Chcem zistiť, či by žiarlil. Ako na to?

adri3
2. aug 2008

Ahojte baby, mám podozrenie, že môj muž už o mňa nestojí tak, ako pred pár rokmi... Sme spolu už 12rokov, manželmi sme 6rokov. V poslednej dobe, zhruba tak mesiac nemá veľký záujem o sex- predtým sme sa milovali každý druhý deň, zhruba, no teraz, pokiaľ ja nezačnem, tak nič nie je aj dva týždne... Neviem, či ho mám podozrievať, že má inú, nejako mi to k nemu nesedí, ale ktovie...? Chcela by som zistiť, či mu ešte na mne záleží, len neviem, ako na to. Nikdy nebol žiarlivý, lebo nikdy na to nemal dôvod. Je to odomňa asi hlúpe, ale naozaj by som chcela zistiť, či by žiarlil... Ako to zistiť?

kristi
2. aug 2008

co treba se jednoduse zeptat? treba ma problemy v praci nebo je unaveny, chlapi taky nemaji vzdy naladu....

adri3
autor
2. aug 2008

No jasné, že som sa ho na to pýtala, ale vždy mi len povie, nech nevymýšľam, že je všetko o.k., a že na sex práve nemá chuť... A to je všetko.

marselina
2. aug 2008

a co kdyby sis třeba někam vyrazila se svými kamarádkami,pěkně se oblíkla,nalíčila a třeba se v něm něco hne.
nebo připrav doma pro vás dva nějakou romantiku,večeři při svíčkách,hezké prádlo a třeba tak nějak také oživíš váš vztah.

ma_se
2. aug 2008

pekny den ti prajem...adri,ja by som na tvojom mieste,si toto nezelala,ziarlivost je velmi zla vec...
ale ak tak chces ho niecim zaujat,zacni na sebe viac pracovat skus sa zmenit,uces,farbu,neviem zacni cvicit atd.ale nechci aby ziarlil...myslim ze by sis si mohla len tym poskodit,ked vyvolas v nom ziarlivost,mozes narusit aj doveru medzi vami....moze to byt u neho prechodne atd.lebo aj muzi maju svoje dni,citala som to v jednom casopise...

zuzzanocka
2. aug 2008

mne radil stryko, ze ked chlap prestava mat zaujem, mala by som u nho vyvolat ziarlivost. takze pohlad chlapa..podla mna nebezpecne je to vtedy, ked je dotycny chorobne ziarlivy, tak vtedy to moze byt problem. ja som to este spojila ao zmenou image a bolo. inak, mne sa to vyplatilo, ale netreba to prehanat 😕 🙂 a zo seba som bola tiez prekvapena, ked som zistila, ze mangelovi vypisuje byvala, tak som sa nejak podvedome zacala viac "snazit" 😉 nastastie ju ignoroval, tak sa dalo..chvala Bohu 🙂

ma_se
2. aug 2008

...sak uz tym,ze sa zacne o seba viac starat tak moze si to manzel vsimnut a zacat ziarlit....ale,je to dost nebezpecne...lebo moze ju zacat upodozrievat,ze niekoho ma a narusi sa dovera...ale sak to zalezi len na tebe Adrika,ja osobne by som sa nezahravala z doverov cloveka....

sirinka
2. aug 2008

no a mozno sa iba prave dostal do krizy stredneho veku... 😅 vtedy by som ho zbytocne neprovokovala ale skor povzbudila...
u nas skor pomaha, ked dam tomu svojmu najavo aky je pre mna sexi pritazlivy, najlepsi milenec a ze ineho by som ani za svet nechcela a to ho vyburcuje potom k takym vykonom.... 😵

etuska
2. aug 2008

Adri-suhlasim s tym ,co tu pisali baby.Mozno je naozaj len unaveny a potrebuje vypnut.Trebars sa vyberte niekam na vikend do hor,do prirody...alebo len tak na prechadzku.Vecer mozes navrhnut masaz 🙂 Aj muzi su len ludia a nie su na baterky Duracel 🙂

Ja osobne by som nechcela aby moj manzel na mna ziarlil,mame velmi pekny vztah,mozno sa z neho trochu vytratila vasen,ale urcite nie dovera,ucta a vzajomna laska.

