Chĺpky. Ako sa ich zbaviť?

leila13
20. apr 2008

Ako sa zbaviť chĺpkov? Alebo aspoň aký je najlepší prípravok na zastavenie rastu chĺpkov? 😠

dididi30
27. dec 2008

mikalove skus najprv veet naplaste na nohy, proste si to das na nohu prudko stiahnes a cim viac opakujes, tym menej boli....zvyknes si, rob to asi mesiac, potom nabehni ne epilator a ideeeeeeees 😀
no a ked su ti teplaky tesne, tak si kup vacsie 😀 😀 😉

mikalove
27. dec 2008

mam nízky prah bolesti a holím nohy už peknych par rokov tak mam chlpky pevné 😠 ,čo všetko si my ženy musíme vytrpieť aby sme boli kráásne 😉

dididi30
27. dec 2008

mikalove.......no ved to, ale sak dobre je v lete ked mame hladke nozicky cooooo 😀

mikalove
27. dec 2008

hej,len keby to vydržalo 😖

peta1510
27. dec 2008

Tak ja nohy depilujem strojcekom a intimne partie u kozmeticky voskom,je to masaker,ale pomaly mesiac kludu za to stoji🙂 Nohy si neholim,lebo mi chlpky rychlo rastu a svrbi ma to a intim.partie sa mi vzdy zapalili 😖

dididi30
27. dec 2008

mikalo ja neviem ja akoze nemusim mat typ top,ze musia byt aj tyzden bez chlpku, proste do kedy to nieje vidiet, tedao okolo toho 3 tyzdna

peta 😲 ty si cisty masaker 😅 ta obdivujem, akoze ja som tiez brutalita ale toto nie, tusim ani porod nieje taky zly ako toto 😀 😀
ano aj mne sa zapalili a srbeli ☹ a teraz som bola leniva dala som si krem veet a svrbia.....no uz nedam 😀 😀

lante
27. dec 2008

Peťa, ty si rovnaký sadista ako ja 😀 Ale teraz ako som tehu tak nešklbem intimne partie strojčekom. Ale máš pravdu po strojčeku je tam nadlho kľud a hlavne nerašia všetky naraz 🙂

monrose12
16. mar 2009

cawko babenky pocuvajte mam taky mali problem a som us zufala co stim zacala som sa holit na intivnich miestach ale moc mi to nevichazda a robia sa mi vyrazky co mam skusit alebo co mam robyt plis potrebujem to vediet us som uplne na dne neviem co stym ☹ ☹ ☹

zuzulask
19. apr 2009

ja mám tiež problémy so zapálenými chĺpkami a keďže idem z manželom v lete na dovolenku bez detí 😀 😀 😀 tak som sadla za internet a začala som konať, vyhodilo mi to zopár odkazov a medz nimi aj neakú firmu s medicínskou kozmetikou a tak som ich poprosila o zvorky...kontaktovali ma a mala som už aj stretnutie je to firma predaj cez katalóg, ja robím iný ale je mi jedno, len nech pomôžu 😀 😀 pani mi na stretnutie úštvrtok / doniesla depilačný prúžok a aj guličku po depilácií... priznám sa bola som skeptické, dalšia firma atď..... odhodlala som sa až v piatok, bolesť jak sviňa, bola aj krv a čo žena neurobí pre krásu... chodila som potom doma v sukni bez a dávala som si guličku... dnes je nedeľa nemám to zapálené,žiadne červené vyrážky, len tam kde bola krv a to je chrasta, nič necítim, uvidíme keď to bude vyrastať... ale zatiaľ som veľmi veľmi spokojná, asi si to objednám, konečne po rokoch bolestí a zapálení je to o.k.

kotenko
19. apr 2009

ja pouzivam vsade depilacny krem veet, som spokojna, aj ked niektore chlpky ma nechcu opustit a proste ostavaju na svojom mieste. potom im pomozem ziletkou a penou. ale som spokojna, tyzden mam pokoj, najma na nohach

mami.sk
19. apr 2009

jednoznacne depilacia voskom u kozmeticky 😉
potom ako som prezila depilaciu bikin tak porod bol pre mna skoro bezbolestny 😀 😀 😀
a hlavne ze mam 4 - 6 tyzdnov pokoj co ocenim hlavne v lete 😉

mirka414
27. apr 2009

http://www.kays.ch/Epilateur-laser-Rio--661f4a1...
dievcata nemate niektora skusenost s takymto pristrojom?

