Chĺpky. Ako sa ich zbaviť?

leila13
20. apr 2008

Ako sa zbaviť chĺpkov? Alebo aspoň aký je najlepší prípravok na zastavenie rastu chĺpkov? 😠

bianca
3. máj 2008

bibula ty si teda 😀 😀 😀 Tak pekne sa to cita

bibula
3. máj 2008

😀 no,ono to je sice trosku pomale,kedze kazdy jeden chlpok sa chyta zvlast-esteze nie som zarastena ako opica,ale aspon to neboli a netrasu sa mi nohy ako ked som bola pred 5 rokmi na vosku,som nevedela ani pedalmi tocit,tak sa mi triasli nohy 😅

kangaroo
3. máj 2008

no ja som skúsila laser na podpazuší, lebo sa mi to holením žiletkou blízilo pomaly k laktom 😅 ale robili sa mi po tom laseri uzlinky v podpazuší, 3x som to vydrzala, trošku to pomohlo a teraz po 4 rokoch som spät tam ,kde som bola 🙄 , zo strojčeka mi chlpky zarastajú, tak používam veet pásy, a ozaj ked som bola na tej klinike, tak mi tam tá lekárka vravela,že oni pokladajú depilačné krémy za hnojivko na chlpky....to len pre info.... 😕

sisulik
3. máj 2008

leila..v arabskych krajinach je najznamejsia a najbeznejsia depilacia voskom..staci raz za mesiac..ono prvy krat to boli..hehe..ale kedze to budes robit kazdy mesiac, po case to uz budes inak vnimat...a vysledok je super.. 😉

lyly
4. máj 2008

bibula a kedy sa ti tie pory znova zavru? 😀 .
ja sa holim aj ked je to cca kazdy druhy, treti den, berem to uz ako rutinu. ked som sa depilovala strojcekom skoro som od bolesti zomrela, tak ho tam mam v skrini aj mi padol a ktovie ci este aj funguje, no skusat to nejdem 😝 (sakris a to stal skoro 3litre)

bibula
4. máj 2008

ako podepilacii,alebo vosku-do 2 hodin od vytrhnutia chlpku-priblizne.ja uz nastastie nemam vela chlpkov,lebo to praktizujem dlhsie a chlpky odchadzaju na 50% aj skorienkom.a vydrzi to tak mesiac,ako po normalne epil.som spokojna.obe nohy mam do 40 minut hotove a pri telke sa to da... 🙂

leila13
autor
7. máj 2008

bibula: no fakt by si si mohla dať ten krém patentovať a vyskúšali by sme ho 😀

zuzitka
19. jún 2008

anawinka • Včera o 17:11

Trápia ma hnedé fľaky v oblasti bikín, najmä je to vidno keď si dám plavky. Sú to také mapy, neviem či sú to tie tzv. starecké škvrny či ako sa tomu hovorí ale ničím to nejde dole. Skúšala som peeling, to mi len očervenie ale nezmizne nič. Sa mi zdať, že sa mi to postupne zväčšuje. Sú to také suché miesta. Neviete čo na to? Nejaký krém?

nensy • 2d • Včera o 17:23

tak si stím dojdi k dr.na to se ti musí ppdívat já nic takového nikdy neměla

ladena
1. nov 2008

ahojte

zuzitka ja som mala tiez problem a bola som u koznej a poradila mi taku vodicku Tanno-Hermal Lotio stoji to 180sk a este mi predpisala masticku - krem Fucicort a mne to vazne pomohlo tak skus vyskusat,alebo sa obrat na koznu lekarku 😀 😀

marcela.m
1. nov 2008

Ja tiez beham po nete,lebo kozmeticka je draha.A dost mi rastu fuzy a brada 🙂 Su aj sety voskov aj s ohrievacom.Na kozmetikashop.sk som nasla set po 839,-sk.A na www.artroa.cz nejaku arabsku ep.zmes.Neviem,ci to moze fungovat.Nieco ako plastelina,netreba to ani zohrievat.Ale dost uvazujem,ze nieco kupim a vyskusam.Mate nejake skusenosti s takym niecim?

bubba
1. nov 2008

ahojte,ja som si kupila depilacny strojcek bol to phillips skusala som to viackrat .ono to nebolo az take bolestive,ako potom sa mi strasne zarastali chlpky pod kozu a cim viac som depilovala,tym viac sa zarastali....tak som to nechala tak. 😒 klasika holenie- uz som taka zbehla,ze za minutku obe nohy hotove..tiez mate ten problem ze vam nohy zarastaju iba od kolien dole? 😀

monkula
1. nov 2008

aj ja silno uvažuejm nad kúpu depilačného strojčeka ,lebo ma už nebaví ,a kosi stáel dorežem nohy, po holení vyzerá vaňa ako keby s tamstal masová vražda....
Stáel sa mi to zapaľuje a potom si tie chrasty vždy odholím a je to..
A v okolí nohavičiek, teda, to je tiež strašné, jeden pupáčik vedľa druhého... 😝

dididi30
1. nov 2008

monkula odporucam kupu, mne staci raz za 2-3 tyzdne a ked sa mi nechce tak raz za mesiac a ked rastu, vobec ich tak nieje vidiet 😉
ja mam taky, co si mozem oddepilovat aj oholit, ako pansky holiaci strojcek 2v1 super vecicka, remintonka 😉 to holitko na intimne miesta a pod pazuchy a niesu ziadne vyrazky 😉

susik77
1. nov 2008

Ahojte, ja som mala philips epilator+holiaci strjcek. bolo tam aj take chladenie, ale aj tak to bolelo. Nakoniec som zostala pri holiacom strojceku,. holila som nasucho. bolo to super, holil uplne nahladko, aj v tehu som to ocenila 🙂
Teraz si chcem znovu kupit, ale uz len holiaci strojcek, je lacnejsi a epilator je pre mna zbytocny.