Drzim palce 🙂

ivet100
3. aug 2008

adri,ak ti mozem poradit, tak urcite sa nesnaz o to, aby na teba ziarlil. To velmi narusi doveru vo vztahu a mozno z malej zabavy z tvojej strany by mohol vo vasom vztahu nastat velky problem. V kazdom pripade skus pripravit prijemnu atmosferu v den, ked sa ti bude zdat, ze je tvoj muz v pohode a skus mu navrhnut vtedy stravenie spolocnej peknej noci. A samozrejme nezabudni na to, aby si vyzerala pekne a pritazlivo. Mozno si zacne opat priat viac takych noci s tebou - tak ako to bolo u vas pred tym. 😉

halienka
3. aug 2008

Adri, nemôže mať nejaké problémy v práci? Aj to vie človeka dosť rozhodiť. Lebo ak cítiš, že ostatné sa vo vašom vzťahu nezmenilo, správa sa k tebe rovnako pozorne a milo ako pred tým, jedine v tom sexe to akosi ochladlo, tak to nemusí mať príčinu v tom, že by o teba stratil záujem (alebo nebodaj mal inú). Môžu v tom byť aj zdravotné problémy. No samozrejme, po tolkých rokoch sa vie aj sexík s tým istým človekom trochu zunovať, takže možno by pomohlo zmeniť trošku spôsoby 😉 vymyslieť niečo originálne, aby videl, že nie si proti novotám (v rámci normy samozrejme) 🙂 Vyvolávanie žiarlivosti je aj podľa mňa trošku chodenie po tenkom ľade. Skôr to urobiť akoby "nechtiac" vyparádiť sa ke´d budete mať niekde spolu ísť, a keď pôjdeš s ním (svojim mužom) po ulici, chlapi sa budú obzerať 😉 a vtedy ho to môže trošku trknúť, koľko chlapov sa za tou mojou kočkou obzrie 😎 🙂

tanja61
3. aug 2008

no ja som mala taky isty problem adri a stale som si myslela ze je manzel unaveny,ze netreba na neho tlacit...no pochopim baby ked zena po porode nema chut viac mi to sedi k zene ze nema chut na sex,tym som nechcela nic zle povedat,no mi sme to riesili tak ze ja som sa ho stale pytala ci je unaveny,i ho nieco netrapi,ci nema problem ze skusime dat havy dokopy ale stale som dostala odpoved ze nie vsetko je ok no a tahalo sa to rok vobec sme spolu nespali az sme sa odcudzili a nezijeme spolu....ale naozaj treba patrat po tom ci tam nieje nejaky problem..psychicky...mozno si on mysli ze nieje pre teba dost pritazlivy 😨 no a mozno zmena image by ti pomohla... 😉 drzim prsty nech vsetko dobre dopadne v zivote sa stavaju hociake veci len sa treba vediet rozpravat...my sme sa rozpravat nevedeli tak to tak dopadlo 🤐

mata78
3. aug 2008

ahoj adri. za nezaujmom z manželovej strany môže byť hocičo. môže to byť unava, problémy v praci, zdravotné ....... na tvojom mieste by som sa nepokusala vyvolať v manželovi žiarlivosť. podľa mňa by bolo lepším riešením, že by si jeden večer počkala na manžela s dobrou večerou, fľaškou vínka. a potom by si sa začala s ním rozpravať, začni rozpravať o tom ako si nesvoja z jeho spravania, ako ťa to trápi a nevieš čo si maš o tom myslieť, ...... jednoducho mu povedz všetko tak ako to citiš a akým smerom sa uberaju tvoje predstavy. ak mas pocit, že niekoho ma tak aj to mu povedz, ale nesmieš ho obviňovať, jednoducho hovor iba o sebe a svojich pocitoch.

