Chcem ešte jedno, ale manžel nie. Ako ho presvedčiť?

pacna
1. apr 2008

ahoj babenky. manžel nechce už dalšie babo ale ja strašne po jednom ešte tužim.
jeho dovod je, že je stary (podla jeho slov).
ma 34 rokov a ked to počital tak on bude mat 54 ked dcera/syn by mali 20 rokov.
ja budem mat tento rok 30. teraz sa kliečim na endometr. a po liečbe by to šlo.
no včera sme sa o tom bavili a to jeho nechcem ma až rozplakalo 😢
ako sa s tym zmierit alebo ako ho presvedčit alebo nie??? 😖

annaola
1. apr 2008

urob mu prekvapko a bude 🙂
ved aj HA obcas zlyha a nebude to tvoja vina. 😉 (co uz narobi, ked mu to oznamis v nejakom 4 mesiaci??)
moja sestra ma taku teoriu- dve deti do tridsiatky a tretie asi v 35 tke- to bude benjamincek, maznacik , ktory s tebou bude ked ostatne deti vyletia z hniezda. dobre to vymyslela, nie?

tilly
1. apr 2008

môj muž mal 34, keď sa nám narodilo prvé, takže ten vek vôbec nie je zlý...

karolinkafe
1. apr 2008

Ahoj pacna. No zevraj stary 😀 😀 😀 az som sa na tom zasmiala. Moj drahy ma o dva roky viac a este ani deti nemame. Nejako tak mu vysvetli. Nazornymi prikladmi 😉 Ved su aj muzi co maju deti po styridsiatke a viac

karolinkafe
1. apr 2008

Annaola ja by som teda za prekvapko nebola 😒 pride mi to take ako "zrada" lebo manzelia si predsa musia doverovat.

ilci
1. apr 2008

pacna, nám až se narodí první, bude mít manža 33
a chceme ještě další 😉
spíš bych se manžu snažila přesvědčit, ale netlačit na něj
vím sama o sobě, že pokud mě někdo k něčemu nutí, tak se zabejčím 😀

pacna
autor
1. apr 2008

on chce syna a ako mu zaručim, že to bude Erik? no ked by bolo tak nič nenarobi ale ta tužba je hroznaaaa 😠
ved aj on pozna chlapa ktory mal dieta po styridsatke. 😖

majada
1. apr 2008

ahoj ja som muža presvedčila po 11r že chcem ešte jedno babo.Chcela som dievčatko no nevydarilo sa je to chlapček. No aj tak som šťastná je to môj malý anjelik.Za dievčatko by som ho nevymenila. Muž má 36r. najskôr sa zdráhal že ja už starý. Potom privolil povedali sme si že si dáme polroka ak dovtedy otehotniem tak je nám súdené mať ešte jedno bábo. Stalo sa máme malého Adamka. Teraz je muž šťastný že ho má. Priam omladol.

elise
1. apr 2008

môj muž mal 43 rokov ked sa nám narodilo prvé a plánujeme ešte určite dve takže tvoj manžel starý nieje 🙂

pacna
autor
1. apr 2008

jaj baby musim asi skusit co pisala majada ale až po juni. 🙂

jacka
1. apr 2008

Pacan,to su len blbe vyhovorky.Ja som tiež nahovaral na druhe a povedal mi to iste. 😝 Tak som aj ja smutna že moje dietato bude jedináčik.Možno ho ešte prehovoríš tak potom daj vediet.Mne sa to už asi nepodari.Argumentovala som hádam všetkým a nič nezabralo. ☹

lenka386
1. apr 2008

Pacna, a co maju povedat deti hollywoodskych hviezd, ktore rodia (plodia deti) v 50-60tke? 😉

katka76
1. apr 2008

ahoj, tak ja by som tiez ziadne prekvapko nerobila, bol by to urcity podraz voci tomu druhemu. skuste si to teraz uzivat s dievcatami, nejaka dovolenka, uz su dost velke, ako-tak sebestacne...no a ked pojde mensia do skoly, nadskrtni znova temu babatka

aponchie
1. apr 2008

MM mel 33kdyz se mala narodila 😀 do40casu dost podle me

tutifruti
1. apr 2008

My sme si počty detí našťastie s manželom ujasnili na začiatku 😀 , ale v okolí mám kámošky, ktoré túžia po treťom a tí ich ani počuť... Tak zahájili metódu neustáleho "omieľania", že tretie bábätko je super, že to bude miláčik rodiny... /Obe kámošky majú 35, manželia sú o rok starší/.... Obe "sa rozhodli", že tak o rok začnú na nich pracovať, pretože manželíkovia budú spracovaní... 😀

