcovní 😀

kitty68
13. aug 2008

no moc neni, mas to nekde v albu vyfocene?

ja furt uvazuju o nejakem sestrihu nebo meliru mam uz to 736543853let stejne, ted teda delsi

nikka.vo
13. aug 2008

počkej, zmenšim a hodim do alba 😉

nikka.vo
13. aug 2008

je to tam 😉

kitty68
13. aug 2008

uz js se divala, covece to nevypada spatne, ona me totiz strasne skube za vlasy a ofinku mam rada, budu muset nakoupit nejake casaky a obhlidnout, jeste mi zacly rust vlasy tak tam mam takove stetinky po cele hlave

nikka.vo
13. aug 2008

koukni na wéwéwésvetucesu.com 😉 tam si jisto jistě vybereš 😵 Ale dej si tam seřadit od posledních vložených, jsou tam modernější 😉

kitty68
13. aug 2008

ale problem je ze ja js sralbotka mam z toho strach se nechat ostrihat
😅

nikka.vo
13. aug 2008

kitty..ty woe...já nechodila ke kadeřnici vůůůbec. Tím že mám kudrnatý, tak jsem to měla pořád stejný, střih tam v podstatě neby vidět a to mi do nedávna vyhovovalo, protože jsem srab neskutečnej na zmeny. Ale řekla jsem si, že nehodlám být celý život stejná a kdo nic nezkusí nic nezíská 😉 .. přinejhoršim bych to nosila stažený 😉 No tak jsem si našla co by se mi líbilo, řekla jsem si že budu žehlit, přest o, že jsem to nikdy žehit nechtěla protože jsem si připadala vyžehlená divně- jinej člověk 😖 Ale co, tak jsem sama sebe překvapila a vyrazila jsem. Mezitím jsem si to 10 krát rozmyslela samozřejmě. Ty jo a jak jsem seděla a čekala jsem až na mě přijde řada, tak jsem měla staženej žaludek jak svině, jak kdybych šla k zubaři a ne ke kadeřnici. Nakonec jsem byla náramně spokojená . Mám poprvé ofinu a poprvé žehlim a už si to ani kudrnatý nedovedu představit 😵