Chcem si splniť sen. O čom snívate vy?

etuska
17. mar 2008

🙂 snívat je krasne a tak by ma zaujímalo o čom snívajú mladé maminky 🙂 Aky sen si chcete splnit?

bubba
17. mar 2008

prezit svoje zdrave a stastne deti

dominica
17. mar 2008

mať 2-3 detičky, zdravé a sledovať ich ako rastú a užívať si to všetko v spokojnom manželstve, tak ako doteraz.

etuska
autor
17. mar 2008

🙂 Dominica-to je aj moj tajny snicek 🙂 Zatial sme pri jednom dietati,no hadam o par rockov sa rodinka rozrastie 🙂

kikinela
17. mar 2008

zdravie ked je to tak je všetko.... 🙂

susik77
17. mar 2008

dominica: aj ja, a aby sme ich dobre vychovali a tajne si zelam, aby boli sikovne a o vsetko sa zaujimali 🙂

etuska
autor
17. mar 2008

viem ze zdravie,rodina a stastie su velmi dolezite,ale je aj nieco po com davno tuzite????-napr.koncert Bon Joviho? 😀

mirka414
17. mar 2008

moj sen je zobudzat sa este dlhe roky na to ako mi da moja dcerka pusinku na usta a som cela oslintana a potom ma este chyti za vlasky a okolo hlavy a zatvori ocka s spinka este par minut a ja dodnes nechapem,ze ten maly zazrak patri nam 😵 😵 a dufam,ze nieje posledny a budeme mat este aspon jedno take nadherne dievcatko alebo chlapceka 😵

susik77
17. mar 2008

ist na Viktoriine vodopady 🙂

susik77
17. mar 2008

pracovat pre Loreal vo Svajciarsku 😎

paska
17. mar 2008

bubba 😅 ty chceš prežiť svoje deti?? 😕

dominica
17. mar 2008

no veru ja ani nie, možno koncert Rihany 😀
Ale deti a milujúci manžel bol môj sen od malinka, tak dúfam, že aspoň toto sa mi splní a ešte nejaký maličký domček a len náš. Jednoducho zbožňujem, keď môžem sledovať tie prvé pokroky drobca a nič viac mi k životu nechýba.
Ale vlastne, mám sen, mať konečne peknú pleť 😀 , lebo moja je hrozná ☹ 😠 a mať vačšie prsia, čo mať nebudem a ešte pekné nohy, aby som mohla nosiť sukne, lebo nenosím...

susik77
17. mar 2008

inak, ja mam pocit, ze velka vacsina mojich snov sa mi uz splnila 😉 mam super manzela a krasnu dcerku...vsetko ostatne je menej dolezite 😉

etuska
autor
17. mar 2008

-konecne si "oddychnut" 😀 😀 na materskej 😀 ,lebo s dcerkou som nebola,hned som musela do prace ☹

mirka414
17. mar 2008

dievcata a co takto pomoct splnit jeden sen majke v teme na mojasvadba pod volnou diskusiou?majka ma sen kupit si vozik aby jej to viac svadsalo na svadbe 😵 prosi o 2%z dani...co na to vravite??

susik77
17. mar 2008

rada by som, ale byvame v cr...

etuska
autor
17. mar 2008

Mirka-hod link 🙂

mirka414
17. mar 2008

susik myslim,ze jedno dievca je tam aj s cr a poriada malinku dobrovolnu zbierku.idem najst ten link 😵

bubba
17. mar 2008

paska,
nepochopila si to,skus este raz 😉

paska
17. mar 2008

pochopila 😉 skus napisať ešte raz

bubba
17. mar 2008

tak sa este raz opytaj 😉

paska
17. mar 2008

kašlem na to 😉

maja22
17. mar 2008

Moje sny sa tiež týkajú rodiny. A sčasti sú aj splnené... 🙂

sue
17. mar 2008

Môj najväčší a prakticky jediný sen je šťastná, zdravá rodina - fyzicky aj psychicky...

jaduska
17. mar 2008

bubba fakt si to napísala tak, že to človek chápe,ako by si chcela žiť dlhšie ako tvoje deti, je to dvojzmyselné.

Ja, ako každá matka, tiež túžim po zdravej a šťastnej rodine. Ale ak by som mala byť chviľku egoista, tak stráááááááááášne túžim po kvalitnom fotoaparáte, nie je pre mňa životne dôležitý, ale potešil by 😵

melory
17. mar 2008

chcela by som splnit manzelovi jeho sen...je to moj sen splnit mu ho: a to aby siel do vesmiru. je astrofyzyk 🙂

etuska
autor
17. mar 2008

juj Melory,tak setri uz teraz,alebopodaj Loto 🙂

bubba
17. mar 2008

nechcela by som zazit aby som zila dlhsie ako moje deti....tak je to spravne? 😅

expertka8
17. mar 2008

....aj ja mam jeden "sen"...ktory by sa koncil..."..a zili stastne az do smrti" 😀 😀 😀 /Amen/ 😀

melory
17. mar 2008

ano bubba tak... 😉
etuska to vazne? snad to zatiahnem 😀 😝