zuzkaprofant
1. apr 2008

ze stary potom ja uz ani deti nemozem planovat lebo budem mat 30r 😀 😀 ved muz moze mat deti aj 70rocny 😀 😀

junovka
1. apr 2008

chlapi su v tomto smere dost sebecki.Ja som mojho musela presviedcat aspon rok....s recami, aby Timka v zivote nebola sama, ked sa my pominieme, a tak..... 😀 asi to zabralo.
Ale, ako pozeram, pacna, tak na dnesne pomery dva deticky az az 😝 😝 ............ 😀 😀 😉

maart
1. apr 2008

Jojo Pacna, tak tuhle situaci znam opavdu moooooc dobre 😉 . Vzdycky jsme s manzelem meli "naplanove" 2 deti...a tak to melo zustat. Jenomze kdyz muj druhy kloucek odrustal miminkovskemu veku, tak jsem strasne zacala touzit po tretim miminku, proste vsechno si tu zazit a uzit jeste jednou. Dalo mne to velkou praci, nez jsem premluvila taky manzela....ze zacatku nechtel o 3. ditku ani slyset. No nakonec se to povedlo, v lednu 2007 jsem vysadila HA a v dubnu jsem si uz delala pozitivni tehu test.... 🙂 ....Nasi maly prdolce jsou 3 mesice a ja jsem na nejstastnejsi mama pod sluncem...A muj manzel? Je stastny se mnou 🙂 ...a mimichodem v breznu oslavil 43. narozeniny...jo a mne je 37 😉 .

Preju Ti hodne stesti....

pacna
autor
1. apr 2008

maart supeer 😀
ono to je tak že on sa boji,že ho nevychova že sa pominie skor ako deti zabezpeči 😖

elise
1. apr 2008

pacna ale to môže aj v mladom veku sa pominúť takže nech kašle na vek a nech si užíva bábenko ktoré bude tretie ale bude vaše slniečko a váš pokladík 😵 😉

pacna
autor
1. apr 2008

ved to musim začat nejaky utok.tarz mu dam čiastočny pokoj a potom bude bombardovanie 😀

pacna
autor
1. apr 2008

som z toho chora ked tu vidim všetky tie kraaasne babenka jooooj ☹

esci
1. apr 2008

pacna, ja mam dve a chcem tretie 😝
ktovie, ci mi bude potom dost...moj manzel ma 28, ale aj keby mal 38, nezdal by sa mi stary 😵 je to v pohode vek toho tvojho, len ho presvedcit.

dominica
1. apr 2008

tak my sme mali v pláne 2 a bolo to jasné od začiatku, ale po tom, čo sa nám narodil anjelik, tak som zatúžila po 3 deťoch, ale MM to ešte nevie. Ani to 2hé ešte neviem kedy bude, lebo pôvodne som chcela najskôr po 5tich rokoch, ale teraz neviem, či nenadviažem druhú MD na prvú, ak sa samozrejme podarí. Ale dúfam, že MM spracujem aj na to 3, ale ako na to, neviem, ale zas mám kopu času nad tým uvažovať a aspoň som tu našla inšpirácie 😉

julia225
1. apr 2008

moj je o 10starsi...ale u nas je opacny problem on chce druhe hned co sa zas po dlhsom case vidime...(nezijeme v spolocnej domacnosti) ale ja kedze som lada si myslim, ze mame cas...ja chcem druhe tak za 10rokov...to on bude mat uz 43 😒

mirka414
1. apr 2008

juli225 najprv nech sa vylieci a da si doporiadku prve dieta a rodinku a potom nech rozmysla nad druhym...aj ja som si uz planovala druhe dokonca som si aj spravila tento tyzden babytest,ale do neuplnej rodinky by som druhe v ziadnom pripade nepriniesla.to len moj nazor...ved vies ako tasko je dcerke a co ked sa to zopakuje a necha vas znovu same???

poleva
2. apr 2008

pacna, no neviem
môj má 42 a ešte sa len chystáme odznova, nakoľko som potratila
myslím, že to je trošku aj o veku ale ak človek veľmi chce, nevidím problém

pacna
autor
2. apr 2008

ahoj poleva drzim palce aka som niekto nemože mať jedno a ja tri!!! 😅

poleva
2. apr 2008

možno potrebuje čas...daj mu ho

julia225
2. apr 2008

mirka...jasne 😵 ved ja viem...prave preto pisem ze mam podobny len opacny problem ja este nemusim a on hej 😉

pacna
autor
3. apr 2008

tak viete čo mi strelil dnes mužicek že ak si necham dorast vlasy posrdce tak bude aj syn 😒 😠