Chcem si splniť sen. O čom snívate vy?

etuska
17. mar 2008

🙂 snívat je krasne a tak by ma zaujímalo o čom snívajú mladé maminky 🙂 Aky sen si chcete splnit?

etuska
autor
17. mar 2008

😀

egyptanka
17. mar 2008

Sen ... ten kto tvrdi, ze sa mu vsetky sny splnili je podla mna pokrytec, kazdy den, kazda chvila nam prinasa nove sny. Sen je podla mna dovod ist dalej, dovod na sebe pracovat, ... ja mam vela snov, som si vedoma ze nie vsetky sa splnia, ale je krasne snivat ... tak napriklad mat byt alebo dom svojich snov, vidiet Australiu, nakupovat v Parizi, prechadzat sa po 5th avenue v NY, ist s manzelom na finale Ligy Majstrov a NHL, mat topanky od Manola Blahnika, ...
Tieto sny ma nenechaju na pokoji a narusaju moj kazdodenny stereotyp ... 🙂

melory
17. mar 2008

asi som z inej planety, ale pre mna splnit si sen je nieco skutocne snove, nie realne....

etuska
autor
17. mar 2008

aj pre mna bolo,az som si postupne zacala sny plnit 🙂 alebo mi bolo dopriate ,aby sa splnili 🙂 -svadba,moja krasna dcerka,ukoncenie VS,koncert Bryana Adamsa,navsteva Irska a dovolenka v Ciernej Hore....-juuuj a stale snivam 🙂

egyptanka
17. mar 2008

etuska, neprestavaj snivat ... podla mna ten kto nesniva nezije...

etuska
autor
17. mar 2008

egyptanka-tak teraz uz ozaj snivat idem 🙂 bru nocku 🙂

elise
17. mar 2008

túžim aby sme ako rodina boli zdraví a hlvne spolu aby sa malý s radosťou vracal aj s neakou tou potenciálnou nevestou knám bez pretvárky 😉 ale hlavne túžim dať lukaskovi sestričku 😉

maja22
17. mar 2008

Egyptanka, normalne si ma inspirovala, o com sa da snivat... Tusim si z toho nieco vyberiem... 😀

maruschka
17. mar 2008

môj sen je taký, že sa mi reálne a naozaj splnili ďalšie dajme tomu tri sny....? 😀

egyptanka
17. mar 2008

😀 😀

maybee
18. mar 2008

Ja sa snažím splniť si každí malinký sen, zatiaľ sa mi to darí. Mám zatiaľ iné hodnoty, ako Vy - maminy, keďže ja zatiaľ mamou nie som. Splnili sa mi napr.-mať skvelého priateľa (možno raz aj manžela), mať celkom dobrú prácu, mať dobré rodinné vzťahy, mať psíka a pod. a teraz tiež mám malé sny a tiež veľké sny, ale bude ma to stáť veľa úsilia, aby som to dosiahla, ale to ma motivuje, že možno raz to dosiahnem... 😉 a neskôr, keď príde na rodinku, by som chcela vlastný malý domček s veľkou záhradou, dve zdravé detičky, milujúceho manžela a kľudný a šťastný život. ale to asi každá z Vás 😉

nika251
18. mar 2008

Mojim snom je mat tri krasne deti- nezalezi na pohlavi 😵 a mat vlastny rodinny dom v ktorom by sme boli stastny a este jeden- nech sme s manzelom cely zivot vedla seba - lebo kym mam jeho a deti- mam cely svet 😵

lienockaa
18. mar 2008

teraz momentálne najväčší môj sen je porodiť zdravé dieťatko..a súhlasím, že ak si človek jeden sen už splní, tak sa objavia ďalšie..lebo toto je človek, tvor nespokojný..🙂a inak si želám hlavne zdravie a pokoj pre svoju rodinu, hoci to znie ako nejaké naučené prianie, ale ak je toto, dá sa všetko ostatné postupne si plniť.. 😉

maybee
18. mar 2008

lienockaa, tak držím palce, nech sa to podarí!!! 😉

lienockaa
18. mar 2008

maybee- ďakujem..🙂

goja
18. mar 2008

ja som dieta stasteny a uz sa mi splnili niektore moje sny. Splnili sa mi najmä vdaka niektorym uuuzasnym ludom okolo mna a tak mojim snom-tuzbou-snahou je pomoct naplnit tie ich, akosi vratit im to na oplatku, aby zazili rovnako skvely pocit ako ja. Dufam, ze sa mi to v buducnosti podari aspon zcasti.

