Chcem pekné gelové nechty - Bratislava 3. Poraďte

kakona
7. sep 2008

ajojte.... vie tu niekto poradiť najakú babenku, ktorá robí nechty veľmi pekne a je z BA 3. Ja nejak nemám štastie. Dakujem

uuups...21
7. sep 2008

ja... ale som z pk ak nevadi 😎 😎

ahlienka
9. sep 2008

ja ti k tomu poviem len nieco z vlastnej skusenosti je to asi tak kazda babena ktora to robi je s toho casom unudena a prestava ju to bavit preto to zacne flakat vzdy jedna nadava na tu predoslu a kazda je ta naj ja som si to teraz zacinam robit sama a celkom sa to da ...a mam pokoj

bibula
9. sep 2008

ja poznam jednu,na ktoru vobec nie su staznosti,je velmi precizna a ma minimum "odlomenych"...ale je z V. a ma dlhu cakacku, kedze je fakt dobra. 😉

adinka3
12. sep 2008

ja mám kontakt na šikovnú, z centra BA.

cicushka
12. sep 2008

ahlienka) nie je to pravda...ja mam jednu uz dhlo...kontakt ti ale nedam, lebo nove zakaznicky neberie. Ale je to spicka. Viem to usudit, lebo gelove nechty nosim uz 8 rokov bez prestavky. 😉

silvia219
17. máj 2010

Ahoj ja som tiež mala dlho problém nájsť dobrú nechtárku, moja nechtárka odišla do zahraničia a ja som dlho striedala nechtárky, no des. Nová kolegiňa mi dala kontakt na babu čo robí pekné gélové nechty v Petržálke Nechtové štúdio Christio na Pečnianskej 5 a supéééééééééééééééééééééér.
Fakt veľmi pekná robota a nie je drahá len 18,- za dorábku, čo som vždy platila okolo 25,- euro. christio.sk
Pekný deň Sisa

evelynnn
13. dec 2010

ja mam svoju nechtarku uz viac ako rok...som s nou nadmieru spokojna....baby ak nie ste spokojne s tou svojou tak urcite chodte k evke....venuje sa tomu 8rokov...nechtiky od nej vyzeraju velmi prirodzene a vydrzia toho fakt vela 🙂 ....je velmi sikovna, rychla a aj ceny su super. je na feriencikovej v studiu miracle. pozrite si webstranku studiomiracle.sk

allesandra
19. sep 2013

Ahojte žienky, rada by som Vás pozvala do našeho nechtového študia v Bratislave(Petržalka), kde bude o Vás postarané s vysokou profesionalitou.
http://www.allesandranails.sk/

Kontakt:
0944 285 019

barborka2014
6. mar 2014

ahojte.nemate nahodou skusenosti s kurzom v slimaku na halkovej v Ba?dakujem moooc 😉 😉

lobotienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelita02
2. feb 2015

nejaku naozaj dobru nechtarku v Rači neviete poradit?

nelita02
4. feb 2015

nic? 😒

karynnails
15. nov 2015

@kakona Ahoj, ak máš záujem o služby nechtového dizajnu, môžeš si pozriet moju prácu na facebook stránke: Karynnails a ak sa ti bude páčit, môžeme si dohodnút termín. 😊

mamamajka85
15. aug 2016

Potrebovala by som poradit nejake dobre farebne uv gely.Odkial objednavate?Dakujem

evinkasofinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
benca
27. aug 2017

ja som kedysi chodievala dole v dunaji v centre, obchodny dom dunaj boli drahe 30 az 40 eur ale to v tej dobe velmi kvalitne a bola som uz aj inde, a nebolo dobre neviem ci to tam este je