u nas to tak funguje, lebo manžel ma tiež také obdobia. a nikdy to nebolo o mne, ale o jeho problémoch, ktoré sa snažil riešiť , ale nevedel ako.

nobody
5. aug 2008

jo, není to špatný nápad...ale nesmíš to přehnat ..... jinak je špatně !

marse
5. aug 2008

zirlivostou sa to podla mna nezmeni, ako pisu baby s doverou sa netreba hrat.
Treba si k tomu sadnut s muzom a porozpravat, ako to vnimas ty a ze chces vediet ako a co sa deje s nim. A to ze sa nema k cinu pri sexe by som nebrala ako tragediu, kolko krat sa nechce nam zenam. A ked nechce chlap uz tam musi byt problem?? podla mna aj muzi maju svoje utlmy s nie vzdy su aktivny. a ked sa nebude chciet rozpravat a dalej bude odpovedat ze sa nic nedeje a pod. mozno ho treba nechat tak, chlapy nie su taky ako my zemy ze vsetk orozoberame a tak. chlap si to skor preberie v sebe a za chvilu je dobre. chce to len cas 😉

janulka7
6. aug 2008

Adri , aj ja si myslim ze s tou ziarlivostou , je dost riskantne. a viac ked hovoris ze nikdy nebol ziarlivy.
ja by som na tvojom mieste porozmyslala ci sa vase manzelstvo nestalo rutinou.ono aj to niekedy vie vztahu uskodit. takze ti radim, aby si mu zavolala do prace alebo poslala spravu, aby sa velmi neunavil a ponahlal rovno domov lebo caka prekvapenie.
a ty priprav super veceru, nieco jeho oblubene, sviecky jemnu hudbu, cakaj ho vo vani aby ste sa spolu osprchvoali, ale nic viac 😉 , potom hod na seba nieco sexi a podme vecerat. nepytaj sa ho co mu je a ci ma problemy, lebo muzi su taky ze nie vzdy chcu priznat ze maju nejake problemy a o to menej ze si s nimi nevedia rady. chod na to lysiacky. po veceri otvor nejake dobre vino a pri pohariku mu daj najavo ako ta vzrusuje a ako to na nom zalezi, a popri zvadzani mu povedz ze si si vsimla ze je nejaky unaveny a zamysleny a tak si sa rozhodla ze ten vas vztah treba nejako okorenit. tak pochopi ze ty vies ze ho nieco trapi ale to chapes a ked bude chciet tak to mozte spolu rozobrat. ale nepustaj sa velmi do tej debaty lebo bude po romantike. ked bude po vsetkom samozrejne sa ho s usmevom spytaj ci by sa mu pacilo mat viac takych chvilok. a ked ti povie ze ano , co ti garantizujem ze povie, tak ptom si mozes byt ista ze to nema nic s tebou spolocne.
vies my sme s manzelom spolu 13 rokov aj ked s prestavkami, a 24.8, bude 6 rokov co sme manzelia. a ja stale rozmyslam ako to okorenit aby som sa mu nestala rutinou , a to ti poviem ze ja mam velmi bujnu fantaziu. 😀 takze ja som uz takych noci pripravila az az.... 😀
a nikdy si nestazoval a vykecalmi mozno aj to co nikdy nechcel priznat. 😉 takze urob co som ti napisala a potom daj vediet. drzim palce.

bibula
6. aug 2008

😀 😀 no,ja to tiez spestrujem viac ako moj priatel,on len oci a cumi 😉 minule.,ked maly zaspal sme pozerali nejaky historicky film a ja som si ho celeho povyzliekala,oblozila vsetkym,co som zlozila z oblozenych chlebikov-vajicka-tam kam patria,masko tam kam patri,uhorky,syr okolo púupka,samozrejme som to z neho vyjedla bez pomoci ruk-aj som ho chcela odfotit,nabuduce ho uz odfotim 😅 😀
nemusi zrovna ziarlit,jednducho sprav,co nezvyknes robit 😉