goja
18. mar 2008

...no a samozrejme, mam take klasicke "zenske sny" alebo skor tuzby ako napr. "manolky" 😉 a kedze sa velmi podobam na S.J. Parker, tak mat aspon tretinovy satnik ako ona v seriali 😀

danulka2
18. mar 2008

este pred 30minutami bolo mojim snom dobre sa najest, lebo rano som nejako nestihla 😀 .Tak ten sen som si prave splnila 😉 . A ako tu uz asi kazda pisala, tak aj mojim snom je mat hlavne zdravu a stastnu rodinu. Z tych materialnych snov by to bol maly domcek so zahradkou. Chcela by som napriklad vidiet pyramidy,velky cinsky mur, grand kanon, vodopady, potapat sa v koralovom utese, plavat s delfinmi a vela ineho. Len skoda, ze vsade tam sa da dostat len lietadlom /a mozno lodou/ a moja fobia z vysok a lietania mi robi skrrt cez rozpocet 😉 🤐 . A este taky osobny sen: trochu vacsie prsia 😉 😀 a naucit sa po anglicky 😅

geegee
18. mar 2008

Ja mam splnene vsetky sny, co som kedy mala - mam zdrave sikovne dieta, druhe je na ceste, manzela, byvam v domceku - to bol moj najnesplnitelnejsi sen 🙂 Vystudovala som a pracovala v odbore aky ma bavi...este hadam jeden snicek - vystudovat atreterapiu. Ale na to mam dost casu. A este ist niekedy v zime na dovolenku na krasny teplucky ostrov, az to moj organizmus bude mat problem zvaldnut - to teplo 😀 A este...zdravie pre vsetkych blizkych 😔

alexandra
18. mar 2008

Mojim snom je vidiet kazde rano a cely den na tvaricke mojho synceka a aj ostatnych deticiek usmev a iskricky v ociach 🙂

Mam vyhodu, ze sa mi ten sen kazdy den plni 😵

etuska
autor
15. apr 2008

baby,este snivate? 😵 😵 😵

sue
15. apr 2008

...snívam o tom, že zostarnem zdravá pri človeku, ktorého milujem a s ktorým som šťastná a so svojimi deťmi a vnúčatami 😵

etuska
autor
15. apr 2008

😉

adelik
15. apr 2008

jej..ahoj..aka krasna temicka......aky mam ja sen?tazka otazka.....pytate sa preco?myslim,ze kazdy clovek ma plno snov o ktorych potajme sniva.jasne,ze aj patrim k nim..chcem to a este to ..a aj toto.... 😲 .a potom mi staci vidiet a stretnut par znamych,ktori sa trapia s problemami,chorobami...atd.a vtedy si vzdy poviem....ja som stastny cloviecik,mam super manzelika ,krasnu dcerku......sme zdravi......ja uz nesnivam svoj sen...ja ho teraz zijem. 🙂

krasulka
17. apr 2008

caute zienky, tak sa pripajam aj ja. Tak samozrejme ako kazda zena mam aj ja sny typicky zenske. MAnzelika uz mam, takze dietatko, domcek, zahradka... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale momentalne by som velmi rada urobila velmi velke prekvapko pre mojho muzika. Chcela by som mu zorganizovat vylet na Bora Bora.Strasne o tom basni a rozplyva sa nad fotkami na nete. TAk dufam ze sa mi to podari, je to dost tazke planovat to tak aby o tom nevedel. VSetko vynura 🙂 🙂 🙂 🙂

ellianka
17. apr 2008

ahoj kočky 🙂 aj ja strašne rada snívam, takže tých snov je poriadny kopčisko 😉
hlavne aby sa naša rodinka rozrástla a boli sme už traja, zasadili strom a postavili dom 🙂 🙂 🙂

kukulik30
17. apr 2008

Ahojte.....krasna temicka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja mam taky sen:...................tuzim vidiet svoje deti, ako budu rast, ako sa im dari, ako sa smeju, a su z nich dobri ludia..............................a potom umriet bez bolesti, spokojna, ze som prezila uzasny zivot po boku skveleho muza 😉 😉 😉

kili
17. apr 2008

aj ja chcem cestovať, navštíviť Kili island 😀
ale nie, ja momentálne najviac túžim byť zas tehotná, mať veeeeeľké bruško a hlavne donosiť, porodiť normálne a zo všetkého najviac kojiť. Od kedy sa malí narodili, tak nerada počujem o pozerám o tehotenstve a keď vidím kojiť, tak 😢 😔

etuska
autor
17. apr 2008

Kili-tak to ta obdivujem pri dvoch drobcoch mysliet na tehu 🙂

kili
18. apr 2008

etuska, ja totiž nemyslím 😀 ... vôbec nemyslím na dôsledky, len proste chcem 😅