sakura77
27. apr 2009

no,ja som sa chystala na "odchlpenie" uz neviem presne ako sa to vola-nejake pulzne svetlo alebo tak nejak,kamaratka je kozmeticka ama ten pristroj,chodi sa na viackrat ,je to bez bolesti,a malo by sa to dat zbavit komplet.chcela som vyskusat zatial podpazusie-ale tak nejak som otehotnela,takze uz nepojdem,ale potom urcite-a ak sa to osvedci,pojdem aj na nohy.je pravda ze to vyjde drahsie,ale zas bude pokoj nastalo 😉

sumienka2525
2. máj 2009

Uz by mohli vymyslieť v tomto storoci nieco cim by sa dali chlpky odstranit natrvalo, bolo by to dostupne v kazdej lekárni a aj cenovo dostupne pre kazdeho. ...... Tolko spokojnych ludi by behalo po svete. 🙂

oplatka
7. máj 2009

ahojte som tu prvy krat a chcem sa spytat ci by ste mi nemohli pomoct chcela by som sa zbavit ochlpenia na intimnom mieste

sumienka2525
7. máj 2009

oplatka: ahoj, neviem ci si si to tu citala ale je tu toho dost o holeni intimnych miestach. Niekto pouziva vosk, ziletky, depilator a tak . Je to asi skor individualne lebo kazdemu vyhovuje nieco ine. Ja si Imt.partie vytrhavam depilacnim strojcekom ale niekoho to strasne boli tak voli inu menej bolestivu metodu metodu.

alibaba32
11. máj 2009

aj ja som si dávala otázky typu, ako sa zbaviť chĺpkov, a hlavne viac menej bezbolestne. až potom som natrafila na cukrovú pastu. výsledok bol super. skoro vôbec to nebolelo a spravila som si aj brazilku. dá sa to použiť úplne všade. nie je to nič ťažké, dá sa to použiť aj doma, chce to len trochu cviku.

tilly
11. máj 2009

chodíte niekam na depiláciu? ja som uvažovala, že by som si dala urobiť lýtka, aby som sa s nimi nemusela aspoň mesiac serinkať? a mám pár chĺpkov na stehnách, ale zo zadnej strany, tak to si neviem urobiť...

majcik
11. máj 2009

Alibaba - kde sa da ta cukrova pasta zohnat? Ako sa to pouziva?

melinda2
19. jan 2010

caute baby,ja si ich odfarbujem 🙂

tilly
22. feb 2010

obnovujem temu, poradte salon, kde dobre depiluju 😉 najlepsie BA

maruskab
23. feb 2010

zienky, zeby nieco pre nas? ;)
inspirovala ma alibaba32 , nedalo mi to a nasla som toto:
http://video.about.com/hairremoval/See-the-Suga...
http://www.the-complete-hair-removal-guide.com/...
jednoduche na domacu vyrobu i pouzitie, suroviny ako cukor, voda a citronova stava mame doma hadam vsetky 😝 talkovy puder zozenieme, horsie to bude s denimom, ale aj s tym si poradime, nie? pevnejsia bavlna by mohla stacit ;) mozno su dokonca pasiky latky opakovane pouzitelne po vyprani 😅

http://www.beauty-fitness-savvy.com/sugaring-ha...
ked pasta vychladne, vznikne tuhsia hmota /odhadujem asi ako plastelina/, ktora sa da formovat. ta sa opakovane dlanou vtiera do oblasti chlpkov /proti smeru ich rastu/ a potom prudkym pohybom zapastia v smere rastu chlpkov sa hmota odstrani z pokozky a zanecha ju hladku. vtieranim sa do hmoty chlpky nalepia a hmota ich uz nepusti. takyto kusok pasty sa da opakovane pouzivat, az dokym neprestane lepit /heh, myslim v jednom "sedeni"... neviem si predstavit, ze by si ju niekto odlozil a pouzil o par tyzdnov 😀 /
udajne ma vyhodu v tom, ze sa nelepi na kozu a tym je depilacia menej bolestiva ako vosk, chlpky sa odstranuju v smere rastu, takze to kozu menej drazdi, znizuje sa moznost zarastania chlpkov ako aj % polamanych chlpkov.

no joooo.... ktora vyskusa? 😵

mirka414
21. jún 2010

obnovujem mate niektora takyto pristroj?http://translate.google.com/translate?hl=sk&sl=...

poisonblu
28. jún 2010

@mimomo coze? 4 tyzdne? mne to vydrzi tyzden, ci uz na rukach alebo nohach ☹ mne rastu chlpy megarychlo

tilly
31. máj 2011

poradite dobry epilator??? mam philips satinelle, ale uz ma svoje roky... chcelo by to nieco modernejsie...

wilagrande
16. apr 2012

@zuzkaprofant ja mam depilacny vosk veet a depilujem aj imt.partie boli to ale vydrzat sa to daa... 🙂

nikca11
16. feb 2013

@mirka414
Chcela som sa len spytat ci ste nahodou neskusili ten pristroj lahr2?? teraz je v akcii, tak rozmyslam o nom... dakujem 🙂

aadelaa
18. feb 2013

Ahoj nikca
tiez zvazujem kupu lahr2, myslim ze to je asi novinka takze neviem ci niekto bude mat skusenosti. Ale urcite bude depilacny efekt trvat minimalne mesiac.
Skusila som volat do firmy http://www.abcdeshop.sk ale telefonne cislo ktore udavaju je vypojene. Sidlia v zakamenom tak snad to nebude ziadna kuleha.