Chcem poslať kočík. Poznáte dobrú kuriérsku službu?

junovka
7. jún 2009

Ahojte,

potrebujem poslat kocik jednej babe do BA z KE.Rozmyslal som, ze jej to poslem prostrednictvom kuriera.Viete mi niekto poradit, nejaku spolahlivu kuriersku sluzbu...popripade aj lacnu?A este...ako to vlastne prebieha?Chcela by som , aby kurier mi vzal kocik pred blokom a vylozil ho babe v BA , tiez pred blokom?Je to vobec mozne?Vdaka za kazdu infosku. 😉

vinka
7. jún 2009

A prečo kurierom.Mne prišiel kočiar poštou.No ale je pravda,že som musela íst pre kočiar na poštu. 😉 No mne kurier doniesol plutvy a priniesol ich domov.Ale či predajna to niekde odnášala alebo si to kurier prevzal to neviem.

denisocka
7. jún 2009

ja som uvažovala že pošlem svoj,a najlacnejšie mi vyšlo kurierom slovenskej pošty

janinah
7. jún 2009

bežne sa kočíky posielajú poštou,zabaliť dobre ho musíš tak či tak, jedine,že kupujúca si to želá cez kuriera a zaplatí si to, kurierske služby hľadaj na nete, ja som hľadala aj našla,ked som kupovala bicyklík,ale nakoniec aj tak to bolo najvýhodnejšie poštou

vinka
7. jún 2009

Ved práve,že kurier je dost drahý.Ja ked som kupovala cez net plutvy z obchodu internetového tak plutvy stáli 10 eur a kurier 5 eur.Ale poštou predajna neposielala tak mne nič iné neostalo len ho zaplatit.Lebo ma to vyšlo aj tak lacnejšie ako u nás v obchode. 😒

denisocka
7. jún 2009

😀 inač mimo temy,ked som kupovala autosedačku,tak mi jumpani poslala poštou v takom hrubčom sačku na odpadkovy koš,skoro som odpadla,žiadna škatula,nič-ale sedačka bola v pohode,vravela,že tak už jednu poslala a tiež sa nič nestalo

vinka
7. jún 2009

Ja som tiež tak dostala kočiar.Ako prišla sedačka neviem lebo som nebola doma. 😀 😀

junovka
autor
7. jún 2009

tej babe je fuk ako to poslem, ci kurierom, alebo inak....a jedno jej bude aj kolko zaplati , lebo sme rozpravali po telefone, a povedala som jej, ci by jej vadilo, keby ze som jej poslala kurierom.....😕 ...a na nete hladam, ale zatila nic som nenasla 😅 ...neporadite priblizne nejaku kuriersku sluzbu?

jalen si neviem predstavit, ako by som dotrepala vyse 20 kilovy kocik na postu atd..... 😝 😝 😀

bubadlo27
7. jún 2009

mne baliky nosi vacsinou DPD, donesu priamo az pred dvere, este som nemala s nimi ziadny problem, ale cez nich som este neposielala
😉
pozerala som aj ich cennik a celkom v pohode, taky 20 kg balik, klasickou sluzbou okolo 9 eur 🙂

denisocka
7. jún 2009

junovka,tak si zavolaj UPC ,pridu si po to do bytu

denisocka
7. jún 2009

junovka,a to čo zaq kočik ked ma 20kg 😀

norik1
7. jún 2009

Denisocka si asi myslela UPS 😀 😀 😀 😀

este je TNT Express, DHL Express, In Time ci ako sa volaju...

myskapipiska
8. jún 2009

junovka ja som robila v kurierskej firme remax zavolas si, dokonca mozes urobit objednavku online (vtedy to este nebolo) mozes to tam poistit, poslat na dobierku. kurier ti pride pre zasielku domov a na druhy den, ak je prijemca doma, ju mas dorucenu. hlavne to musis poriadne zabalit, do nejakej krabice, v igelite ti to nevezmu. na stranke si mozes vypocitat aj cenu prepravy 😉

zuzitka
8. jún 2009

TNT express skús 😉

titkovamiriam
8. jún 2009

tnt je super aj vo firme vyuzivame ich sluzby,ceny netusim

daskak
8. jún 2009

ja mam vyborne skusenosti s Remax... prideu si k tebe po to a jej to donesu priamo do bytu... ja ich uz pouzivam 6 rokov...0216107 ich t.c. staci povedat ze chces urobbit objednavku dopravy odkial kam, a ci platit bude prijemca alebo odosielatel... 🙂

