Chceme druhé bábo. Je pravda, že otehotniem rýchlejšie?

pastarela1
15. aug 2008

ahoj, nase prve dietatko sme splodily z lasky asi za rok a pol. uz sme aj prestavali dufat. chceli by sme este jedno babo aby bol medzi nimi rozdiel tak okolo 2 rokov. moja otazka znie: je to pravda,ze zena otehotnie po druhy krat rychlejsie?? maminy ktore uz mate viac deticiek, ako dlho to trvalo vam?

bianus
18. aug 2008

ja nemam sice este dieta, momentalne cakame 9 tt, ale moje známe to nemali lahke.. 😖 každá žena je iná. nam sa prve babo podarilo na prvy šup, ale potratili sme. druhe babo sa nam podarilo tiež na prvy šup.. 😉 skušaj a uvidiš. držim vam palce.

mamamima
18. aug 2008

ahoj, tak nam to pri prvom trvalo tiez okolo roka, ale neboli sme vtedy spolu casto, takze to preto...nerobili sme pre to maximum.No a pri druhom psychika povolila, ze co ved uz mame a bude bude, nie nie.A bola to prva supa.To nam ale nevyslo a po case sme skusili zase a zase na 1 pokus 😀

mirea
18. aug 2008

Ahoj,

nam to pri prvom vyslo na prvy sup a v maji sme sme skusali druhe, vypocitala som si plodne dni a zase to vyslo 😝 Takze momentalne cakame druhe a dufam ze vsetko bude ok. Netreba sa bat, treba sa uvolnit, urcite sa podari. 😉 Asi nie vsetky maminy su take plodne ako ja, ale vsetkym zelam z celeho srdca aby sa im deticky podarili... 🙂 Aj tebe, Pastarela.. 🙂

viabella
18. aug 2008

Ahoj. Nam sa podarila dcera na prvy sup a bola, sice nejake komplikacie pocas tehotenstva boli ale len take bezne...potom sa nam podarilo sup a to nedopadlo...a teraz sa snazime od januara a nic stale nic...cakame a snazilkujeme sa...tak si myslim ze to je od situacie, mozno to zavisi od toho ako je zena v kondicii, ako je telo pripravene, v akej psychickej pohode....cim viac sa clovek snazi tym je to pre vlastny pokoj horsie a rozhadzujeme si psychiku....tak asi ked sa budeme citit v pohode tak nam to pojde lahsie

kakusa
18. aug 2008

No ja som s malym zostala tehu v 18 asi neplanovane a teraz sa nam nedarilo 3,5 roka, nastastie sa nam to podarilo... 😀

tilly
18. aug 2008

my sme mali druhé otehotnenie rozhodne ťažšie a aj toto druhé tehu je horšie, teda pri prvom som objímala misu od rána do večera, ale aspoň som vedela, že je všetko OK, teraz je furt nejaký problém a to je to len pár týždňov, do konca budem aj šedivá, 40týždňov ak prežijeme obaja v zdraví, tak si budeme gratulovať 😀

zuz11
18. aug 2008

nam sa tiez obe deti podarili na prvy sup a ani sme nic nepocitali, proste tiez som asi viac plodna 😀 😀 😀

juzinka
19. aug 2008

No ja som pri prvom otehotnela do pol roka a druhý krát sa na to podarilo po 3 mesiacoch 🙂 . A musím povedať, že aj ja mám druhé tehu oveľa horšie stále nejaké bolesti na 2 krát ma trápili aj príšerné hnačky 4 krát som bola v nemocke, ale už sme na konci a v piatok mám sekciu, tak som šťastná a stálo to za to. Prvé tehu absolútne bezproblémové, ale to je určite individuálne

dididi30
19. aug 2008

ja som otehotnela pri malej tak do pol roka a pri druhom hned na prvy krat 😵

dididi30
19. aug 2008

obe tehu bez problemove akurat pri malom som mala trocha vyssi tlak a nevolnosti na zaciatku

mywiel
19. aug 2008

Pastarela pochybujem ze pri druhom to ide rychlejsie alebo pomalsie preco? Podla mna zalezi na ovulacii a nie poctu deti. Prajem ti nech ti to vynde cim skor. 😉

eva4444
19. aug 2008

nam sa prve podarilo hned po vysadeni HAK, druhe ako som prestala kojit pred 3m sa este nehlasi, ale mam dost rozhadzany cyklus 😒 asi este zbytky prolaktinu lebo co neviem 😒

sakura77
19. aug 2008

aj my chceme druhe babo,ale tiez neratam ze to bude naprvy sup.prvy nam totiz trval skoro dva roky,o druhe sa zatial pokusame pol roka,predvcerom nado mnou preletel krdel bocianov,ta,zeby???? 😀

plivit
19. aug 2008

tak nam sa podarilo prve do pol roka a teraz sa snažíme o druhé a zatial sa nám nedarí už 8 mesiac.Ale to snažilovanie zas nepreháňame 😀 😀

graziela
19. aug 2008

Ahojte,
nam sa podarili obidve deticky na 1.sup chvalabohu 🙂 🙂 🙂 A to aj napriek proroctvam mojho gyn., ze mozno potratim raz, dva razy, aby spevnela maternica (mala som ju vraj este pred 1.tehu malu ako slivka, ma byt ako hruska)...Drzim palceky vsetkym, nech to netrva moc dlho, to snazilkovanie 🙂

zucha
19. aug 2008

u nas prve po 8 mesiacoch a druhe do pol roka. Ale bola to makacka 😀

zuzkap2
19. aug 2008

unas bolo prve do roka a druhe tiez do roka

sveva
20. aug 2008

U nás bolo prvé po roku a pol snaženia a druhé po pol roku snaženia. 🙂