monkula
1. nov 2008

dididi, skúsiš mi dať link?

ankam
1. nov 2008

ja len holim strojcekom......a som max.spokojna.Raz-dva som oholena a este som sa ani raz neporezala.
Mon-mozno zavisi aj od toho ake mas ziletky-alebo strojcek..........
a na kazde miesto mam inu ziletku 😀

danulka2
1. nov 2008

ahojte, ja mam tiez depilator na nohy a ziletku na intim a podpazusie.

marika80
2. nov 2008

Teraz v zime nohy, bikiny a podpazusim holim, 'fuziky'- voskove pasy, na jar - leto ma depilator to pouzivam na nohy. A ked zacnu chlpky zarastat tak to parkrat preholim. A na obocie chodim na threading - to vytrhavaju s nitkou.
Ja som tu zalozila minule temu domaci laser nikto mi neodpisal 😢 tak to tu zas vterknem 🙂 . Mate nejaku skusenost?

dididi30
2. nov 2008

mondulahttp://www.ciao.co.uk/Remington_EP_3000__6547598 myslim,ze je to to, je to aj v zelenom 😉

bubba
2. nov 2008

domaci laser?to je co?moj kamarat v zahranici mal strasne ochlpene plecia a mal z toho komplexy a tak su kupil taky strojcek to bolo ako prisavky + a - a do toho isiel prud.tym prudom sa oslabili korienky a potom sa to celkom lahko vytrhlo pinzetou...ale zeby to nejak vyrazne pomohlo si nemyslim..teda aj to prestal pouzivat.

ankam
2. nov 2008

bubba to mi pripada ako prisavky ked mi robia EkG vysetrenie 😀
ked ich je malo tak sa da vytrhnut,ale ked vela..........ja by som netrhala-mam dost obocka ked trham 😀

ankam
2. nov 2008

a este poznam osobky-ktore si holia aj obocie a potom si nakreslia ciarku 😀 😀 😀

marika80
2. nov 2008

hej ankam to som tiez videla, a najlepsie je ked si tu ciarku nakreslia v lete,do toho sa spotia, tak sa utru a z obocia je morzeovka 😀 .

jasminkaj
27. dec 2008

dididi30 aj ja mam ten isty remington, ale mne to vydrzi len tyzden, maximalne 10 dni, ale aj to lepsie ako holit kazdy druhy den. Pouzivam ho tiez vacsinou v lete len na nohy pred dovolenkou, v zime tiez aj ja raz do tyzdna oholim, kedze to nie je taka nutnost. A okoloe bikin tak na to len ziletku, nic ine, lebo ta bolest je fakt sila. Nepoznate niektora nahodou tento domaci laser na trvalu epilaciu??? http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumbe...
Nemate s tym niektora skusenosti alebo nepoznate niekoho kto ma? Je to totiz dost penazi, tak by ma zaujimalo ako to funguje.
Mimochodom, tehulky, zaujimalo by ma - ako riesite intimne partie vo vyssom stadiu tehotenstva? Neprekaza Vam brusko a da sa to este vobec? Ja som este tehotna nebola a neviem si predstavit, ze by som si napr. v siedmom mesiaci prestala holit intimne partie... Viem, ze sa to mnohym z vas bude zdat divne, ale proste naozaj som este nebola tehotna a zaujimalo by ma to, tak ma hned za moju otazku neodsudzujte... 🙂

skrecok
27. dec 2008

Jasminkaj, ja som vo vyssom stadiu tehotenstva holila dole pomocou zrkadla vo vani, ale casto ma holil manzel. 😉

veronika81
27. dec 2008

jasminkaj, nikto ťa odcudzovať nebude 😉 Ja si "tam dole" nevidím už vyše mesiaca 😀 holím sa žiletkou v podstate po pamäti, ku koncu malá kontrola so zrkadlom a doriešia sa nedostatky. Skúšal to už aj priateľ, ale bál sa, že ma poreže, tak už to neriešime. Mne to ide rýchlejšie ako jemu, za tie roky to mám "v rukách" 🙂 Neboj, dá sa to zvládnuť v pohode!

lusssy
27. dec 2008

no klasika depilátor a mám na pomoc muža 😀

dididi30
27. dec 2008

lussy a depilator akoze kde na intimnych miestach 😲 niktdyyyyyyyyyy 🤐 😀 😀

mikalove
27. dec 2008

toto je dobrá téma,chlpkov na tele mám viac ako medved v kožuchu 😅 ,na tvár veet,krem a ked je čas tak vosk.prúžky a nohy holím. mam aj depilátor,ale nikdy som si si chlpky nevytrhala,bolí to ako svina a neviem to vydržat 😠 .ako sa toho zbavit?neviete kolko stoja odstranenia laserom? do tvare by som investovala...na itim. mám tiež jednu vyražku vedla druhej,už som zo seba zhnusená.aj dnes musím holiř nohy lebo už sú mi aj tepláky tesné 😀 😀

xxmargaretka
27. dec 2008

ahoj..
tak ja sa klasicky ziletkou v lete aj kazdy 2-3den..skusala som depilator no zacali mi zarastat pod kozu chlpky a laser nepohol teda zmiernilo sa to trosku no po 4r by trebalo zasa to absolvovat..
bola som v lete aj na vosku no po cca tyzdni mi zacali rast takze som to vzdala.. ☹