denisocka
8. jún 2009

norikchvilu som uvažovala ake pismeno ide na koniec,kedže to vždy zmylim,tak som dala to,na ktore som ymslela,že tam nejde a zle som dala 😀

leniciatko
20. nov 2009

ja som poslala 2 kočíky kuriárom a boal som max. spokojná, došiel k nám,kočík zobral a na druhý deň mi pípala sms že kočík je doručený a v poriadku. kuriér bol fajn a zábavný. 🙂

dske
19. mar 2013

Ja som naposledy použil Kuriérsku službu www.Airway.cz a bol som maximálne spokojný.

5683
19. aug 2014

Ahojky. Neviete kolko stoji kurier ked chcem poslat kocik?

lazor
1. sep 2014

Najlacnejšia kuriérska služba
Www.kurierske-sluzby.sk

Porovnaj si na www.najpreprava. Sk

lazor
1. sep 2014

Najlacnejšia kuriérska služba na Slovensku je.
Www.kurierske-sluzby.sk

porovnajte cenu prepravy na www.najpreprava. Sk

lucka1980
23. okt 2014

Dobrý, práve som si zisťovala tieto informácie, lebo sama idem posielať kočík. Cez slovenskú poštu kuriera- do 15kg cena 9 eur a do 20kg 9,60eur plus ak na dobierku na adresu 1.32 a na účet 96 centov. Kurér príde domov s potrebnými dokladmi a prevezme kočík. Pride nasledujúci den po jeho objednaní na bezplatnom čísle 048-4378800 (tam povedia aj bližšie info o zaslaní). Dá sa aj poštou, no nie všade kočík prevezmú lebo je príliš velký. ja teraz rozmýšlam ako ho zabali, kedže nemám krabicu od neho. Asi bublinkovou foliou by to mohlo ísť.

nika774
24. okt 2014

J a

lili177
28. apr 2015

no co ja zistujme nikde to nechu brat a ked uz tak za 30 e, slov posta uctuje nestandardne rozmery teda k cca 8 e treba este 7 priratat, vsade chcu krabicu, no neviem...

wincentka
29. jún 2015

aj ja som dnes zistovala...
Kočík - dvoj-kombinácia (športový aj hlboká vanička), do 30 kg, zabalený v priesvitnej folii - cena na poste 17,20 EUR.
Budem ho zrejme tento týžden posielat, tak uvidime, ci to tak bude, ako mi dnes povedali...

wincentka
29. jún 2015

Ešte k tej cene... V cenniku posty píšu, že taky balík by mal stať 10 EUR. No niekde som sa dočítala, že tých 7,2 EUR navyse - je príplatok za to, že je tovar zabaleny vo folii a nie je v skladnej krabici.

topkurier
17. sep 2015

Dobrý deň sme Slovenská kuriérska spoločnosť
Máte internetový obchod?
Potrebujete poslať balík?
Ponúkame vám komplexné riešenie vašich
zásielok
*vyzdvihnutie balíkov u vás doma
*doručovanie balíkových zásielok do 50kg
*doručovanie zásielok po celom území Slovenskej
republiky na nasledujúci deň
*najlepšie ceny na trhu - od 2,60€ za balík
Pre nefiremných zákazníkov platia ceny bez DPH

Viac informácií na: www.topkurier.sk
Tel.č.: 0902 144 643
E-mail: topkurier@topkurier.sk

S pozdravom top kurier tím

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

slovenskí pošta má tiež svoju kuriersku službu skús cez to http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

terka1607
2. nov 2015

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či ide poslať balík kurierom slovenskej pošty, ale aby si balík vyzdvihol u mňa doma a nemusela kvôli tomu chodiť na poštu?

illyria
20. jan 2016

neviem, ako je to so slov. postou. Ja take veci posielam vzdy supromnym kurierom. zatial stale dpdckom. ked sa nechces trepat z nejakeho odberneho miesta s kocikom (alebo byvas niekde daleko od neho, jak ja 🙂 ) tak aj domov ti dovezu, mne tak minule niesli na sviatky kolace 🙂))) Tu mas link:
https://www.dpd.com/sk/home/produkty_a_sluzby/r...